Dzieńdobry wieczór! :P Jak mawiał Marek Niedźwiedzki w Liście Przebojów Programu Trzeciego. Co to była za muzyka w latach 80-tych, ech...
Donoszę, że Carmen dzisiaj przeszła kąpiel profesjonalną u nowej Pani Fryz. Tym razem w takiej dużej, brzydkiej wiosce koło Niska (w Stalowej Woli, ale ciiiiii, bo WuAnka zaraz zleci na miotle i będzie mnie chciała szmatą przez łeb zdzielić :lol: ). Bardzo fajne kudełki jej zostały, klasiko-bolońcyko, tylko kurna, nie możemy dojść do bieli bielszej od śniegu :-?