-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
[quote name='edek']_Aga_ czy w tych ogłoszeniach co Biszkopcik miał wykupione można zmienić zdjęcia i opis jak się coś na jego temat dowiemy więcej ?? Jak można to wydaje mi się, że przydałoby sie to zrobić zawsze to zwiększa szanse na adopcje :)[/QUOTE] Myślę, że w niektórych tak :) Tylko muszę mieć czas, bo to trochę roboty, a ja mam dużo pracy na kompie, a mogę siąść właściwie dopiero jak dzieci usną, a to za mało dla mnie.. I tak siedzę nieraz do 1-2 w nocy... A wstaję o 5 ;) Także proszę o wyrozumiałość ;) Stopniowo postaram się pozmieniać te ogłoszenia :)
-
Mamy tylko miesiąc na znalezienie domu Parysowi z depresją!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Myślę, że to piękne imię ;) -
Ale się cieszę, że się wątek rozkręcił :) I kaski przybyło dla psiaczka :)
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikki']poproszę konto, na które mogę przelać pieniążka z bazarku (na razie 99,50 zł ) :)[/QUOTE] O matko, super :loveu: Trisza, podałaś konto? ;) -
Czarny labkowaty za kratami... straszliwie tęskni do człowieka :((
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Tak :) Dlatego koniecznie przy wpłatach piszcie na którego psiaka, bo się efra załamie :lol: -
Czarny labkowaty za kratami... straszliwie tęskni do człowieka :((
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Felka - dzięki :loveu: Dobry początek :lol: Czyli co, zbieramy deklaracje?? ;) Chyba nie wyrobimy z taką ilością psów.. Trzeba go poogłaszać... Może akurat DS się znajdzie... -
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
No ja trzymam kciuki cały czas, bo już nie wyobrażam sobie Homerka inaczej, jak u Anuli ;) -
Tak myślałam....... Kiedy jedziecie w odwiedziny? :lol:
-
[url]http://www.dogomania.pl/threads/205468-Czarny-labkowaty-za-kratami...-straszliwie-t%C4%99skni-do-cz%C5%82owieka-((?p=16637926#post16637926[/url] Wątek czarnego labkowatego towarzysza niedoli Biszkopcika..
-
Czarny labkowaty za kratami... straszliwie tęskni do człowieka :((
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[B]Deklaracje:[/B] Jednorazowe: Felka z Bagien - 10 zł Stałe: [B]Wpłaty:[/B] Felka z Bagien - 10 zł -
[quote name='Renata N']Tak, on cały czas w czasie drogi udowadniał nam, że jest malutki :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: A jak zniósł rozstanie?
-
[quote name='Renata N']Świat spoza krat :lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/780/7f65f0721bae554bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/780/3debf5ace5c3a84amed.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Cudowne :loveu: Czy on siedzi efrze na kolanach???? :lol:
-
[quote name='tisane']czy to ten psiak? [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?662,boks-nr-ix[/url][/QUOTE] Mnie się wydaje, że raczej ten: [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?617,boks-nr-vii[/url]
-
Psiak był w boksie z Biszkoptem vel Irvinem... (Ja tam wolę Biszkopt ;) ).... Ponoć jak dziewczyny zabierały Biszkopta, labek o mało siatki nie wyrwał, tak chciał iść razem z kumplem... :( :( [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?617,boks-nr-vii[/url] URZĄD GMINY LISIA GÓRA Poz. ewidencji 267/2010 Samiec około 5 lat, duży, czarny, krótkowłosy, siwa broda. [URL=http://img190.imageshack.us/i/pozewidencji2672010.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/3452/pozewidencji2672010.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img857.imageshack.us/i/img0638.jpg/][IMG]http://img857.imageshack.us/img857/8572/img0638.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img26.imageshack.us/i/img0963dj.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/7172/img0963dj.jpg[/IMG][/URL]
-
Założę mu oddzielny wątek..
-
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
A nie boisz się, że się nie pogodzą?? -
Matko... To czekam na kolejne zdjęcia.......
-
Trzeba będzie porobić ogłoszenia....
-
[quote name='Trisza']Dziewczyny-kumpel z boksu Biszkopta o mało nie wyrwał siatki, tak bardzo chciał być zabrany z tego miejsca...:(((.On jest na zdjęciu obok naszego szkielecika,.,...[/QUOTE] Na którym zdjęciu???
-
Mamy tylko miesiąc na znalezienie domu Parysowi z depresją!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Reniu - na zdjęciach od Ciebie on nie wygląda jakby miał ten nosek łysy :) Śliczny jest :) -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
No to czekamy na opinię okulisty.... -
A jakbyście się wybierali do niego w odwiedziny, to ja się chętnie przyłączę ;)
-
O matko, ale wieści :loveu: Trzymam kciuki! :)
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikki']Zapraszam na kolejny bazarek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/205360-Sukienki-wieczorowe-i-na-codzie%C5%84-%29-dla-niewidomego-Badiego-do-10-kwietnia[/url] no, już chyba wszystko wystawiłam :) jeśli jeszcze coś znajdę to na pewno zrobię bazarek[/QUOTE] Dziękujemy :Rose: [quote name='Fufurek']Wpłata na kochanego Badiego na miesiąc kwiecień już dokonana :)[/QUOTE] Dziękujemy :Rose: