Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Pieski wydrapane, wypieszczone i wycałowane :jumpie: :jumpie:
  2. A oto przepiękna :loveu: a także już szczęśliwa psiuńka [B]Grafia[/B] z ukochanym państwem :klacz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img376.imageshack.us/img376/3944/f0007mod0ck.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img379.imageshack.us/img379/6213/f0008mod4oe.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img384.imageshack.us/img384/5180/f0009mod1rx.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img451.imageshack.us/img451/7051/f0010mod7du.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='AgaG']Ale aniołki!!!! Ciekawe co dziś po wigilii powiedzą, pewnie że pańcię swoją kochają nad życie. :x-mas::x-mas::x-mas:[/quote] W sumie to chciałabym z nimi pogadać :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie:
  4. [quote name='AgaG']Ale aniołki!!!! Ciekawe co dziś po wigilii powiedzą, pewnie że pańcię swoją kochają nad życie. :x-mas::x-mas::x-mas:[/quote] Nie muszą mówić ;) Tyle miłości - ile te małe ciałka okazać potrafią - niczym mała ciepłownia ogrzałoby cały Tarnów :D Co tam Tarnów - i do Krakowa by dotarło ;)
  5. Coś pięknego :jumpie: Ze szczęścia łezka mi się w oku zakręciła.. Proszę więcej takich ludzi, dla innych, biednych zwierząt...
  6. I zdjęcia na gorąco, sprzed chwili :D Romuś na kolankach u pani, przed komputerem oczywiście :D [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img453.imageshack.us/img453/4411/romek3sq.jpg[/IMG][/URL] O, tak mnie drap, tak mnie drap :D :D :D [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img457.imageshack.us/img457/2919/romcio9mc.jpg[/IMG][/URL]
  7. Trzymamy, trzymamy:kciuki: :kciuki: :kciuki: I w cuda trzeba wierzyć :) Zwłaszcza w ten Świąteczny czas ;)
  8. [quote name='AgaG']No bo pyszności im dajesz, rozsmakowały się kucusie, :-Dodbijają sobie stracone pod tym i pod innymi względami stracone miesiące, kiedy miały schroniskową breję. brrr...[/quote] Pewnie tak :D :D I zdjęcia z wczoraj - niestety bardzo złej jakości, ale czego wymagać od telefonu ;) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img280.imageshack.us/img280/3720/czarek9sx.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/7925/czarny4aq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/6609/romek7tp.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img304.imageshack.us/img304/2006/romeo6sf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img319.imageshack.us/img319/3215/obaj0eh.jpg[/IMG][/URL] Wiem, wiem, strasznie monotonne te zdjęcia ;) Ale psiurki jakoś nie chcą nic więcej pokazać, a i pani ma refleks taki, że... hmmm ;) :lol: Pozdrawiamy :D Ps. Śniegu u nas tyle, że hej :D :D :D
  9. Ja nie miałam takich problemów z moimi psiurkami "po przejściach", dlatego Cię Kasie podziwiam i trzymam kciuki, żeby wszystko się ułożyło jak najlepiej :D Ps. masz świetnych rodziców :)
  10. Do góry, Bandi :puppydog: Ty też masz prawo do ciepłego domku, kochającej pańci czy pańcia :puppydog:
  11. :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  12. [quote name='Aleksandra_B']Wilk poprostu nie znosi schroniska. Gryzł mnie bo nie chciał, żebym go ponownie zostawiała przy budzie, samego. [/quote] Mam psiurka ze schroniska, małego, niewidomego, bardzo przyjaznego, posłusznego i zupełnie nieagresywnego. Przed pracą zawsze obowiązkowo spacerek :) Po spacerku Romuś wskakuje do swojego koszyszka - i w tym momencie nie mogę go już dotknąć, bo zaczyna na mnie warczeć, raz mnie lekko dziabnął.. I też myślę, jak Ty, że on się na mnie złości, że go zostawiam. Bo w żadnej innej sytuacji się tak nie zachowuje. Myślę, że jest szansa, żeby Wilk tak nie reagował, kiedy już opuści schronisko :flasings:
  13. Straszne :puppydog: Takich poruszających zdjęć dawno nie widziałam :puppydog: Mam nadzieję, że ten psiak żyje :puppydog:
  14. hej [B]migotka[/B] :D Jak mają nie być grubiutkie, skoro tylko by jadły i jadły?? :flasings:
  15. [quote name='ryba']:D :B-fly: :P Wesołości dla piesków i dla właściciela maluszki , są świetne pozdrawiam robert s :wink:[/quote] Dziękujemy :D :D [quote name='MałGośka']O mamusiu :o Dwa takie małe jazgotki - to faktycznie ćwiczy wytrzymałość ;)[/quote] Ćwiczy :lol: Takie małe, ale żebyście słyszeli jak głośno potrafią szczekać :lol: Już parę razy o mało zawału nie dostałam :P [quote name='MałGośka'] Wiesz co Aga? Powinnas wszędzie te swoje szkraby reklamować :D Bo to naprawdę zachęca do adopcji psiaków "nieadopcyjnych" (się nie obraź ;) - dla mnie Czaruś i Romuś to ósmy cud świata ;) ale niekoniecznie tak jest dla wszystkich... ;) )[/quote] Powiedz tylko gdzie, albo do kogo "reklamować", a ja bardzo chętnie się tym zajmę :lol: :lol: Nie obrażę się :wink: Mój mąż jak w styczniu zobaczył psiaki, to stwierdził, że chyba najbrzydsze psy ze schroniska wzięłam - przełknęłam jakoś tę uwagę, choć uraziło to moją dumę, hehe :wink: :lol: Dla mnie to są najpiękniejsze, najcudowniejsze psy na świecie :D To jest po prostu miłość :D
  16. [quote name='Camara'] chłopaki chyba niezły jazgocik urządziły :wink: :lol:[/quote] Oj, nieźle się udarły :lol: Dobrze, że to w szczerych polach, nie w mieszkaniu ;) One chyba nie bardzo miały ochotę na kolejną nudną sesję zdjęciową ;) :lol: No i ją ożywiły :lol: :lol:
  17. Dziękujemy za ciepłe słowa :) I załączamy kilka zdjęć z dzisiejszego spaceru :D Pyskować nam się zachciało i panią zakrzyczeliśmy :lol: :lol: :lol: [URL=http://imageshack.us][img]http://img234.imageshack.us/img234/1064/zdjcie9male5ju.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img236.imageshack.us/img236/1717/zdjcie13male7wk.jpg[/img][/URL] Aż mi się uszko odwinęło :lol: [URL=http://imageshack.us][img]http://img204.imageshack.us/img204/345/zdjcie25male4ov.jpg[/img][/URL] Pozdrawiamy serdecznie :D
  18. Dzięki Dziewczyny :D Wkrótce nowe wieści i zdjątka :lol: Pozdrawiamy serdecznie :D
  19. [quote name='Agnieszka-Małek'] [URL=http://imageshack.us][img]http://img244.imageshack.us/img244/4526/slodziakromus6co.jpg[/img][/URL][/quote] A tutaj Romuś ze śladem po operacji. Jakoś nie za bardzo mu to miejsce chce porastać sierścią.. Ale nie przeszkadza nam to, i tak jesteśmy piękni ;) :D
  20. [quote name='Agnieszka-Małek'] Żebyście widzieli jak wyglądają nasze spacery :) :) Prowadzę ich oczywiście na smyczy. Mają już swoją ulubioną trasę :) Na początku rozbiegają się w różnych kierunkach, węszą itd., natomiast w drodze powrotnej ustawiają się bliziutko obok siebie, przytulają i ciągną równo jak psy zaprzęgowe :lol: Przezabawny widok :)[/quote] Chciałam zobrazować to, o czym, wspominałam już w styczniu :lol: :lol: Nic się nie zmieniło, jeśli chodzi o tę drogę powrotną :lol: :lol:
  21. Mała sesja zdjęciowa ze spacerku już grudniowego :D Pięknie pozujemy - patrzcie, jacy jesteśmy piękni :D :D :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img163.imageshack.us/img163/3526/jakijestempiekny3xt.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img163.imageshack.us/img163/1417/jakijestempieknycz1ce.jpg[/img][/URL] :iloveyou: [URL=http://imageshack.us][img]http://img244.imageshack.us/img244/6859/slodziakczarus3lb.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img244.imageshack.us/img244/4526/slodziakromus6co.jpg[/img][/URL] A tak ciągną moje "psy zaprzęgowe" :D :D :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img163.imageshack.us/img163/7215/psyzaprzegowe8mt.jpg[/img][/URL] Zbaczamy z drogi ;) [URL=http://imageshack.us][img]http://img185.imageshack.us/img185/6015/psyzaprzegowe20hc.jpg[/img][/URL] Niektórzy szczekają :lol: [URL=http://imageshack.us][img]http://img244.imageshack.us/img244/2725/szczekamy2im.jpg[/img][/URL] Inni w tym czasie siusiają :lol: [URL=http://imageshack.us][img]http://img185.imageshack.us/img185/3529/sikamy8az.jpg[/img][/URL] Chyba złapały trop ;) :lol: [URL=http://imageshack.us][img]http://img445.imageshack.us/img445/2226/wspolnytrop6be.jpg[/img][/URL] I słodziak Romuś :iloveyou: [URL=http://imageshack.us][img]http://img175.imageshack.us/img175/8231/romeczek1ns.jpg[/img][/URL]
  22. :lol: :lol: A tak sobie słodko śpimy :D :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img218.imageshack.us/img218/3107/zdjcie62male4ks.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img40.imageshack.us/img40/5186/zdjcie61male0un.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img235.imageshack.us/img235/4166/zdjcie69male9iw.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img374.imageshack.us/img374/2910/zdjcie70male4rd.jpg[/img][/URL]
  23. Mam kilka nowych zdjęć - nienajlepszej jakości, ale za to aktualnych, tak że prosimy o wybaczenie :D Pan Czarodziej :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img283.imageshack.us/img283/6615/zdjcie1male6kp.jpg[/img][/URL] Pan Romeo - BoKlapnięteUszkoMam :D :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img343.imageshack.us/img343/6963/zdjcie13male7hj.jpg[/img][/URL] A teraz sesja pt. - Jak To Pani Nas Dobrze Karmi :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img226.imageshack.us/img226/9028/zdjcie58male0yr.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img234.imageshack.us/img234/7388/zdjcie59male6an.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img284.imageshack.us/img284/5945/zdjcie60male2ob.jpg[/img][/URL] Popatrzcie na te fałdeczki :lol: [URL=http://imageshack.us][img]http://img45.imageshack.us/img45/5918/zdjcie71male0py.jpg[/img][/URL]
  24. Ano dalej nie mam aparatu i nie mogę zrobić zdjęć :( A Romuś ma się nieco lepiej - byliśmy dziś do kontroli - znów dostał zastrzyki przeciwzapalne i antybiotyk w tabletkach. Następna wizyta w poniedziałek, chyba, że mu się pogorszy to pójdziemy wcześniej.. A Czarusiowi nic nie dolega - oprócz zazdrości ;) Ale to już chyba nie do wyleczenia ;) Łobuziak jeden leży teraz koło mnie na kołderce i patrzy swoimi niewinnymi oczkami :lol: Cała rodzinka pozdrawia wszystkich serdecznie :D :D
  25. I co z pieskiem?? :roll:
×
×
  • Create New...