A wiecie,że te ostatnie wiatry przywiały na północ czekoladkę? :D
Niestety tym razem nie ja ją odnalazłam :( ,ale jest w trochę większym wydaniu niż Bambo. :wink:
Czarno to widzę. :( :( :( Dzisiaj jest zupełnie nieobecny.Cały dzień śpi.
A normalnie to WULKAN tryskający energią.Wciąż rozrabia,psoci...Ostatnio przegryzł kabel,wcześniej wykopał z donicy odżywkę do kwiatów i część jej zjadł ! Mało wtedy nie osiwiałam....
[quote name='gruca']CROSHKA BRAD PITT ur.04.01.14 chyba pomyłka w dacie urodzenia,ponieważ zgłoszony do klasy pośredniej a ma 14 miesięcy.[/quote]
Jeszcze raz bardzo dziękuję ! :P
A ja jeszcze raz poproszę o stawkę pudli miniaturowych czarnych,białych i brązowych ( po "ichniemu"-pudelaj nykstukiniai" lub Caniche Nain.Te kolory oceniane są razem. :modla:
Bardzo proszę :modla: o stawkę pudli miniaturowych czarnych ,białych i brązowych.Po"ichniemu"to:Pudeliaj nykstukiniai lub Caniche Nain.
Wszystkie te kolory są oceniane razem. :wink:
Asiaczku, bardzo dziękuję,ale napisałaś stawkę pudli średnich,a mi bardzo zależy na miniaturowych białych,brązowych i czarnych. :cry: Po "ichniemu"pudel miniat.to zwergpudel.
A ja bym chciała bardzo,bardzo mocno poprosić :modla: o stawkę pudli miniaturowych białych,czarnych i brązowych.Myślę były pojedyncze egzemplarze w poszczególnych klasach. :wink:
[quote name='Karka']:great: wszyscy tak myśleli :D[/quote]
Wcale,że nie wszyscy. :D Ja zwietrzyłam jakiś podstęp,a teraz utwierdziłam się w swoich podejrzeniach. :wink:
Witam Cię cAROL i na powitanie mam dla Ciebie :tort:
Góral,masz ślicznego pudla na emblemaciku. :D Ale kto go tak brzydko uczesał ? :roll:
Wytrymowałeś już Zubę ? Domyślam się,że najpierw zabrałeś się za kark i głowę. :lol:
[quote name='Ania i Psy']A czy ktoś może wie lub ma możliwość sprawdzić, o której będą sędziowane chińskie grzywacze?Będę dozgonnie wdzięczna, nie wiem, którym pociągiem z Warszawy jachać...[/quote]
Plan sędziowania jest na stronie oddziału:[url]www.kynkat.neostrada.pl[/url].
Jeśli dobrze pamiętam to ocena grzywaczy rozpoczyna się o 12.55. :wink:
[quote name='Alfa1']Santy,w jakim wieku jest Misiek,zawsze mi się podobał :D[/quote]
Mi też. :D Misiek ma 7,5 roku.Właśnie go ostrzygłam i jest jeszcze przystojniejszy.No, może przybyło mu troszkę tłuszczowych fałdek,ale one dodają mu uroku. :P