Zapraszam-na kastrację Lukasa
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245479-Cegiełkowy-z-nagrodami-na-kastrację-Lukasa-do-16-07-do-21-godz?"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245479-Cegiełkowy-z-nagrodami-na-kastrację-Lukasa-do-16-07-do-21-godz?
[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245467-Lukas-z-charakterem-szuka-DS-Lublin?"][COLOR=#000000][B]Przedmiotem bazarku są cegiełki-wizyta i nie tylko;-)u weta
[/B][/COLOR][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/755/e33c889242293837.jpg[/IMG][/URL][COLOR=#000000][B]
Koszt jednej cegiełki to [SIZE=5]5[/SIZE]zł,ilośc zależy od fantazji i środków kupującego;-)
Trzy osoby,które zakupią największą ilośc cegiełek zostaną obdarowane drobiazgami:
1-zawieszka srebrna,przecudnej urody
[/B][/COLOR][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/2101/6292fd09a2e2d344.jpg[/IMG][/URL][COLOR=#000000][B]
2-niezwykle słodka zakładka do książki
[/B][/COLOR][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/2101/aadbabd1ba8fea74.jpg[/IMG][/URL][COLOR=#000000][B]
3-równie urokliwe gatki w kotki,nowe oczywiście,2 pary
[/B][/COLOR][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/718/455eb059d4257c39med.jpg[/IMG][/URL]
[COLOR=#000000][B]
Prawo wyboru przysługuje osobie z największą ilością zakupionych cegiełek[/B][/COLOR]
A oto Lukas we własnej ,jeszcze nietkniętej osobie;-)
i jego wątek
[IMG]http://i.imgur.com/BtVnEwl.jpg[/IMG]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245467-Lukas-z-charakterem-szuka-DS-Lublin?"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...uka-DS-Lublin?[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245479-Cegiełkowy-z-nagrodami-na-kastrację-Lukasa-do-16-07-do-21-godz?"]
[/URL]