Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Miód lejesz;-)dziękuję Danusiu:-)
  2. Myślę o nim jakoś szczególnie,i z tego myślenia się urodził-zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245649-Troch%C4%99-srebra-troch%C4%99-ciuszk%C3%B3w-na-dogi-SDA-do-06-08-do-21godz?p=21118589#post21118589[/url]
  3. :-) Ukleiłam i zapraszam:-) http://www.dogomania.pl/forum/threads/245649-Troch%C4%99-srebra-troch%C4%99-ciuszk%C3%B3w-na-dogi-SDA-do-06-08-do-21godz?p=21118589#post21118589
  4. Alluś,no przecież w trosce,żebyś odetchnąc mogła,a i czas miała męża uhołubic;-) Iwonka-robią wrażenie:-)
  5. No tak,temperatura istotna To się Lukas zdziwi;-)
  6. Jestem i czekam:-)adres Ci wysłac??
  7. KIKA!!przecudnej urody.dobrze,że styczeń ma 31 dni:-)
  8. Dziękuję Aniu bardzo,czekam:-) Aaaaaaa,dostałam kalendarz:-)otwieram a tu w styczniu...
  9. Na wątku ,,przygarnę.. szukał ktoś dużego psa z Lublina i okolic,ale do bloku,to całkiem odpada??
  10. [quote name='AnnaEwa']Oj, dziękuję Jolu:) Zdobędę jutro karton, spakuję i wyślę:) To trochę biżutów, kilka książek i para nowych zamszowych kamaszków, których szkoda na moją wieś:)[/QUOTE] Jak fajnie,że nie ciuszki;-) Masz adres do mnie??
  11. [quote name='onek']Jolu to może do Ciebie ? Rzeczywiście Alli się choć ciut miodowego miesiąca należy :)[/QUOTE] Jestem do dyspozycji:-)
  12. [quote name='onek']Pierwszy bazarek molosowej forumowiczki :) http://www.dogomania.pl/forum/threads/245557-Biżuteria-różna-na-dogi-w-potrzebie-do-29-07-2013?p=21107654#post21107654 Byłam,widziałam,wszystkie dogi nasze są;-)na FRD
  13. [quote name='AnnaEwa']Ja już uzbierałam rzeczy, wyślę w tym tygodniu. Rozumiem, że do Alli, tak?[/QUOTE] Mogę i ja przygarnąc:-)coby Allę odciążyc ciut Powoli szykuję malutki ciuszkowy,to mogę i większy
  14. [quote name='Alla Chrzanowska']U Portosa na razie wszystko ok. Tylko apetyt mu nie słabnie...[/QUOTE] Nie dziwne..dobrze,że dobrze,żeby jeszcze dom się objawił
  15. I super,że będą:-)
  16. Miśmiś też broni miski jak niepodległości,zaszłości pewnie
  17. [quote name='joaaa']o mamo..... Ja nie rozumiem, te psy są do sprzedania? Bo tam jest napisana cena. Zdjęcie tych szczeniaków dogów było chyba na gratce.[/QUOTE] W takie cenie to pseudo sprzedawało
  18. Postaram się w pon,Andrzej aparat mi wywiózł do R-mia.Będę jechac do dentysty/jesuuu mam wrażenie,że to się nigdy nie skończy;-)/to zahaczę o mieszkanie
×
×
  • Create New...