Jump to content
Dogomania

Santy

Members
  • Posts

    413
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Santy

  1. A wiecie,że te ostatnie wiatry przywiały na północ czekoladkę? :D Niestety tym razem nie ja ją odnalazłam :( ,ale jest w trochę większym wydaniu niż Bambo. :wink:
  2. A może ktoś się wie,czy opłaty za wystawy można uiścić kartą VISA ?
  3. [quote name='Alfa1']Czy pies jest w kolorze brązowym?[/quote] Tak. :wink:
  4. Czarno to widzę. :( :( :( Dzisiaj jest zupełnie nieobecny.Cały dzień śpi. A normalnie to WULKAN tryskający energią.Wciąż rozrabia,psoci...Ostatnio przegryzł kabel,wcześniej wykopał z donicy odżywkę do kwiatów i część jej zjadł ! Mało wtedy nie osiwiałam....
  5. Dzisiaj mu skuli małą pupkę,a od jutra będę go faszerowała antybiotykiem. :( Ale czy zdąży się wykurować do Katowic ?
  6. Gdybym ja miała grypę to pół biedy,ale właśnie wróciłam od weterynarza z Bambo. Biedaczek ma anginę. :(
  7. Dzięki !!! :laola: W jakiej klasie startowała Martica ?
  8. [quote name='góral']Sonay najlepiej będzie jak wkleisz wszystko co masz :D[/quote] Jasne !!!!!!!!!! :angel:
  9. [quote name='gruca']CROSHKA BRAD PITT ur.04.01.14 chyba pomyłka w dacie urodzenia,ponieważ zgłoszony do klasy pośredniej a ma 14 miesięcy.[/quote] Jeszcze raz bardzo dziękuję ! :P
  10. Średniaczki SUPER ! Najbardziej podoba mi się sunia-Eseneya. :klacz: Sonya,masz jakieś fotki miniatur w kolorach klasycznych :question:
  11. A ja jeszcze bardzo poproszę o datę urodz.pudla miniat.czarnego-CROSHA BRAD PITT. :wink: Z góry dziękuję ! :D
  12. Uaaau...Góral ! :D Taki gest z samego ranka. Jestem pod wrażeniem ! :D Dzięki ! :hand: Stawka miniatur z Wilna jest podana w dziale - WYSTAWY-WILNO.
  13. W Beskidach śnieg to rozumię,ale tyle białego puchu nad morzem.... :niewiem: Jak tak dalej pójdzie to szykuje mi się kulig do Katowic. :D
  14. BARDZO CI DZIĘKUJĘ SKUBI i POZDRAWIAM ! :angel: Też jestem z Gdyni :wink:
  15. A ja jeszcze raz poproszę o stawkę pudli miniaturowych czarnych,białych i brązowych ( po "ichniemu"-pudelaj nykstukiniai" lub Caniche Nain.Te kolory oceniane są razem. :modla:
  16. Bardzo proszę :modla: o stawkę pudli miniaturowych czarnych ,białych i brązowych.Po"ichniemu"to:Pudeliaj nykstukiniai lub Caniche Nain. Wszystkie te kolory są oceniane razem. :wink:
  17. Santy

    GRAZ ShOW!!

    WIELKIE DZIĘKI I DUŻA BUŹKA !!! :buzi:
  18. Santy

    GRAZ ShOW!!

    Asiaczku, bardzo dziękuję,ale napisałaś stawkę pudli średnich,a mi bardzo zależy na miniaturowych białych,brązowych i czarnych. :cry: Po "ichniemu"pudel miniat.to zwergpudel.
  19. Santy

    GRAZ ShOW!!

    A ja bym chciała bardzo,bardzo mocno poprosić :modla: o stawkę pudli miniaturowych białych,czarnych i brązowych.Myślę były pojedyncze egzemplarze w poszczególnych klasach. :wink:
  20. [quote name='Karka']:great: wszyscy tak myśleli :D[/quote] Wcale,że nie wszyscy. :D Ja zwietrzyłam jakiś podstęp,a teraz utwierdziłam się w swoich podejrzeniach. :wink: Witam Cię cAROL i na powitanie mam dla Ciebie :tort:
  21. A ja współczuję takim psom.Muszą czuć się potwornie w takich spilśnionych dredach sięgających do ziemi. :cry:
  22. Góral,masz ślicznego pudla na emblemaciku. :D Ale kto go tak brzydko uczesał ? :roll: Wytrymowałeś już Zubę ? Domyślam się,że najpierw zabrałeś się za kark i głowę. :lol:
  23. Ale ciiiiiiiisza ! :D Czy wszyscy pakują już manatki do Wilna ? :roll:
  24. Santy

    Katowice 2005

    [quote name='Ania i Psy']A czy ktoś może wie lub ma możliwość sprawdzić, o której będą sędziowane chińskie grzywacze?Będę dozgonnie wdzięczna, nie wiem, którym pociągiem z Warszawy jachać...[/quote] Plan sędziowania jest na stronie oddziału:[url]www.kynkat.neostrada.pl[/url]. Jeśli dobrze pamiętam to ocena grzywaczy rozpoczyna się o 12.55. :wink:
  25. [quote name='Alfa1']Santy,w jakim wieku jest Misiek,zawsze mi się podobał :D[/quote] Mi też. :D Misiek ma 7,5 roku.Właśnie go ostrzygłam i jest jeszcze przystojniejszy.No, może przybyło mu troszkę tłuszczowych fałdek,ale one dodają mu uroku. :P
×
×
  • Create New...