-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Znaleziony - błąkał się, stąd ponoć to wychudzenie... Nikt go nie szuka, przynajmniej nie w Azylu, bo jest tam już ponad 2, 3 tygodnie... Nie było żadnych "plag" - chorowały dwie sunie (zakładałam im wątek) i szczeniaczek - sunie są, nic im nie jest, szczeniaczek [U]chyba[/U] padł - teraz już się na pewno nie dowiem... :roll: Na co chorowały - nie wiem :niewiem: -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img270.imageshack.us/img270/5701/drop18yv.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img270.imageshack.us/img270/875/drop27sk.jpg[/IMG][/URL] -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dzisiejsze zdjęcia DROPKA :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img484.imageshack.us/img484/4075/drop17ex.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img462.imageshack.us/img462/1867/drop24zb.jpg[/IMG][/URL] -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
To jest pomysł [B]anielicy[/B], uważam że bardzo dobry :smile: Można do aukcji dopisać [B]tanitko,[/B] że [SIZE=3][COLOR=olive][B]pies jest wydawany za opłatą schroniskową i wystawiający aukcję nie pobiera żadnej opłaty w związku z adopcją[/B].[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#808000][/COLOR][/SIZE] [COLOR=#808000][COLOR=black]Możesz zrobić taki dopisek tanitko?? Żeby już nikt się nie czepiał[/COLOR] :roll: [/COLOR] -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
To zdjęcia z wczoraj: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/3498/drop10wf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/2338/drop29eg.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/2857/drop31jk.jpg[/IMG][/URL] DROP się drapie ;) To zdjęcia z aparatu w komórce, więc niezbyt wyraźne :roll: Ale widać jaki jest chudy... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img103.imageshack.us/img103/6313/drop42ma.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/678/drop50ua.jpg[/IMG][/URL] -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Właśnie to mnie martwi, że schudł - też mi się tak wydaje Morgan :roll: A tak wogóle to witaj Morgan :razz: Cieszę się baaaaardzo, że dołączyłaś :loveu: -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
No co do wieku to nie podyskutuje, bo nie mam pojęcia, ile może mieć :niewiem: Byłam dziś w Azylu, rozmawiałam z kierownikiem - nie była to przyjemna rozmowa :roll: Nadal usłyszałam zarzut o handel psami na allegro. Poza tym kierownik stwierdził, że nie przepisze umów adopcyjnych psów, które zabrałam i zawiozłam do nowego domu - psy "stoją" na mnie i ja się z nich będę rozliczać. A przypomnieć muszę, że kiedy brałam pierwszego psa - sam pan kierownik powiedział, że nie ma problemu - "przepisze się" :roll: Właściwie to mam związane ręce - muszę szukać domów w pobliżu i tylko ludzi, którzy będą mogli sami po psa przyjechać.. A są przecież tacy, którzy mogliby uratować psiaka, tylko nie mogą się po niego zjawić osobiście :roll: Nie mam jak zbierać informacji o psach - bo kto mi cokolwiek powie?? Doradźcie coś, bo mi ręce opadają... -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Trzymamy!! :kciuki: Dziękuję Ci Tanitko!!! -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Zdjęcia z wczoraj.. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/4439/wyzel12co.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img55.imageshack.us/img55/9589/wyzel22uq.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/8877/wyzel36wc.jpg[/IMG][/URL] -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Byłam wczoraj Tanitko - był tylko ten pracownik, który ze mną nie rozmawia, zresztą to on ocenił wiek psa na ok.10 lat.. Psiak cieszył się strasznie na mój widok :loveu: Poznał mnie :loveu: Jest strasznie chudy i spragniony pieszczot :-( -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']To może nadajmy mu jakieś imię?? Ja proponuję DROP, bo ma bardzo piękne dropki.:lol:[/quote] Może być DROP :lol: Piękne imię :loveu: -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Nie - wyżełek nie ma imienia.. Żaden pies w Azylu nie jest nazwany.. -
Byliśmy u weterynarza wczoraj i dzisiaj.. Pan doktor mnie pocieszył, że nie jest tak źle ;) Romuś ogólnie czuje się dobrze, tylko wygląda jak wyskubany kurczak :evil_lol: Leczymy się dalej.
-
Dorotko - ja mam to samo z Romkiem :evil_lol: Najbardziej się stresuję, jak coś piekę :roll: Kiedy otwieram piekarnik i widzę, że Romcio wyskakuje z koszyka to dostaję palpitacji serca :lol:
-
Podnoszę!!! Co tam u Dudusia??
-
Dzięki Dziewczyny :loveu: A ja mam złe wieści - Romuś znowu chory - zapalenie skóry wróciło :-( Przez jakiś czas myślałam, że już jest zdrowy, skóra - choć z łysymi plackami - wyglądała zdrowo... Nie wiem, czy we wtorek będzie otwarta lecznica, pewnie do czwartku będzie trzeba poczekać... :shake:
-
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Niuniuś nadal w Azylu.. Został wygłaskany i... dalej tam siedzi... -
[B]2006-04-27[/B] [FONT=Arial CE]Milka oszczędziła nam wydatków, gdyż udało się przy zabawie wyrwać zęby mleczne. Futro pięknie odrasta, dziś idziemy do lekarza - dostanie coś na kleszcze, może ostatni zastrzyk na swędzenie - ale już sie nie gryzie i nie drapie. Przy okazji mam pytanie czy preparaty w areozolu są skuteczne w czasie cieczki - bo niechciałbym sterylizować Milki.Jeżeli interesują Panią życie i losy Mili to proszę dać znać- wtedy bedę na bieżąco informował lub przestane przynudzać. Życzę udanego i miłego weekendu i pozdrawiam!!![/FONT] [FONT=Arial CE][/FONT] [FONT=Arial Black]Pewnie, że chcę wieści :multi: Cudnie się czyta te maile :multi: [/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=3]A jeśli chodzi o te preparaty - dziewczyny doradźcie coś proszę, bo ja nie wiem :oops: [/SIZE][/FONT]
-
[B]2006-04-25[/B] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1903/rimg22273lk.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7796/rimg22391vb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/5397/rimg22408pk.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/2762/rmov20344lb.jpg[/IMG][/URL]
-
[FONT=Arial CE][FONT=Century Gothic]I kolejne wieści ze stolicy[/FONT] :loveu: [/FONT] [FONT=Arial CE][/FONT] [FONT=Arial CE][B]2006-04-15[/B] [/FONT] [FONT=Arial CE]Dziś nasza Lady była na b.dlugim spacerze po (prawie)lesie i została puszczona luzem.To był szał prędkości. Nawet piłeczka nie była ważna. Przez kilkanascie minut szalała, bałem się ze serce nie wytrzyma - szybkość przekraczała barierę dźwięku. Bojąc sie o nią (dalej jest okropny cykor - wszystkiego się boi, auta, ludzi, dzwięki itp) przywołałem do siebie- podeszła aczkolwiek niechętnie i wróciliśmy do domu. Padła i spała ze 2 godz. Jutro o 9 ma zastrzyk na swędzenie.[/FONT] [FONT=Arial CE][/FONT] [B]2006-04-22[/B] [FONT=Arial CE]U naszej ksieżniczki coraz lepiej- futerko pięknie odrasta i jest coraz bardziej puszyste. Przeszła na 3 tygodnie na suchą karmę leczniczą weterynaryjną DD (droga 53 zl 2kilo- ale dla Niej nie żal). Po długich poszukiwaniach ustaliłem rasę Mili jest to w 95% szpic japoński- bardzo rzadko spotykany w Polsce.Teraz mogę kupić Jej na stadionie rodowód ;) [/FONT]
-
Psiaki wycałowane :loveu: A to zdjęcia z kolejnego spacerku, przedwczoraj :loveu: Jestem maniaczką, uwielbiam własne psy - wiem :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/5372/czarek15sk.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/5806/romek26zv.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/6804/czarek24ov.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/8120/romek17nd.jpg[/IMG][/URL]
-
Duduś, Duduś, czemu spadasz tak nisko?? Dudusiu kochany - szukamy Ci domku!!! Pokaż jaki cudny jesteś!! :)
-
Trochę spóźnione zdjęcia koleżanki Barona ;) Mam nadzieję, że właściwe wklejam ;)
-
Trzymamy kciuki za Bunieczkę!! :)