-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Wytłumacz to panu kierownikowi.. On uważa, że nie trzeba, że nie ma przepisu, który by nakazywał zakładać zasłoni.... :/ Że psy nie chcą wchodzić, nie umieją, jak są zasłonki.. Wystarczyłoby je nauczyć, ale kto by się tym zajął?? A wolontariuszy nie potrzebują.................. Zawiozłyśmy wykładziny, gwoździe.. Chciałyśmy same zrobić - nie pozwolono nam.. Od środy wykładzina leży rzucona na śnieg.. Wydaje mi się, że te psiaki nie widzą nic a nic....
-
[INDENT] [B]WPŁATY[/B] 25 zł – 29.02.2012, Urszula R. 100 zł – 09.03.2012, od koleżanki _Agi_ 13 zł – 15.03.2012, z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226589-tworzę?p=19038425#post19038425"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...5#post19038425[/URL] 86 zł – 26.03.2012, z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/223954-Ciasteczka-wątróbkowe-na-hotelik-dla-Sebka-do-10.03?p=18813450#post18813450"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...0#post18813450[/URL] 30 zł – 26.03.2012, z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/223622-Smalczyk-domowej-roboty-do-końca-marca-na-naszych-podopiecznych-)?p=18817002#post18817002"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post18817002[/URL] 170 zł – 26.03.2012, figamaga 45 zł – przekazane od Tosi [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/222362-quot-Adoptowałam-quot-rodzącą-suczkę...-Tosia-szuka-domu....?p=18552923"]http://www.dogomania.pl/forum/thread......?p=18552923[/URL] 33 zł – 02.04.2012, z bazarku 128,25 zł – 02.04.2012, z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/222175-w-budowie...?p=18529231#post18529231"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post18529231[/URL] 210 zł – 17.04.2012, figamaga 35 zł – 25.04.2012, z bazarku 41,50 zł – 25.04.2012, z bazarku 40,50 zł – 26.04.2012, przekazane od Barrego [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/220443-Barry-uciekł-((((((((?p=19133359#post19133359"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...9#post19133359[/URL] 51 zł – 30.04.2012, z bazarku od Maszy 5 zł – z bazarku na pakiet ogłoszeń [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226589-Bazarek-dla-cierpliwych-cz-3-)-do-02-06/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...do-02-06/page2[/URL] 10 zł -28.05.2012, Aldrumka 100 zł – 01.06.2012, Panna Marple 72,50 zł – 04.06.2012, z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224645-w-budowie[/URL] 140 zł – 04.06.2012, figamaga 42,20 zł – przekazane od Smoka [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/217519-Marzenie-umierającego-SMOKA-Smok-odszedł-za-TM-("]http://www.dogomania.pl/forum/thread...szedł-za-TM-([/URL] 10 zł – z bazarku 245 zł – 01.08.2012, figamaga 24 zł – 17.08.2012, figamaga 6,50 zł – 27.08.2012, z bazarku 80 zł – 27.08.2012, z bazarku 42 zł – 04.09.2012, z bazarku 50 zł – 31.08.2012, przekazane od Smoka (wpłata od Izabela C.) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/217519-Marzenie-umierającego-SMOKA-Smok-odszedł-za-TM-("]http://www.dogomania.pl/forum/thread...szedł-za-TM-([/URL] 9 zł – 27.09.2012, z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232135-OSTATNI-DZIEŃ!-Buty-bluzki-i-biżu-dla-Sebusia-Do-23-09"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...busia-Do-23-09[/URL] 5,50 zł – 08.10.2012, z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232135-OSTATNI-DZIEŃ!-Buty-bluzki-i-biżu-dla-Sebusia-Do-23-09"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...busia-Do-23-09[/URL] 15 zł - Magdalena M. (08.10.2012) 30 zł – 09.10.2012, zakonna (deklaracja) 5 zł – 11.10.2012, z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232135-OSTATNI-DZIEŃ!-Buty-bluzki-i-biżu-dla-Sebusia-Do-23-09"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...busia-Do-23-09[/URL] 68 zł – 11.10.2012, z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232534-ROZLICZAM!!Ciuszki-damskie-męskie-buty-torebki-na-naszych-podopiecznych-10-10"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...iecznych-10-10[/URL] 41,90 zł – 11.10.2012, z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232534-ROZLICZAM!!Ciuszki-damskie-męskie-buty-torebki-na-naszych-podopiecznych-10-10"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...iecznych-10-10[/URL] 27 zł – 22.10.2012, z bazarku 10 zł - Paulina H. (30.10.2012) 100 zł – 01.11.2012, Panna Marple 10 zł – 05.11.2012, katarzyna09 30 zł – 05.11.2012, yucca 100 zł - 06.11.2012, Panna Marple 8 zł - sprzedaż bluzki poza bazarkiem (07.11.2012) 30 zł - deklaracja od zakonnej (08.11.2012) 7 zł - sprzedaż poza bazarkiem (12.11.2012) 120 zł - od Panna Marple (22.11.2012) 200 zł - z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232306-dzięcięcy-w-budowie-proszę-nie-pisać-)?p=19697029#post19697029"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...9#post19697029[/URL] 80 zł - z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232534-kolejny-nasz-bazarek-robię-proszę-jeszcze-nie-pisać-)?p=19697496#post19697496"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...6#post19697496[/URL] 5,40 zł - z nadpłat z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232534-kolejny-nasz-bazarek-robię-proszę-jeszcze-nie-pisać-)?p=19697496#post19697496"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...6#post19697496[/URL] 40 zł - sprzedaż poza bazarkiem (03.12.2012) 49,30 zł - z bazarku (07.12.2012) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235217-Decoupage-dla-Sebusia-do-25-11?p=19937083#post19937083"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...3#post19937083[/URL] 15 zł - figamaga (07.12.2012) 100 zł - od Mikołaja (Panna Marple) (09.12.2012) 30 zł - deklaracja od zakonnej (10.12.2012) 305 zł - paula_t z bazarku (10.12.2012) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235957-KONIEC-ROZLICZAM-MEGA-GIGA-bazar-dla-Amisia-i-Sebka-Do-3-12-do-godz-22"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-12-do-godz-22[/URL] 200 zł - z bazarku (12.12.2012) [URL="http://www.dogomania.pl/234713-Dzieciaczkowy-ciuszki-książki-zabawki-do-15-11"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...bawki-do-15-11[/URL] 60 zł - z bazarku (24.12.2012) [URL="http://www.dogomania.pl/233006-różności-tworzę-proszę-nie-pisać-"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...ę-nie-pisać-[/URL] 100 zł - od Mikołaja (Panna Marple) (30.12.2012) 23,02 zł - z bazarku (07.01.2013) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235920-nowe-z-metkami-w-budowie-proszę-nie-pisać?p=19986108#post19986108"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post19986108[/URL] 55,50 zł - z bazarku (07.01.2013) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233878-znów-tworzę-)-proszę-nie-pisać-)?p=19845803#post19845803"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...3#post19845803[/URL] 43 zł - (07.01.2013) z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235920-nowe-z-metkami-w-budowie-proszę-nie-pisać?p=19986108#post19986108"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post19986108[/URL] 30 zł - zakonna deklaracja (08.01.2013) 20 zł - paula_t z bazarku (21.01.2013) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235957-KONIEC-ROZLICZAM-MEGA-GIGA-bazar-dla-Amisia-i-Sebka-Do-3-12-do-godz-22"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-12-do-godz-22[/URL] 43,70 zł - figamaga z bazarku (28.01.2013) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238217-Rękodzieło-kolczyki-zakładki-notesik-Do-20-01"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...tesik-Do-20-01[/URL] 30 zł - zakonna (08.02.2013) 40 zł - figamaga (13.02.2013) za fanty sprzedane poza bazarkiem 30 zł - zakonna (08.03.2013) 25,75 zł - 04.03.2013, z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239599-Ręcznie-robiony-makaron-dla-zwierzaków!-Do-13-02?p=20400709#post20400709"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...9#post20400709[/URL] 30 zł - 08.03.2013, zakonna 41,75 zł - 18.03.2013, figamaga 20 zł - 25.03.2013, Anna G. 32,76 zł - 28.03.2013, z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241243-Wielkanocne-hand-made-mini-bazarek-dla-Sebusia-i-Odiego"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...busia-i-Odiego[/URL] 91,05 zł - 03.04.2013, z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238150-Ciuszki-nowe-i-używane-buty-biustonosze-i-inne-na-podopiecznych-OTOZ-Animals-25-01"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-Animals-25-01[/URL] 30 zł - 08.04.2013, zakonna 20 zł - 17.04.2013, Joanna B. 30 zł - 08.05.2013, zakonna 21 zł - 17.05.2013, z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240064-Biżuteria-i-Kosmetyki-na-naszych-podopiecznych-do-07-03"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...znych-do-07-03[/URL] 10 zł - 29.05.2013, Milena A. 30 zł - 10.06.2013, zakonna [B]RAZEM = 4 334,08 zł[/B] [B]WYDATKI[/B] 90,01 zł - transport 210 zł - 28.02.2012-20.03.2012 310 zł - 20.03.2012-20.04.2012 300 zł - 20.04.2012-20.05.2012 5 zł - pakiet ogłoszeń [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228381-MEGA-bazar-OGŁOSZENIOWY-na-MEGA-dług-Cinka!-25-ogłoszeń-5-zł!-Do-1-07"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...5-zł!-Do-1-07[/URL] 310 zł - 20.05.2012-20.06.2012 300 zł - 20.06.2012-20.07.2012 310 zł - 20.07.2012-20.08.2012 310 zł - 20.08.2012-20.09.2012 300 zł - 20.09.2012-20.10.2012 310 zł - 20.10.2012-20.11.2012 300 zł - 20.11.2012-20.12.2012 310 zł - 20.12.2012-20.01.2013 310 zł - 20.01.2013- 20.02.2013 280 zł - 20.02.2013-20.03.2013 30,57 zł - transport do nowego domu 290 zł - 20.03.2013-18.04.2013 [B]RAZEM = 4 275,58 zł[/B] [B]na koncie 58,50 [/B][B]zł[/B] [/INDENT]
-
[B][COLOR=purple]Ociupinek - starszy, niewidomy psiak MA DOM!!![/COLOR][/B] :) [COLOR=#008000][B]Sebek[/B][/COLOR] - również niewidomy, starszy już psiak [B][COLOR=#008000]czeka w hoteliku[/COLOR][/B]... Nie mamy deklaracji, nie wiem, jak długo uda się utrzymywać Sebka z bazarków.. zwłaszcza, że to nie jedyny psiak pod naszą opieką w hoteliku...... :( [B][SIZE=4][FONT=century gothic] Bardzo prosimy o fanty na bazarek... Prosimy o deklaracje, choćby jednorazowe... Szukamy dla Sebka DS.. Najlepszy byłby kojec, wybieg, gdzie mógłby sobie węszyć, spacerować... Jest super do innych psiaków, dogada się z każdym. [/FONT][/SIZE][/B]Zdjęcia Sebka z hoteliku. [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/6808/15013329546480386971910.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4778/15092629546492720304010.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/1283/52786729546496053637010.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/4586/52884629546484053638210.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/175/57478629546490053637610.jpg[/IMG] Ogłoszenia: [B]Sebek [/B][URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Sebek-pies-idealny-W0QQAdIdZ400195037[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/sebek-pies-idealny/1982126[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=142677[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/117173/Sebek---pies-idealny/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Sebek,69324[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/psy_do_adopcji-6-281-0-2-Krakow.html[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Sebek---pies-idealny-id45900.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,58648,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.kotypsy.pl/anons,1932,Sebek___pies_idealny___Krakow__woj__malopolskie.html[/URL] [URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/4694939[/URL] [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/185587.html[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/143353[/URL] [URL]http://owi.pl/ogloszenie/Sebek_-_pies_idealny,660513[/URL] ojej.pl --> moderacja [URL]http://krakow.kokosy.pl/zwierzaki/psy/59344.html[/URL] [URL]http://krakow.lento.pl/sebek-pies-idealny,487922.html[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/sebek-pies-idealny/50213[/URL] olx.pl --> moderacja [URL]http://tablica.pl/oferta/sebek-pies-idealny-ID1mUS3.html[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/19318/oddam_psa__sebek__pies_idealny.php[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-359993.html[/URL] [URL]http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/691423-sebek_pies_idealny.html[/URL] [URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/7871/Sebek__pies_idealny.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/41118/sebek---pies-idealny/[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/sebek-pies-idealny-21067039.html[/URL]
-
Wystarczy podpisać odpowiednie papiery, że do boksów się wchodzi na własną odpowiedzialność, itd. I nie powinno - moim zdaniem - być problemów. Zresztą mamy już od behawiorysty propozycję przeszkolenia wolontariuszy :)
-
Staramy się o wolontariat.. Póki co na pierwsze pismo przyszła odpowiedź odmowna.. Poszło kolejne pismo... Bardzo chcielibyśmy, by był tam wolontariat, bo jest bardzo potrzebny. Dziś był jeden pracownik, przywiozłyśmy ciepłe jedzonko - gotowaną kaszę z mięsem.. Nie mogliśmy pomóc w karmieniu... Ten jeden pracownik karmił psiaki.. Starał się bardzo, pilnował, by psy się nie gryzły.. Ale - w rezultacie - te, które ostatnie były karmione na pewno dostały jedzenie zimne... I to chyba te boksy, gdzie są staruszki ślepaczki..
-
Dzisiaj byliśmy ponownie.. [B]11.02.2012 r.[/B] Początek naszej dzisiejszej wizyty był bardzo nieprzyjemny.. Pan kierownik próbował nas po prostu wyrzucić... "Ponieważ kontrolować azyl możemy tylko z powiatowym lekarzem wet.". No zgadza się, ale my nie poszliśmy kontrolować, a ocenić, czy warunki bytowe zwierząt się poprawiły. Poza tym - to jest azyl miejski i w godzinach jego otwarcia może tam wejść każdy. Mam nadzieję, że to się już nie powtórzy i uda się nawiązać współpracę.. Zdjęcia z dzisiejszej wizyty: [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.227255370697444.52775.100002389485392&type=1[/url] Nieco więcej słomy w budach... Ale zawieszek, poza trzema budami, brak....
-
Tak było: [B]06.02.2012 r.[/B] Mimo, iż dochodziły mnie słuchy, że w azylu tarnowskim źle się dzieje, nie spodziewałam się tego, co zastałam w sobotę, 4 lutego. Budy - wyłożone nędznymi resztkami słomy, a w nich przytulające się do siebie, drżące na ponad dwudziestostopniowym mrozie psy... Miski puste, bądź wypełnione lodem. Oprócz psów i kotów w azylu nie było żywej duszy. Ani jednego pracownika. Dopiero po chwili pojawił się pan kierownik. Zwróciłam mu uwagę, że słomy jest zdecydowanie za mało, że natychmiast mają dołożyć, docieplić budy i nalać psom ciepłej wody! W odpowiedzi usłyszałam, że słomy jest wystarczająco dużo! A wodę ciepłą dostały godzinę temu i dostają z częstotliwością co godzinę. Zobaczcie zdjęcia, zobaczcie filmy.. Popatrzcie na te zmarznięte psiaki, które jeszcze nie dostały tego dnia jeść.. O godzinie 10.. Popatrzcie im w oczy... I oceńcie sami.. Za jakość filmów przepraszam... Było tak zimno, że nie czułam palców, cała się trzęsłam, mimo iż byłam bardzo ciepło ubrana.......... Zdjęcia: [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.223187457770902.52039.100002389485392&type=1[/url] Filmy: [url]http://www.youtube.com/watch?v=yioehEAdRhU&feature=youtu.be[/url] [url]http://www.youtube.com/watch?v=DakA8PC1O28&feature=youtu.be[/url] [url]http://www.youtube.com/watch?v=5XOqCS9nIlc&feature=youtu.be[/url] Wydarzenie na FB: [url]http://www.facebook.com/events/240789832670880/[/url]
-
Truś- tyle szczęścia dałeś nam kochany- Ty już nie cierpisz:(:(
_Aga_ replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Oj pełno takich staruszków... a o ilu się wogóle nie dowiemy.... Fajny ten hotelik, sądząc po zdjęciach :) -
Nawet nie chcę myśleć.....
-
Widziałam dziś dwa azylowe ślepe staruszki.. Nie wiem, jak ja będę spała dzisiaj... Byłam tuż tuż od zabrania choć jednego... Ale mam niunię, do tego być może będę mieć Balbinkę koleżanki..... Koleżanka wzięła ją na czas mrozów..... Ale ja nie pozwolę, by wróciła do azylu........... No i przez to nie mogłam wziąść kolejnego psiaka....................... :sadCyber:
-
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
_Aga_ replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
Ja dziś widziałam dwa stare, ślepe psiaki w azylu.... Serce się kroi... Nie mamy gdzie je umieścić..... -
Pomóżcie mi ją ogłaszać.. Jutro kolejne zdjęcia dodam, może będą się bardziej nadawały do ogłoszeń.. Może się uda znaleźć dobry domek......
-
Coraz bardziej się do siebie przywiązujemy :( Jutro jadę do azylu... Nie wiem, jak ja to zniosę... Śleputek... i inne......
-
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
_Aga_ replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
Jutro tam będziemy.. Zobaczę co u niego, zrobię zdjęcia może jakieś... Koleżanka już zaczęła go ogłaszać.. -
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
_Aga_ replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
Na pewno nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim........................ -
[quote name='Ty$ka']Fajnie będzie, gdy uda się Wam porobić ładne zdjęcia, gdyż zauważyłam, iż bezdomniaki z ładnymi fotkami mają większą oglądalność ;).[/QUOTE] Na pewno lepsze zdjęcia zachęcają :)
-
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
_Aga_ replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
Też tak uważam, dlatego już ustaliłyśmy z Mayuko, że Balbinka nie wróci do azylu.. Będzie bardzo ciężko, jeśli nie znajdziemy jej domu, ale najwyżej ja ją wezmę.. Aczkolwiek jestem DT i jeśli Balbinka i moja wyrwana razem z Balbinką sunia "utkną" u mnie, nie będę mogła już żadnego zwierzaka wziąść na tymczas.... A w azylu jest tak biedny pies... Ślepy staruszek.. Cały oszroniony był w sobotę......... -
Postaramy się...
-
Zdrowieje, apetyt ma ogromny, wyjadła by i kotom z misek ;) I warczy na te moje koty, i szczeka.. chyba zazdrosna o mnie ;)
-
Marzenie umierającego SMOKA..Smok odszedł za TM.. :(
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Smok źle znosi mrozy.... Wieści z hoteliku: Z psiakiem wszystko po staremu, chociaz mrozy daly mu w kosc, dzisiaj pierwszy raz od kilku dni wyszedl na spacer, wczesniej nie dawal rady. Siarczysty mroz strasznie chyba odbijal mu sie na stawach, bo gdy tylko wyszedl, w ogole nie mogl chodzic, az sie przewracal, dlatego dalam mu spokoj za co on ewidentnie byl mi wdzieczny a ja mialam troche sprzatania :)...coz struszek i szacunek mu sie nalezy...Sterydu na razie nie dostaje to kupilam mu ex-pain na stawy, teraz jest lepiej bo mozna go po pupce glaskac wiec juz az tak pewnie go nie boli i byle do wiosny. Koszt leku to 35zl ma na 10dni a potem dopiero gdy mu sie pogorszy. -
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
_Aga_ replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
Nie pozwólmy, by sunia wróciła do azylu!!! -
Zdrowieje, zakochuje sie we mnie.. z wzajemnością... oj ciężko będzie...............
-
Zupełnie tego nie rozumiem.... U nas w azylu jeden śleputek na już do zabrania a nie ma dokąd... :(
-
I nie pochwaliłaś się, że Hera ma dom????? :loveu: Obie sunie już bezpieczne :)
-
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
_Aga_ replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
W piątek-sobotę ma być znów zimniej, -22 stopnie..