[quote name='Wind']
[b]Tomek,[/b]
Czy masz moze zdjecie swojej bolonki w postawie wystawowej? Baardzo chcialabym zobaczyc, a wloczac sie po necie niewiele z tego co mnie interesuje znalalazlam :(
Bardzo dziekuje za ewentualna fote :-)[/quote]
No, niestety :oops:, Wind, ale jeszcze się takiej profesjonalnej foty nie dorobiłem :( . Jakoś ostatnio nie mogę się zebrać, dostałem total lenia :lol: . A muszę zrobić, bo dostałem propozycję zamieszczenia takiej foty Carmen w nowym wydawnictwie ogólnopolskim :P Jak tylko będzie (najpóźniej na poznańskiej), to wstawię bądź Ci prześlę. :wink: