Jump to content
Dogomania

GuniaP

Members
  • Posts

    782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GuniaP

  1. Skarpetka Dharmy się ostatnio powiekszyła o wpłaty : [FONT=Arial][B]556 zł stan na 9.02.2010 50 zł 70 zł 238 zł Atrisko - wpłata z bazarku --------- 914 zł[/B][/FONT]
  2. To powinno pójśc do wiadomości woj. inspektora weterynarii w Krośnie
  3. Tak żal tych co zostały... tak niewiele brakowało żeby im zycie uratowac... Krowy nie pozwolił wet napoić...
  4. Było o tym jakis czas temu w Nowinach : [URL="http://www.dogomania.pl/180834-Dramat-nie-wiemy-jak-pomA-c-ratunku-Laszczany-Podkarpacie"]http://www.dogomania.pl/threads/1808...ny-Podkarpacie[/URL]
  5. Lili znalazla dom
  6. Konto Dharmy przedstawia się nastepująco : [FONT=Arial][/FONT][FONT=Arial][B]280 zl stan na 20.01.2010 50 zł 76 zł 150 zł ------ 556 zł stan na 9.02.2010[/B][/FONT] Bardzo dziekujemy :)
  7. Zadzwoniła do mnie dzis wieczór znajoma, że koło PROMARU na Os.Kmity - ul. Witkacego błaka się mała ratlerkowata, czarna suczka, spi pod balkonem przy szafie, lub w ogrodzie dużego domu, tam gdzie jest jakis koci karmnik. Nie mieszka ktos z Was tam w pobliżu ?
  8. :) Wpłynelo 140 zl od Kasi z bazarku, Dharma ma 280 zł na testy !
  9. +50 dzis czyli Dharma ma 140 zł :) Dziekujemy
  10. Dharma ma juz 90 zł :)
  11. Dharma ma juz na swoim koncie : 30 +10 zł czyli razem 40 :) Dziekujemy !
  12. Zmieniłam troche pierwszy post, bo jesteśmy już na " Psach w potrzebie"
  13. Oj jaka staruszeczka kochana... dzięki za zdjęcia i wiadomości.
  14. A moze by jakies cegełki na allegro posprzedawac?
  15. Dharma powinna miec zrobione testy alergiczne, potrzeba na to 300 zł, będą mogły być wykonane tylko jeśli zbierzemy te kwote. [B]Potrzebna pomoc finansowa dla Dharmy...[/B] Ewatr rozmawiala dzis z wetką, wieczorem napisze więcej.
  16. Jesli możesz to pojedz tam, bo co innego pisac a co innego zobaczyć. Ja zamieszczam ogłoszenia w necie, jak od Majki dostane MMS-a ze zdjeciem, ale ostatnio zepsuła sie jej komorka i zdjec nie ma.
  17. Majka ma chętny domek na boksera, ale potrzeba transportu Wysoka-Wrocław!
  18. Niestety nie mam kontaktu z wetką, która leczy Dharmę... Martwimy sie o nią, bo poprawa powinna była juz nastąpić ;-(
  19. Nie mam dobrych wiadomości... Dharma nie czuje się lepiej, bardzo się drapie i chodzi ubrana w kaftanik.
  20. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/227/4e109ea256ed7cc7.jpg[/IMG][/URL] Zapraszamy :)
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/227/4e109ea256ed7cc7.jpg[/IMG][/URL] Zapraszamy :)
  22. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/227/4e109ea256ed7cc7.jpg[/IMG][/URL] Zapraszamy :)
  23. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/227/4e109ea256ed7cc7.jpg[/IMG][/URL] Zapraszamy :)
  24. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/227/4e109ea256ed7cc7.jpg[/IMG][/URL] Zapraszamy :)
×
×
  • Create New...