[quote name='góral']Santy a to znasz? :wink:
[img]http://home.c2i.net/abyklum/Tyson.jpg[/img][/quote]
Znam,znam.....super..... :wink:
A ten pelikan też mi się b.podoba. :D Ech...to strzyżenie i czesanie.... :roll:
[quote name='Sonya-Nero']A w tym nostalgicznym zamieszaniu :wink: , zapomniałam wam powiedzieć, że bieganie po plaży i grzebanie w trawie przyniosło efekty w postaci... pudelka toy w kolorze srebrnym :thumbs:
Polska pudlem stoi :terazpol:[/quote]
A nie mówiłam,że teraz trzeba w trawie szperać..... :D
Śliczne !!!! :D Jakie proporcje, głowy,kąty.......świetne fronty i klaty sięgające niżej niż do łokci . :lol: :lol: :lol:
To jakieś IDEAŁY !!!
Z jakiei są :question: hodowli
Ej tam....z zajączka nici :cry: -i to z dwóch powodów :
1.Gdybym go wkleiła powiedzielibyście,że jestem stronnicza.
2.Wciąż mam problemy z wklejaniem fotek. :oops:
No i wróciliśmy. Trzy godziny chodzenia i wypatrywania na marne.. :evil:
Od czasu gdy wyłowiłam Bambusia poszła fama i tłumy ludzi czatują nad Bałtykiem. :evil:
Tak,tak teraz trzeba wsłuchiwać się w to co w trawie piszczy.... :wink: Od jutra zacznę przeczesywać trawniki,łąki,bagienka itd. A nóż-widelec odnajdę drugą połowę Bambo.... :D
Ale wstawiliście superowe fotki.Znów czuję się "lepiej". :B-fly: Jestem bardziej dowartościowana. :-?
Może by umówić Bambo do takiego fryzjera... :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm:
[quote name='Alfa1']Wstawajcie śpiochy :hand: słoneczko pięknie świeci :B-fly: nic tylko wybierać się na daleki spacerek. :bigcool:[/quote]
Pewnie ! My zaraz wyruszamy nad morze i będziemy się bacznie rozglądać. :D Może nasz Bałtyk znów czymś obdaruje ....
Pogoda cudowna zupełnie jak rok temu gdy wypatrywałam :shocked!: i nie mogłam się doczekać Bambo. :D
Samych radości,smaczności,trochę mokrości,duuuuuuuużo słonka i czułości z okazji Świąt Wielkanocnych
życzy wszystkim Dogomaniakom oraz tym,którzy dyskretnie ale systematycznie przeglądają to forum :wink:
Santy z psią bandą :D
[quote name='-Magda-']Zażenowana?? A to dlaczego? Przecież takiego pokazu t
ylko pogratulowac :)[/quote]
....pudel na światowym poziomie...
Potraktuję te słowa jako wyzwanie u progu naszej wystawowej kariery. :D :D :D
[quote name='velvia']Witam wszystkich po długiej przerwie.
Wszystkiego najlepszego dla Jubilatów,i dla wszystkich Zwycięzcow.
W tym roku jadę nad Bałtyk ,może mnie też uda się wyłowić takie cudo.
Brawa dla Lexusa i jego Pani tak udanego debiutu tylko pozazdrościć.
Nreszcie mamy pudla na Światowym poziomie tak trzymać :thumbs: :laola:[/quote]
Bambo bardzo dziękuje za brawa :D ,ale jego pani czuje się troszkę zażenowana .... :oops: