Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. [quote name='edek']_Aga_ czy w tych ogłoszeniach co Biszkopcik miał wykupione można zmienić zdjęcia i opis jak się coś na jego temat dowiemy więcej ?? Jak można to wydaje mi się, że przydałoby sie to zrobić zawsze to zwiększa szanse na adopcje :)[/QUOTE] Myślę, że w niektórych tak :) Tylko muszę mieć czas, bo to trochę roboty, a ja mam dużo pracy na kompie, a mogę siąść właściwie dopiero jak dzieci usną, a to za mało dla mnie.. I tak siedzę nieraz do 1-2 w nocy... A wstaję o 5 ;) Także proszę o wyrozumiałość ;) Stopniowo postaram się pozmieniać te ogłoszenia :)
  2. Myślę, że to piękne imię ;)
  3. Ale się cieszę, że się wątek rozkręcił :) I kaski przybyło dla psiaczka :)
  4. [quote name='Nikki']poproszę konto, na które mogę przelać pieniążka z bazarku (na razie 99,50 zł ) :)[/QUOTE] O matko, super :loveu: Trisza, podałaś konto? ;)
  5. Tak :) Dlatego koniecznie przy wpłatach piszcie na którego psiaka, bo się efra załamie :lol:
  6. Felka - dzięki :loveu: Dobry początek :lol: Czyli co, zbieramy deklaracje?? ;) Chyba nie wyrobimy z taką ilością psów.. Trzeba go poogłaszać... Może akurat DS się znajdzie...
  7. Ja też Olena.. Czy Kropka ma założony oddzielny wątek??
  8. No ja trzymam kciuki cały czas, bo już nie wyobrażam sobie Homerka inaczej, jak u Anuli ;)
  9. Tak myślałam....... Kiedy jedziecie w odwiedziny? :lol:
  10. [url]http://www.dogomania.pl/threads/205468-Czarny-labkowaty-za-kratami...-straszliwie-t%C4%99skni-do-cz%C5%82owieka-((?p=16637926#post16637926[/url] Wątek czarnego labkowatego towarzysza niedoli Biszkopcika..
  11. [B]Deklaracje:[/B] Jednorazowe: Felka z Bagien - 10 zł Stałe: [B]Wpłaty:[/B] Felka z Bagien - 10 zł
  12. [quote name='Renata N']Tak, on cały czas w czasie drogi udowadniał nam, że jest malutki :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: A jak zniósł rozstanie?
  13. [quote name='Renata N']Świat spoza krat :lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/780/7f65f0721bae554bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/780/3debf5ace5c3a84amed.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Cudowne :loveu: Czy on siedzi efrze na kolanach???? :lol:
  14. [quote name='tisane']czy to ten psiak? [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?662,boks-nr-ix[/url][/QUOTE] Mnie się wydaje, że raczej ten: [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?617,boks-nr-vii[/url]
  15. Psiak był w boksie z Biszkoptem vel Irvinem... (Ja tam wolę Biszkopt ;) ).... Ponoć jak dziewczyny zabierały Biszkopta, labek o mało siatki nie wyrwał, tak chciał iść razem z kumplem... :( :( [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?617,boks-nr-vii[/url] URZĄD GMINY LISIA GÓRA Poz. ewidencji 267/2010 Samiec około 5 lat, duży, czarny, krótkowłosy, siwa broda. [URL=http://img190.imageshack.us/i/pozewidencji2672010.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/3452/pozewidencji2672010.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img857.imageshack.us/i/img0638.jpg/][IMG]http://img857.imageshack.us/img857/8572/img0638.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img26.imageshack.us/i/img0963dj.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/7172/img0963dj.jpg[/IMG][/URL]
  16. Założę mu oddzielny wątek..
  17. A nie boisz się, że się nie pogodzą??
  18. Matko... To czekam na kolejne zdjęcia.......
  19. Trzeba będzie porobić ogłoszenia....
  20. [quote name='Trisza']Dziewczyny-kumpel z boksu Biszkopta o mało nie wyrwał siatki, tak bardzo chciał być zabrany z tego miejsca...:(((.On jest na zdjęciu obok naszego szkielecika,.,...[/QUOTE] Na którym zdjęciu???
  21. Reniu - na zdjęciach od Ciebie on nie wygląda jakby miał ten nosek łysy :) Śliczny jest :)
  22. No to czekamy na opinię okulisty....
  23. A jakbyście się wybierali do niego w odwiedziny, to ja się chętnie przyłączę ;)
  24. O matko, ale wieści :loveu: Trzymam kciuki! :)
  25. [quote name='Nikki']Zapraszam na kolejny bazarek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/205360-Sukienki-wieczorowe-i-na-codzie%C5%84-%29-dla-niewidomego-Badiego-do-10-kwietnia[/url] no, już chyba wszystko wystawiłam :) jeśli jeszcze coś znajdę to na pewno zrobię bazarek[/QUOTE] Dziękujemy :Rose: [quote name='Fufurek']Wpłata na kochanego Badiego na miesiąc kwiecień już dokonana :)[/QUOTE] Dziękujemy :Rose:
×
×
  • Create New...