Znacie może kogoś z okolic Leżajska ? Dostałam info od Majki, że na terenie gminy Kuryłówka jest bezdomna suczka husky, ktora się oszczeniła. Gmina pilnie szuka dla niej schronienia. Suczka młoda, szczeniaki malutkie, dzwonili w tej sprawie do azylu u Majki, ale u niej nie ma miejsca...
W dzisiejszej GW o Was :) [url]http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34975,10854881,Ochrona_zwierzat__Kto_sprosta_nowej_ustawie_.html[/url]