Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/7837/wyzel12mq.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img83.imageshack.us/img83/6861/wyzel27kt.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/8720/wyzel35jd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/8662/wyzel42it.jpg[/IMG][/URL]
  2. Tylko takie zdjęcia mam... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/3545/wyzel013vl.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/4187/wyzel029lp.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img83.imageshack.us/img83/1824/wyzel038ou.jpg[/IMG][/URL]
  3. Dziś wieczorem postaram się wkleić nowe zdjęcia Pana Wyżła ;)
  4. Mój mąż się nie zgodzi [B]MałGosiu[/B].. Ja sobie mogę tylko chcieć... A z Romusiem byłam u weterynarza dwa dni temu.. Pan doktor pobrał zeskrobinę, wybadał, znalazł jednego martwego nużeńca i nic więcej.. Nużycy nie ma na pewno, świerzbu też. Leczymy się dalej.. ja nie widzę poprawy.. :shake: Weterynarz podejrzewa chorobę tarczycy.. Ale leczyć hormonami raczej nie będziemy.. Romuś już jest tak wymęczony, już tyle tabletek bierze, że nie chcemy go męczyć bardziej.. Lekarz powiedział, że działanie tych tabletek poprawi wygląd sierści, ale upośledzi pracę układu trawiennego.. Trzeba się więc zastanowić, co lepsze..
  5. Pewnie, że chcę!!! Ale musiałabym nowego mieszkania poszukać...
  6. Dzisiaj znalazłam u Romusia pierwszego w tym roku kleszcza, brrr... Zaczyna się... :shake: A to chłopaki po kąpieli :loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img434.imageshack.us/img434/2776/czaruspokapieli7gf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img332.imageshack.us/img332/6013/romciopokapieli5gm.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy!!!! :multi:
  7. Lupe jest po prostu niezwykle utalentowana :loveu:
  8. Dziękuję Tanitko!!! :multi: :multi: Zdjęcia się zrobi i wymizia też!! :)
  9. [quote name='Ulka18'] A moze on komus zginal?[/quote] Może... może ktoś się po niego zgłosi.. Psiak nie jest zaniedbany, tylko chudy..
  10. [quote name='tanitka']dałabym go na allegro:lol: - jaki telefon podawać??[/quote] 602 322 919 albo e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Dzięki Tanitko!!! :multi:
  11. Lupe - śliczny bannerek :loveu: A o wieku Dudusia wiem od pracownika Azylu.. Ale żeby aż taka różnica?? :crazyeye: Już nic nie rozumiem.. :roll:
  12. Niedawno trafił do Azylu starszy już, ponad dziesięcioletni psiak.. Czy taki starszy Pan ma szansę na ciepły domek?? Psiak jest bardzo łagodny.. Cieszył się dziś na mój widok :) Machał ogonkiem tak, że aż mu cała dupcia chodziła :loveu: Patrzcie jaki śliczny!! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/4518/wyzel4jn.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img325.imageshack.us/img325/3959/wyzel23hv.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='Agnieszka-Małek'] Trzeba go stamtąd wydostać, zanim stanie się coś gorszego :-( Nie zdążyłam... w kółko to sobie powtarzam.. Jest mi tak strasznie przykro.. Kiedy oglądam te zdjęcia mam ogromną gulę w gardle, nie do przełknięcia.. Wyrzuty sumienia, że może za mało się starałam, żeby go stamtąd wydostać... :-(
  14. Co tam słychać Dorotko u małej księżniczki?? :)
  15. Byłam tam dzisiaj.. Rottweilera pewnie uśpią... Strasznie dziś smutne były te psiulki... :sadCyber:
  16. Kiedy to dziś przeczytałam... To jak prorocze słowa Pebls... Obok w boksie był rottweiler.. Niestety.. sympatią do siebie oba psiaki nie zapałały... Rottek rozerwał siatkę oddzielającą boksy i zagryzł niuńka :-( Nie zdążyłam mu pomóc... :-(
  17. A on by najchętniej tylko biegał, biegał, jadł ;) dawał pyszczek do miziania...
  18. [quote name='Agnieszka-Małek']Byłam u weta z psiurkami - Czaruś na nadwerężoną nóżkę dostał zastrzyki - powinno przestać go boleć.. Romuś gorzej.. Oczko musimy zostawić jak jest - samo się zagoi, a weterynarz nie chce go już usypiać do takiej "sprawy".. No i mamy nawrót zapalenia skóry.... :shake: Zastrzyki, tabletki, płyn do smarowania... Leczymy się..[/quote] :sadCyber:
  19. Trzymam kciuki, żeby się udało!!! Ta psinka musi w końcu znaleźć dom!! :kciuki:
  20. Łapuś jest w takim malutkim boksie... :shake:
  21. [quote name='Agnieszka-Małek']O tak - parówki, kluchy, itp. :lol: :lol: :lol:[/quote] Szkoda tylko, że Romuś chory...
  22. Ja zawsze gotuję psom jedzenie bez przypraw, żadnych.. Nigdy nic nie dodawałam.. I tak poradziłam panu - żadnych przypraw.
×
×
  • Create New...