Jump to content
Dogomania

la_pegaza

Members
  • Posts

    3662
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by la_pegaza

  1. halbina, jej strona [URL="http://www.canecorso-pl.com/"]http://www.canecorso-pl.com/ ,[/URL] Kitek poszukiwany dla jej mamy.
  2. na forum.molosy.pl -> adab szuka kitka - dom super !
  3. Halbina , te kociaczki do adopcji ?
  4. a musi być mielone ?
  5. Ja im założę na boxer forum. Tu w sumie też można bo przyda się kasa na sterylizację, utrzymanie itd. :roll:
  6. Demi, załóż im wątek na pwp :modla:
  7. Czy nikt nie może poświęcić godziny i pomóc ?:roll:
  8. Ja dziś pocałowałam klamkę, bo schronisko było do 15 :(
  9. la_pegaza

    Barf

    A czemu ma ograniczony ruch? problemy zdrowotne? Moją bokserką żarłoczną odchudziłam trochę na barfie, i dalej walczymy :)
  10. [quote name='Hela'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]. Hodowla psów rasowych to hodowla i określonego wzorca lubię się trzymać......[/SIZE][/FONT][/quote] ale chyba nie fci :lol:
  11. ruszam, trzymajcie kciuki by wszystko poszło gładko w Poznaniu :kciuki:
  12. i jak sie wystawa podobala ? :)
  13. czy on nadal jest?
  14. Czy jest wysterylizowana ? Jest w okolicy jakieś DT? choćby płatne ? :roll:
  15. Ogłoszenie było, bez fotki, ale zawsze coś :happy1:
  16. Zdrowa jak ryba :) to 24 godzinne badanie serducha - tu pani dr z Uniwerku bada boksery, więc można bezpłatnie przebadać psa :)
  17. było dziś z nim ogłoszenie, z fotką :kciuki:
  18. Aga, my jedziemy do Czech na trening teraz ;) Lexi jest wygolona po bokach po holterze więc wystawy w tym roku ma z głowy :)
  19. szkoda, że frekwencja za tym nie poszła ;)
  20. w okolicy ceny od 30zl do 55 :-? :help1:
  21. Trafił nowy z interwencji. potrzebne również fotki :modla:
  22. Czy ta skóra jest zaróżowiona czy ona jest brudna ? :lol:
  23. :diabloti::diabloti: mam go tu zgłosić do wyborczej ? ;)
×
×
  • Create New...