Nowe psiaki u Majki :
[URL="http://www.kundelek.org/azyl-u-majki/category/124-tola"]TOLA[/URL]
[URL="http://www.kundelek.org/azyl-u-majki/category/123-czicza"]CZICZA[/URL]
Jedna kierowniczka schronu już miała sprawe w sądzie i została uznana winną znęcania sie nad zwierzętami :
[url]http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090528/PRZEMYSL/228381199[/url]
Suczka Laura z Biłgoraja i jej szczeniaki :
http://www.kundelek.website.pl/azyl-u-majki/category/120-szczeniakilaury
Była bezdomna, oszczeniła się, pracownicy z gminy usiłowali ją umieścić w jakims schronisku, ale w promieniu 300 km żadne jej nie chciało przyjąć, jeszcze na sama suczke by miejsce było, ale szczeniaki do uspienia no i trafiły do Majki.
Azyl u Majki z Wysokiej Strzyżowskeij jest kandydatem do Krakvetu, bardzo prosze poprzyjcie :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/196104-KRAKVET-ankieta-listopadowa?p=15699273#post15699273[/url]
Nowe psy :
Krasa, Kosma, Kuba, Sonia, Hera, Mikunia, Julka i aktualne dwom szczeniakom z tej czwórki - zostaly suczki oraz cudownie miziaste koty , zdjęcia w galerii na naszej stronie - link w podpisie.
A nie znasz kogos z Łąki ? Na watku [url]http://www.dogomania.pl/threads/189053-Rzeszowski*****-z-quot-Kundelka-quot-.-W%C4%85tek-og%C3%B3lny-%29?p=15597165#post15597165[/url] Tanitka pisze że go może zabrac do hotelu.
Przepraszam za off topic, ale może słyszałyście, że komuś zaginął :
[url]http://rzeszow.szerlok.pl/oferta/wyzel-niemiecki-szorstkowlosy-ID3zyj.html[/url]
Bezdomne psy z gminy Trzebownisko, a Łąka należy do tej gminy, wyłapuje zatrudniony przez gminę łapacz, który je przekazuje do "Kundelka", bo gmina ma umowę.