-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Felka - czekam na wieści od Reni - jest szansa na DS dla Biszkopta.. Jeśli dobrze zrozumiałam - dom, pani z córką.. Ale nic więcej nie wiem.. I najważniejsze - czy się zdecydują i jak wypadnie przedadopcyjna wizyta...
-
[quote name='Fufurek']Dziękuję bardzo za odpowiedź :) To ja od razu zadeklaruję się na co miesięczną wpłatę w kwocie 20 złotych :)[/QUOTE] Fufurek - dziękuję :Rose:
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
O matko, no to się teraz będziemy stresować...................... Merime pisz co i jak, żebyśmy mieli czas ewentualnie szukać innego tymczasu, ok? ;) Ale mam nadzieję, że mimo wszystko się uda.. :) -
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dostałam sporo linków na maila do aktywacji ogłoszeń dla Homera, ale nie ma tam podanego przeze mnie numeru telefonu, tylko mój e-mail.. Czy ktoś jeszcze ogłasza Homera i Biszkopta, czy to są ogłoszenia od Ziutki?? -
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że ktoś odpowie na ogłoszenia... -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Też jestem ciekawa ;) Czy już gotowy do drogi? :) -
delfy - starać się można wyciągać psy ze schronu, te w najgorszym stanie.. I wogóle, po kolei, ile jesteśmy w stanie.. Wybacz, że jestem sceptyczna co do reportażu, ale skoro w przeciągu 6 lat nikt tam nic nie zdziałał mimo wielu kontroli....... Tzn. że albo tam jest naprawdę tak super, albo potrafią się doskonale maskować/kombinować i są nie do ruszenia.. Może się mylę.. Jeśli macie pomysł na ten reportaż to jestem za ;) Zawsze można spróbować.
-
[quote name='Lilek']Ja też mam taką zwariowanie chudą sunię. Zawsze była "szczupakiem", ale niech tylko jeden dzień nie dostanie drugiego posiłaku, to robi się z niej taka "psia nędza", że śmiało możnaby mnie posądzić o głodzenie psa. Ona po prostu musi dostawać dwie porcje karmy dziennie, bo inaczej natychmiast chudnie. Masakra.Była taka zawsze, a jest u nas juz 10 lat.Robiliśmu badania, ale gdzie tam. Zdrowa, śmiga jak pershing, ino tak ma.A poza tym schronisko dla psa to ciągły stres. Przecież zobaczcie na zdjęciach,jakie napięcie widać u Biszkopta. On po prostu ciągle czeka. Dziewczyny, [B]deklaruję 20 zł miesięcznie na Biszkopta[/B]. Jeśli będę mogła, to co miesiąc dorzucę trochę, ale na razie 20 zł jest sumą, którą mogę wpłacić co miesiąc napewno.[/QUOTE] Dziękuję :multi:
-
Miniaturowy HUSKY pojechał do domu! Faguś wreszcie dostał szansę! :)
_Aga_ replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='winter7']Co tam u Fagusia?[/QUOTE] Też jestem ciekawa :) -
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
_Aga_ replied to efra's topic in Już w nowym domu
Jak Badi reaguje na zmiany? Faktycznie nic nie widzi?? -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Ja już sama nie wiem, co mam myśleć.... Renia może wklei jakieś zdjęcia Badiego? ;) -
(JUŻ NIE)Schroniskowa Sława MA WSPANIAŁY DOMEK!!!
_Aga_ replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za Sławę.. jej koleżankę też ;) -
Uratujmy 4 letniego czarnego i zdrowego Wirusa przed uśpieniem!
_Aga_ replied to iwop's topic in Kotki już w nowych domach
Podniosę....... -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Juldan']są zaksięgowane u Biszkopta:) Ewa Ł. (gadzia???) - 30 zł[/QUOTE] To już poprawiam :) :) -
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
_Aga_ replied to efra's topic in Już w nowym domu
[quote name='efra']Aga zostaw to idziemy spać!!![/QUOTE] E tam, nie ma szans na spanie.. Znów mi pewnie do 2. zejdzie ;) -
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
_Aga_ replied to efra's topic in Już w nowym domu
A no właśnie, kwartet :lol: :lol: A mnie tercet egzotyczny w głowie :lol: :lol: :lol: -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
_Aga_ replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Chociaż jeden pozytywny wątek na którym się z Tobą delfy2000 spotykam ;) -
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
_Aga_ replied to efra's topic in Już w nowym domu
No doliczając efrę - tercet... :lol: -
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
_Aga_ replied to efra's topic in Już w nowym domu
Widzę, że to nawet nie duet, a trio tworzycie :lol: -
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
_Aga_ replied to efra's topic in Już w nowym domu
O matko jakie bidy... A jak im dobrze w kocyku i koszyczku :loveu: -
[quote name='Felka z Bagien']No nie wiem jak ci wyjdzie od kwietnia 10-20:evil_lol:,bo dla mnie to jest -10:evil_lol:. Już wpłaciłam 10,a od kwietnia 10+20=30 tzn.1Kwietnia wysyłam 30PLN,1 maja wysyłam 30PLN,1 czerwca -nie wysyłam, bo Biszkopcik w domku DS:evil_lol:,żartuję.Deklaruję od kwietnia 30PLN.W tym momencie tyle mogę.Pozdrowienia[/QUOTE] :lol: Wiesz co, potrzebny mi Twój humor, pisz tutaj częściej :lol:
-
No właśnie.. To naprawdę piękny pies... Coraz gorzej się robi.. coraz ciężej wyadoptować psa...