-
Posts
348 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by yoshiyuki
-
wow!!!! :D:D:D:D ja tez chce tyle sniegu :) No ale okolice zakopanego to czego innego sie spodziewac!! SUPER!!! mam nadzieje ze niedlugo to dojdzie i do krakowa :D
-
Galeria sfory - czyli Luka, Chibi, Frotek i Hera (sic!) w pełnej krasie
yoshiyuki replied to zmierzchnica's topic in Galeria
[quote name='Sylwia K'] [URL]http://img43.imageshack.us/img43/2017/dsc00931x.jpg[/URL] jaka grzeczniutka:cool3: no a przynajmniej takie sprawia wrażenie na fotce [/QUOTE] haha to są dopiero oczy kota ze shrecka :cool3: -
Sylwia, bo czaił się :eviltong::cool3: czaił na tego czarnego biedaczka :))) W ogóle Toudi to jest taki czający się pies :eviltong: Tu też się czaił, chyba na buldożka, ale nie pamiętam dokładnie co to było :eviltong: [CENTER][IMG]http://images46.fotosik.pl/217/587ea16da70a2623.jpg[/IMG][/CENTER] [LEFT]chyba powinnam go nazwać przyczaj :) albo czajek :lol:[/LEFT] [LEFT]a Toudi swojej pierwszej miłości już nie spotyka :( była to Sara owczarka niemiecka. Kolejną jego miłościa była Fugusia :) Która spotyka na błonia, ale ja jak tak się szybko robi ciemno, to na błoniach jestem bardzo rzadko, bo opłaca się tam chodzi ok 17- 18 bo w tedy są pieski. A teraz jak tak padało przez kilka dni to z tą ilością piesków różnie bywa... uch... Więc kto wie ;p może na tej fotce to właśnie jedna z nich wypatruje :P w ogóle dogomania utrudnia mi życie, bo nie mogę wejść w swoje statystyki ani w banerki, i żeby wejść w wasze tematy musze szukać po całych galeriach, co w cale za super mi nie wychodzi. Mam nadzieje że odprawi mi się to jakoś i wszystko wróci do normy. [/LEFT]
-
Russellka, to Toudina na odwrót :) W autobusach, w tramwajach czy w pociągach rzadko mu zakładam, do busu zwykle tak, nawet ten pełniejszy (który zresztą się popsuł i tak ściągam go zaraz jak tylko nasz wpuszczą hehe) A biegać to niestety w nim musi :] bo nie będę ryzykować i dawać powodu żeby SM się do mnie przytętegowała ;) Biega w nim od 3 mies życia :) i już czasem jak wezmę go na smycz a zapomne ściągnąc kantarek to nawet na niego uwagi nie zwraca ;) Zmierzchnica, cudnie oj tak, nie mogę się doczekać zimy ;p w tedy też jest ślicznie :D Jutro też idziemy na kopiec tylko pewnie jakoś koło 18, dawno tam nie byłam o porze kiedy będzie już ciemno, ale są latarnie, kopiec oświetlony, więc klimacik :) i też cudownie :D
-
[IMG]http://i35.tinypic.com/25uijjm.jpg[/IMG] hahahahahahaha jaki szczery uśmiech!! :D:D:D:D [IMG]http://i35.tinypic.com/smbn7l.jpg[/IMG] ta fotka, mina i postawa tez jest cudowna! Jaka radość :D:D:D SUPER!!! Jest śliczna, i ma przesympatyczny pyszczek :D:D:D:D
-
aaach, dzisaj nareszcie zebrałam siły (choć noc ciężka była i mało co spałam :eviltong: ) ale nie poszłam na wykład, i wyciągnełam koleżanke, na mój ukochany kopiec kościuszki:loveu:, naszą zwyła trasa, najpier planty, potem nad wisełką, no i już ubostwianym pod sam kopiec :painting: :) A dzisaj była taa cudna pogoda :D Super! Ale odzwyczaiłam się przez te kilka deszczowych dni od takich ilości ludzi hehe :D W niedziele jade z Toudim na konie, i nie będę mieć aparatu ;( zaczne od kopcowych fotek :) dzisaj można powiedzieć że ładna jesień wróciła :)) [CENTER][IMG]http://images37.fotosik.pl/212/168fba269bf877ff.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/217/b1346179a1962c00.jpg[/IMG] [/CENTER] [LEFT]Toudzinowa typowa przyczajka :lol: [/LEFT] [CENTER][IMG]http://images36.fotosik.pl/104/2c2b35f0e83b51a7.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/213/cd7617c1d1d13aee.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/217/3b437cb95ac12d65.jpg[/IMG] [/CENTER] [LEFT]my też czasem ćwiczymy ;p hehe tu hop :D [/LEFT] [CENTER][IMG]http://images46.fotosik.pl/216/251f972b42f3aa1d.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/217/1d44d3f6b26e0aba.jpg[/IMG] [/CENTER] [LEFT]:)))[/LEFT]
-
super miejsce! No i powspinać się można :) Fifka z tym nochalem wspaniała :)
-
Wiki ja mam to samo, choć ja w sumie trochę wierze :P Czasem sama nie wiem czego bardziej się boje, chyba ludzi i postaci z horrorów np. faceta który zjadał wątroby z dwóch odcinków Archiwum X :P hehehe
-
jak widzę ją taką wtuloną w kanapę, to sama mam ochotę wrócić do łóżka i już dzisiaj nie wychodzić :P Bo mgliście i nieprzyjemnie. Mam nadzieję że z kaszelkiem nic poważniejszego się nie wiązie.
-
Galeria sfory - czyli Luka, Chibi, Frotek i Hera (sic!) w pełnej krasie
yoshiyuki replied to zmierzchnica's topic in Galeria
właśnie zwierzny tam bardzo mało :P bo nie zapuszcza się na niezarośniete pola :P W ciągu miesiąca tylko raz wyleciał nam bażant :D A w poprzednim miejscu to było na porządku dziennym, tak samo sarny, a tutaj jeszcze ani jeden nie było, bo było wiecej dzikich terrenów i lasów, ale i więcej domków, bo blizej krakowa. Tu gdzie teraz jezdze są właśnie same pola, ma to mimo wszystko duzo uroku :D:D:D ostatnia foteczka światna! zeby mój tak grzecznie na to czekał :D:D:D -
Galeria sfory - czyli Luka, Chibi, Frotek i Hera (sic!) w pełnej krasie
yoshiyuki replied to zmierzchnica's topic in Galeria
hahaha waroczyki rewelacja :D ciezko się nie zgodzic :D:D:D:D a pola czyste w takim znaczeniu ze trawa niska, lub w ogole, i naprawde rozciagajace sie tak, ze widac wszytsko ladnie na dalekie odleglosci, dlatego ja zwierz ucieka i tak sie widzi gdzie leci, bo nie ma za duzej mozliwosci z pola widzenia uciec ;p -
Ebola & Luśka -czyli staffikowo kundelkowa ferajna
yoshiyuki replied to Sylwia K's topic in Foto Blogi
hahha :D Twoje dziecko w kasku wygląda super! a w ogóle widać że rozważne i dba o bezpieczeńswto! I śniegu u was masa, do kogo nie wejde na galerie tam sniegu a sniegu, krakow daleko w tyleeee. Lusia po nim jak sarenka skacze :D -
[B]Kashdog [/B]w cale mnie to nie dziwi że miny Toudiego wydają Ci się znajome :P Coś mam wrażenie że niektórzy to by mogli wziąść nasze psiaki za rodzeństwo. Bo skoro hahaha szłam z koleżanką co ma pręgowanego bull terriera, i już nas się pytali czy to mama i dziecko, bo oba pręgowane, to myślę że nasze miały by większe szanse stać się domniemaną rodzinką :)) [B]Sylwia[/B] :D tak :D mi też się z takim króliczym aniołeczkiem kojarzy :D:D:D [B]Zmierzchnica[/B], właśnie, ten świety spokój! dzisaj też planty były prawie całe moje hehe :D:D [B]Mineralna[/B], raczej skromne resztki klejnotów :P :D:D
-
Ebola & Luśka -czyli staffikowo kundelkowa ferajna
yoshiyuki replied to Sylwia K's topic in Foto Blogi
właśnie i ja się upomne :] jesien się kończy, zima zaczyna :P powinnyśmy być zasypane fotkami w różnych sceneriach :D -
chyba zostanę fanką Flory! To biegnące zdjęcie :P Nie dziwię się że sunia mimo jej problemów Cię w sobie rozkochała:)
-
hahaha w locie, mamy podobne efekty :D jaki różowy brzusio :D:D:D
-
Hej ;) Axelek słodziutki, nosek jak czarny węgielek :) z różową bandamką wygląda nieźle :P czyli jednak nie każdemu mężczyźnie źle w tym kolorze :D:D:D
-
śliczną masz tą bestie Flore :) Kora zarośnietą, loczkowana urocza! Zdjęcie na sianie super, i zdjęcia ogólnie też bardzo fajne!!
-
słodki beagielek, ale Baster i tak rządzi ;) Fotki na których się uśmiecha, i chwali ząbkami bardzo mi się pdobają :D:D:D
-
piękna broda, w ogóle Kreon piękny pies!
-
Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.
yoshiyuki replied to Russellka's topic in Foto Blogi
Russellka, oddaj, oddaj! u mnie w krakowie, już ani grama go nie ma, a jedyne co pada, to cały dzień deszcz, słabiej, mocniej, ale nieustannie eeech.... -
Galeria sfory - czyli Luka, Chibi, Frotek i Hera (sic!) w pełnej krasie
yoshiyuki replied to zmierzchnica's topic in Galeria
to trzeba jakis samochod, psiaki wpakować i wsioooo w czyste pola :D Zapraszam w okolice czułowa- czułkowa :D koło liszek, czyli tam gdzie konno jezdze, czyste pola :D A i u siebie na pewno takie tereny znajdziesz :) -
wiem, wiem, ja czasami przejmuje się strasznymi głupotami :P hehe Jeszcze takie domowe wrzucę :) [CENTER][IMG]http://images42.fotosik.pl/127/430ca85698df3c2d.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/215/15ee53b03dc85fef.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/215/f7c64c338703109f.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/211/a1f4e7d881411396.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/211/f029ab52c8917d5a.jpg[/IMG][/CENTER]
-
hmmm mi z wyglądu w sumie ok :P Pies jak pies, mi z wyglądu tylko gryfoniki średnio odpowiadają :D ładne :D ale chyba nie do końca mój charakter, no i, na nie w sumie moda też jakaś jest, są popularne... i mnie to razi :P w ogóle wczoraj poczułam się jak idiotka, zwykle nie odmawiam Toudiemu zabawy z psami. Ale wczoraj hehe była 23, ja wróciłam od znajomych, padnięta strasznie, po całym dniu zajęc i latania, wzięłam Toudiego, a na plantach stado psów, wśród nich basset:loveu::loveu:, i większość bokserów. Zauważyłam je i zaczęłam wracać, psy podleciały, a właściciele rzucili się zestresowani, bo ja w sumie odwróciłam się szybko na pięcie, i mogło to wyglądać tak jak bym się bała o Toudiego hehe, krzyknęłam że nic się nie dzieje, więc się zatrzymali, no i podeszła do mnie jedna babeczka, po swojego boksia, a ja coś jej walnęłam teksem, że Toudi się nie boi, tylko jestem taka zmęczona i że nie chce żeby się rozbawił, bo będzie mi szalał po mieszkaniu. I poczułam się tak głupio hehe :oops::oops::oops::oops: proszę o to trochę Toudzika. [CENTER][IMG]http://images45.fotosik.pl/216/4c4eca2442324189.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/215/4960995bc1700e86.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/211/ec074942330521ca.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/215/43321b69be6baf9a.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/215/68caea495bbca08c.jpg[/IMG] [/CENTER] [LEFT]W ogóle strasznie lubię spacerować w taką pogodę, gdy lekko pada, mży, jest tak mało ludzi na plantach, nad wisłą pustki, kilka ludzi z psami. Super, można puścić psa :) Byliśmy 3 godzinki na rannym spacerze, i Toudi śpi teraz jak aniołeczek :loveu::lol: [/LEFT]
-
Przystojniak ten, to pies dziewczyny która trzyma konia tam gdzie moja znajoma trzyma swoje :) Bardzo się ciesze bo Toudi będzie miał towarzystwo do zabawy gdy będę go tam zabierać :) I to nie małe :) Bo jeszcze jest Kreska, suczka znajomej i Zorro jeden z piesków właścieli :)