Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Powinnyśmy/iśmy/ Trzymam już dziś,mam nadzieję,że nie będzie żadnych niespodzianek
  2. To czyja w końcu była decyzja o nieprzewożeniu Sama??
  3. [quote name='furciaczek'] Edit: Ania zorganizowala transport na wotrek, mysle ze obejdzie sie bez problemow :)[/QUOTE] Całe szczęście Wczoraj miałam wrażenie,że to żart idiotyczny,ciągle nie mogę uwierzyc,że to się dzieje naprawdę
  4. Eeee,zamieniły psa;-)) Cudownie wygląda:-))
  5. Przeraziłam się,na razie nie ogarniam,przyjdę później jeszcze raz,może zrozumiem o co chodzi Acha,kaganiec mam mogę wysłac
  6. Ale super:-))Fotek narób całe mnóstwo
  7. Też jestem bardzo ciekawa jak się wiedzie Vinniemu
  8. Też dołożę się do transportu,co prawda niewiele/50 zł/ Tylko tak się zastanawiam,czy naprawdę jest sens,tak bezproduktywnie przetrzymywac Sama kolejny m-c
  9. Bardzo mi przykro,ale w tym miesiącu nie jestem w stanie pomóc
  10. Mam nadzieję,że nie będzie najgorzej Tak czy inaczej damy radę
  11. Hura!! Słodkiego,miłego i długiego życia:-))
×
×
  • Create New...