-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Do rozliczenia Miśka dodaję 11 zł uzbierane na tym bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217956-Przed%C5%9Bwi%C4%85teczny-bazar-na-nie%C5%9Bwi%C4%85teczn%C4%85-codzienno%C5%9B%C4%87-naszych-bied-04.12/page7[/url] Przelane dzisiaj. -
Natalka i Gabryś-moje małe tymczasiki MAJĄ DOMY!!!:)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Kotki już w nowych domach
Nadal ani jednego telefonu, czy maila.... -
Marzenie umierającego SMOKA..Smok odszedł za TM.. :(
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podnoszę Smoka...... -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
[quote name='mila-ada']Jaki jest adres tego wątku?[/QUOTE] Nie rozumiem o co pytasz ;) -
Marzenie umierającego SMOKA..Smok odszedł za TM.. :(
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ok :) Ja cały czas mam nadzieję, że Smoczek już w styczniu będzie we własnym domu... -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']trzymamy :)[/QUOTE] Nie dziękuję ;) Dobrze by było, gdyby się szybko domek znalazł.... -
Podniosę...... Taka kochana sunieczka.......... :(
-
Marzenie umierającego SMOKA..Smok odszedł za TM.. :(
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us -
Marzenie umierającego SMOKA..Smok odszedł za TM.. :(
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zdjęcia Smoka z hotelu: Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us :) -
Zapraszam mamusie na bazar - dużo ciuszków dla chłopców, dziewczynek, troszkę rzeczy i dla mamuś się znajdzie ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/219460-Przed%C5%9Bwi%C4%85teczny-bazar-na-nie%C5%9Bwi%C4%85teczn%C4%85-codzienno%C5%9B%C4%87-naszych-bied-cz.2-20.12[/url]
-
Zapraszam na bazar dla naszych bied: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219460-Przed%C5%9Bwi%C4%85teczny-bazar-na-nie%C5%9Bwi%C4%85teczn%C4%85-codzienno%C5%9B%C4%87-naszych-bied-cz.2-20.12[/url]
-
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/219460-Przed%C5%9Bwi%C4%85teczny-bazar-na-nie%C5%9Bwi%C4%85teczn%C4%85-codzienno%C5%9B%C4%87-naszych-bied-cz.2-20.12[/url] Kolejny bazar - na Miśka też jest sporo fajnych rzeczy ;) Zapraszamy :) -
30 psów na jednym podwórku!Prosimy o wsparcie na sterylki..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
I kolejny bazar - również na psiaki z Krzyża.. [url]http://www.dogomania.pl/threads/219460-Przed%C5%9Bwi%C4%85teczny-bazar-na-nie%C5%9Bwi%C4%85teczn%C4%85-codzienno%C5%9B%C4%87-naszych-bied-cz.2-20.12[/url] Zapraszamy :) -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Wykupiłam Badiemu ogłoszenia.... Trzymajcie kciuki.. Zapraszam na bazarek dla naszych zwierzaków: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219460-Przed%C5%9Bwi%C4%85teczny-bazar-na-nie%C5%9Bwi%C4%85teczn%C4%85-codzienno%C5%9B%C4%87-naszych-bied-cz.2-20.12[/url] -
Marzenie umierającego SMOKA..Smok odszedł za TM.. :(
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapraszam na kolejny bazarek dla naszych bied: http://www.dogomania.pl/threads/219460-Przed%C5%9Bwi%C4%85teczny-bazar-na-nie%C5%9Bwi%C4%85teczn%C4%85-codzienno%C5%9B%C4%87-naszych-bied-cz.2-20.12 -
[quote name='BasiaD']Co za głupota..Pierwszy raz słyszę żeby jakiś zwierz po sterylizacji zdziczał..Może lepiej, że Kicia nie poszła do takiego domku...A kocur to co nie zdziczeje??? Najlepiej żeby mu jakiś osikał wszystkie kąty i nalał rozumu do głowy...Ale chyba na rozum to już za późno...[/QUOTE] No niestety.......... Zapraszam na kolejny bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219460-Przed%C5%9Bwi%C4%85teczny-bazar-na-nie%C5%9Bwi%C4%85teczn%C4%85-codzienno%C5%9B%C4%87-naszych-bied-cz.2-20.12[/url] :)
-
Nikt nie pyta o moje tymczasiki... :( Wykupiłam im pakiet ogłoszeń, może choć jeden sensowny telefon będzie....
-
Natalka i Gabryś-moje małe tymczasiki MAJĄ DOMY!!!:)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Kotki już w nowych domach
Zapraszam na duży bazar, między innymi na moje tymczasowe kociaki :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/219460-Przed%C5%9Bwi%C4%85teczny-bazar-na-nie%C5%9Bwi%C4%85teczn%C4%85-codzienno%C5%9B%C4%87-naszych-bied-cz.2-20.12[/url] -
Tradycyjnie i wciąż poszukujemy domów tymczasowych i pomocy w dokarmianiu kotów wolnożyjących w Tarnowie...
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Lilutosi - czy można w ogłoszeniach podać kontakt do Ciebie?? -
Pełne miłości spojrzenie na panią... która woli szczeniaczka... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/dsc01086q.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/8574/dsc01086q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/dsc01071u.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/989/dsc01071u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/dsc01072tz.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/391/dsc01072tz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/412/dsc01075vj.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/4194/dsc01075vj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Kasza z tłuszczem - tym jest karmiona... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/88/dsc01082ux.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/3710/dsc01082ux.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/37/dsc01084tc.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/7708/dsc01084tc.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
A jeszcze kilka tygodni temu chcieli sunię... I nie była zastraszona... :( Wrzucę zdjęcia z wizyty 09.11.2011 r. To naprawdę piękny pies... Tu była jeszcze szczenna.. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/403/dsc01038d.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/8566/dsc01038d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Tak się do pani łasiła.... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/526/dsc01045mx.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/5392/dsc01045mx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] A tak się do mnie tuliła... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/dsc01050nz.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7845/dsc01050nz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/dsc01052tv.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/5990/dsc01052tv.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Śliczna i przytulaśna... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/442/dsc01062y.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/2940/dsc01062y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Natalka i Gabryś-moje małe tymczasiki MAJĄ DOMY!!!:)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Kotki już w nowych domach
Z Natalką mam problem, to mały obżartuch..... ;) Je "na szybko", łapczywie, a potem wymiotuje... Gabryś je powoli, dokładnie gryzie, a Natalka łyka w całości prawie :/ Muszę ją podczas jedzenia izolować od reszty kotów, bo zjadłaby każdemu.. -
Natalka i Gabryś-moje małe tymczasiki MAJĄ DOMY!!!:)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Kotki już w nowych domach
Też mam dwa koty, a raczej dwie kotki.. Niestety na więcej nie mogę sobie pozwolić...