Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. suślik - strasznie Ci dziękuję :Rose: Nasze wątki w większości świecą pustkami... nie mam czasu pospraszać ludzi..
  2. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/528/t12j.jpg/][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/2926/t12j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/t13d.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/7296/t13d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/t14m.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/7448/t14m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  3. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/696/45458953.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/7454/45458953.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/690/51138068.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/7125/51138068.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/208/26979285.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/6483/26979285.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/155/t10rl.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/8551/t10rl.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/859/t11o.jpg/][IMG]http://img859.imageshack.us/img859/530/t11o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  4. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/847/34728744.jpg/][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/5671/34728744.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/137/91849770.jpg/][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4052/91849770.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/4/52676699.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/7360/52676699.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/78154444.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/7172/78154444.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/78193558.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/4641/78193558.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  5. Dlaczego bezdomne, błąkające się, sponiewierane zwierzęta najczęściej trafiają do biednych ludzi? Może czują, że ci najbiedniejsi, którzy sami niewiele mają, podzielą się tą odrobiną, nie dadzą zginąć? Do pewnej kobiety przybłąkał się pies.. Nie byle jaki.. OGROMNY i piękny.. MAJESTATYCZNY.. Młody i bardzo przyjacielski.. Nie ma w nim cienia agresji w stosunku do ludzi.. Kobieta z bratem zbudowali mu "budę".. Z pustaków... Tylko na tyle ich stać.. Kobieta prosiła nas o pomoc w szukaniu psu domu.. U niej nie może zostać - nie stać jej na utrzymanie tak dużego psa.. Ma swoje cztery małe kundelki.. Poza tym - ogrodzenie niepełne - w wyniku czego psiak naczęściej jest przypięty łańcuchem do prowizorycznej "budy".. Pies miał właściciela.. Starszego, ok. 80-letniego.. Panicznie się go boi.. Nie chce psa z powrotem. I tak by go nie dostał. Szukamy olbrzymowi domu. Tymczasem - może udałoby się zorganizować budę dla niego? Może macie jakąś używaną, a tymczasowo - niepotrzebną? Najlepiej gdzieś w okolicy Tarnowa.. Gdyby ktoś mógł wspomóc karmą, czy grosikiem - będziemy bardzo wdzięczni... Nr konta: 86 1020 4955 0000 7602 0155 9855 PKO BP IBAN: PL 86 1020 4955 0000 7602 0155 9855 SWIFT: B PKO PL PW 86 1020 4955 0000 7602 0155 9855 OTOZ Animals ul. Świętojańska 41/16 81-391 Gdynia z dopiskiem: darowizna na cele statutowe + OLBRZYM
  6. Sprawdzamy, dzwonimy ;)
  7. Wszystkie odebrane kotki mają domki :)
  8. Natalka ma dom :) Po ogłoszeniu na gumtree rozdzwoniły się telefony :) Trafiła naprawdę dobrze - ma koleżankę kotkę oraz psa i suczkę - berneńskie psy pasterskie :lol: Ogromne :lol: Bała się na początku, syczała, warczała, trzęsła się biedna w moich objęciach.. Ale dała się "sprzedać" nowej Pani i Panu - spała oczywiście w łóżku, szybciutko się przyzwyczaiła ;)
  9. Postaram się wyszukać na dogo kogoś z tamtych okolic i ściągnąć tu na wątek..
  10. Byliśmy na pewno przed Wami :) P. zostawił jedzenie nieco dalej, nie przy samej budzie.. Wtedy jeszcze było dużo kości z mięsem, musiał przyjść do jedzenia po nas, a przed Wami..
  11. Dziewczyny, życzę Wam, aby Nowy Rok był lepszy od tego, który mija, a przynajmniej by nie był gorszy ;) Pozdrawiam :)
  12. Nie widziałam go dzisiaj.. Kolega zostawił mu jeść, ktoś tam Miśkowi podrzucił sporo kości z mięsem...
  13. Aga - chcesz skorzystać z pakietu ogłoszeń dla szczeniaków? [url]http://www.dogomania.pl/threads/219198-40-za-7-PLN-Og%C5%82oszeniowy-II-na-schronisko-w-Sosnowcu-do-31-12-11r-Zapraszamy-!-)?p=18293888#post18293888[/url] Wykupiłam dla kotków, ale one już właściwie mają dom..
  14. Agata P jest ze świętokrzyskiego...
  15. Podniosę wątek...... Poszukam kogoś z tamtych okolic na dogo.. Z Kielc kojarzę, z Mielca chyba też, ale stamtąd niestety nie.. Chodzi o Osiek koło Tarnobrzegu?
  16. Ależ masz urwanie głowy... Życzę Tobie i Twojej gromadce, by Nowy Rok był lepszy od tego mijającego :) A przynajmniej - żeby nie był gorszy ;) Wymiziaj ode mnie zwierzaki :) Pozdrawiam :)
  17. To zdjęcie jak się tulą z kotem... :loveu: Cudne :loveu:
  18. Ja bardzo proszę o deklaracje dla Smoka.. Pani, która go miała adoptować nie odzywa się.. Musimy się liczyć z tym, że Smok może nie znaleźć szybko domu... Potrzebujemy pieniędzy na utrzymanie Smoka w hoteliku..
  19. Czarnulek poszedł już do domku :) Ja zrobiłam ogłoszenie na tarnowiaku i tablicy... Może to gumtree byłoby lepsze.. Czekam na ogłoszenia, które wykupiłam, może po nich bura koteczka znajdzie dom.. Jakbyś Jagienko miała pytanie o buraskowatą, śliczną koteńkę, to daj znać ;)
  20. Kasiu - Wesołych Świąt :) Pozdrawiamy :)
  21. [CENTER][B][COLOR="#2e8b57"]Niech te święta wypełnią Wasze serca radością i szczęściem, a każdy dzień Nowego Roku niech będzie lepszy od poprzedniego. [/B][/COLOR] [B]Aga z Rodziną :)[/B] :tree1:[/CENTER]
  22. I wzajemnie Justyno :) Wesołych Świąt :)
×
×
  • Create New...