Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Daliśmy panu czas 2 tygodnie.. Potem będzie się z nim kontaktowała Iwonka z hotelu...
  2. [quote name='Dogo07']A Ociupinek Kazio, kompan śleputek z boksu Sebusia, ma się dobrze, żyje szczęśliwie , spokojnie.[/QUOTE] Bardzo, bardzo mnie to cieszy :)
  3. wojtus trzyma rękę na pulsie.. Ma wziąść Irmę na badania..
  4. Iwonka z Hotelu Amok już z Panem rozmawiała, mają się stosować do jej rad (chyba konsultowała się z behawiorystką) przez dwa tygodnie, jeśli nic się nie zmieni, pojedzie tam behawiorystka...
  5. Wiem, że kastracja może wogóle Sebka nie zmienić.. ale trzeba spróbować wszystkiego..
  6. No niestety.. chyba taki już nas los wciąż się martwić o zwierzaki....... Super domek w końcu się dla Sebka znalazł .. tylko jak to wytłumaczyć staremu, ślepemu i pewnie głuchemu psiakowi, że przez swoje zachowanie może ten dom stracić?
  7. Jakimi smakołykami, jak on jest na diecie???!!!! :lol:
  8. On jest taki grubasek, że chyba nie zaszkodzi mu lekka dieta ;) Moja Balbina jest dokładnie taka sama, na spacerach muszę uważać, bo każdego psa i kota chce dopaść, ludzi też obszczekuje, a nawet atakuje, kiedy zaczynają jej machać przed nosem i odganiać.. Jak nic bez kagańca nie da się wyjść. Gości też obszczekuje, nawet nas jak wracamy :lol: To już takie typy i trzeba się do nich przywyczaić i po prostu pokochać ;)
  9. Podrzucam psiaczka :)
  10. [quote name='paula_t']Ciekawe co tam u Badusia....:roll:[/QUOTE] Mam nadzieję, że wszystko w porządku... :)
  11. Piękne :lol: Też pamiętam Drwala i ciekawa jestem, co u niego?
  12. Witamy na forum! :) Bardzo się cieszę, że się zalogowaliście :) paula_t pięknie to ujęła: dajcie sobie czas na poznanie się nawzajem :) Mam nadzieję, że Badi nie będzie sprawiał problemów, że się nie zniechęcicie do niego... Trzymam kciuki! :)
  13. Aż ciężko uwierzyć - dwa szczęścia na raz, dwa "nieadopcyjne" psiaki znalazły dom :multi: Po cichutku jeszcze za obu trzymam kciuki i tytułu jeszcze nie zmieniam ;)
  14. Dokładnie, niech się i jemu poszczęści, jak Sebkowi :) Trzymam kciuki z całej siły!
  15. Czy ja się mylę, czy wojtuś jest gdzieś blisko Irmy? Trzebaby go tu na wątek ściągnąć..
  16. Najlepszy byłby tymczas.. bezpłatny, albo bardzo tani... na hotelik raczej nie uzbieramy...
  17. Napisałam do moderatora z prośbą o pomoc..
  18. Zmień tytuł, efra, wejdź w edycję zaawansowaną, może tytuł przyciągnie dogomaniaków..
  19. Tutaj niewiele zdziałamy, trzebaby może wydarzenie na fb zrobić...
  20. hehe, mnie też to przedostatnie zdjęcie rozwaliło :lol:
  21. Ja też, nawet nie wiesz, jak bardzo ;)
×
×
  • Create New...