Jump to content
Dogomania

Santy

Members
  • Posts

    413
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Santy

  1. Mówią,że w jedności SIŁA !!! :bigok:
  2. [quote name='Alfa1']Nie jesteś sama :wink:[/quote] Wiem,wiem i cieszę się :P ,że mimo wszystko nie wszyscy się wycofują. Tak trzymać! :thumbs:
  3. NO właśnie! Tutaj nawet Palosaari nie dałaby rady.Cóż tam te jej "chwaściorki" wobec... :wink: A ja naiwna dalej tkwię w miniaturach. :D
  4. Ale, czy jest jakaś szansa,że monopol na wygraną w miniaturach przestanie kiedyś obowiązywać :question:
  5. Ale słodkie pysiaki :buzi: ! Która zostaje u Ciebie ?
  6. [quote name='góral'][quote name='BiBi'][b]Santy[/b], a gdzie można dostać te CACAIB-ki :wink:[/quote] Ja też proszę o jakieś wskazówki :D Ale się zmieniły ta Twoja Białaska :P[/quote] CACIB-ki mamy : z ROSJI w konkur.z mniejszymi białymi-hod.Lenholl i z Warszawy. :D Zgadzam się z Góralem,że zarówno Solens Rain..i Sporrens All Over byli docenieni przez wielu sędziów bo to są piękne psy! Oba widziałam i oba są na pewno w moim typie. :thumbs: -eleganckie,krótkie i ten ruch...
  7. [quote name='Sonya-Nero']Sopot... ale trzeba dodać, żeby się nie fatygowały pudle w górnej granicy wzrostu :wink: :D[/quote] BO ja wiem? :hmmmm: Misiek ma 34 w kłębie,a mamy od Machowej 2 CACAIB-ki. Myślę,że kobitka zna się na pudlach. :D Ale cikawe kto wygra w L esznie. :hmmmm:
  8. [quote name='góral'][quote name='-Magda-']Rok temu było okropnie :-? Na hali ciemno i ogólnie jakoś nieprzyjemnie. Ja się wybieram bo mam bardzo blisko. (Torwar też nie jest dobry) Może ktoś spotkał się już z tym sędzią i coś może mi o nim powiedziec? Sędziuje Jean-Jacques Dupas.[/quote] Musisz poczekać na dziewczyny z północy, jeśli się nie mylę, to on sędziował chyba w Sopocie, lub na innej nadmorskiej[/quote] Niestety,ale u nas nie oceniał Dupas.Owszem 2 lata temu pudle sędziował Francuz,ale był to J.le Magnan.Zapraszamy na Tory Wyścigów Konnych w tym roku.Pudle ocenia L.Mach. :P
  9. Frosh,z tego co wiem to jest miot dużych pudli u p. Stańczyk i nie ma żadnego zainteresowania szczeniętami.A zatem.....Gdzie ci chętni ? Gośka,Bambo będzie miał"papiery" na początku marca.Ze zdjęciem jeszcze chwilkę musisz zaczekać. :wink:
  10. [quote name='góral']Masz pięknego psa i kilka wystaw, na których są różni sędziowie, więc.... :lol:[/quote] What :question: :question: :question: Czy Ty gdzieś widziałeś Bambo,czy ktoś Ci głupot nagadał :question: Chyba jednak to drugie...
  11. Góral,dzięki za wyrazy współczucia ! :wink: Mam jednak"cichą"nadzieję,że nam się uda.... :D
  12. Leszna to chyba już nikt nie bierze pod uwagę w swoich planach. Bo i poco ? :niewiem: Może jeżeli obsada sędziowska byłaby inna... :wink:
  13. [quote name='góral']Ona już kiedyś oceniała na naszej klubówce, niestety nie pudle, wygląda na sympatyczną :lol:[/quote] A to już coś optymistycznego ! :thumbs:
  14. Hm...Też się zastanawiam..... :hmmmm: I też mam ochotę się wybrać. A może ktoś słyszał o sędzinie z Izraela,która ocenia na klubówce?
  15. A czy ktoś wybiera się do Łodzi :question: Podobno pudle sędziuje Elke Pepper.Co o niej sądzicie ?
  16. [quote name='"Alfa1"'][quote name='Santy'] A ja spędzam sobotę ślęcząc nad angielskim. :cry: Może będzie mi łatwiej pogadać z reniferami . Może... :talker: [/quote] Santy,może jednak lepiej za finski ,bo jak wszystkim wiadomo renifery ani w ząb po angielsku :wink: Mylisz się moja droga ! Współczesne renifery są poliglotami. :D A zatem na razie angielski wystarczy. :wink:
  17. DZięki Gosia ! :hand:
  18. Cześć Magda ! :D Jakie masz pudle ? :roll: A ja spędzam sobotę ślęcząc nad angielskim. :cry: Może będzie mi łatwiej pogadać z reniferami . Może... :talker: Jutro też planuję zabrać się za odfilcowywanie psiaków.
  19. [quote name='góral']Santy na mnie możesz liczyć, mogę przygarnąć Miśka i Bambo :D[/quote] Wielkie dzięki ! Ze mną już trochę lepiej ! :D Było pogotowie. Jakiś podstarzały doktorek chciał mi robić sztuczne oddychanie i natychmiast ozdrowiałam ! :P Wzięłam sobie Nitroglicer.pod język.Tak robiła moja babcia i pomagało ! :multi:
  20. [quote name='góral']Santy nie martw się ja wierzę w Bambo :wink:[/quote] Dzięki Góral ! Mówią,że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedze...Ja dzisiaj się zawiodłam :bigcry: Jestem roztrzęsiona..... Mierzyłam ciśnienie 460/400 !!!! Obym nie dostała zawału,bo kto wtedy przygarnie Miśka i Bambo ???????????
  21. [quote name='Alfa1']A w jakich miesiącach sesje zdjęciowe innych kolorów :question:[/quote] O inne kolory musisz zapytać osobiście.Mój fotograf też udziela się na forum.Ale terminy ma naprawdę odległe.Ja zapisywałam się w kwietniu 2003,kiedy Bambo był w planach... :P
  22. [quote name='Gina&Tiger']Przepraszam ale moj aparat jest w porządku ale piesek do bani[/quote] :evil: Gina !!!Ty......Musiałaś mi to zrobić ? :2gunfire: Nie daruję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takie słowa pod adresem Bambo ??????????????????? I TO NA FORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz wszyscy już wiedzą,że mam................................
  23. [quote name='Alfa1']MY też chcemy zobaczy zdjęcia :modla:[/quote] Przykro mi, :cry: ale Gina ma kiepski aparat i zdjęcia są do "bani". Tylko renifery magą je oglądać. :D Ale jestem umówiona na sesję fotograficzną u profesjonalisty.Niestety, ma sporo pracy i wyznaczył mi termin dopiero na kwiecień.Twierdzi,że w lutym i w marcu fotografuje tylko apricoty.Dyskryminacja jakaś,czy co ? :-?
  24. [quote name='"góral"'][quote name='Sonya-Nero'][b]Santy[/b] ... i vice versa :wink: [b]góral[/b] Już za niedługo... plan wystaw na pierwsze półrocze został już zrobiony i wysłany do Moskwy :D To naprawdę bardzo miłe :D , gdy hodowcy interesują się dalej szczeniakiem :D i widać, że im na nim zależy :D[/quote] To prawda. Moja Pańcia to rozsyła zdjęcia Zuby wszystkim swoim znajomym, posłała nawet reniferom :lol: Iwonko WIELKIE DZIĘKI :D :D :D[/quote No tak góral,tyle.że to ja muszę wciąż wysyłać zdjęcia i nie tylko... A może je też oglądają renifery ? :D
  25. A cóz tak :question: :shiny:[/quote] Jak ? :P
×
×
  • Create New...