Jump to content
Dogomania

BeataSabra

Members
  • Posts

    2866
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BeataSabra

  1. [SIZE=7][COLOR=Yellow]{*} [*](*) :shake::shake::placz::placz::-(:-( [/COLOR][/SIZE]
  2. [quote name='ayshe']no nizsze maja:cool3: . Trzymaj sie ...:-([/quote] Odpisali ale jakoś tak hmmmmmm Wysyłają za pobraniem alo nie napisali ile opłata. Trymer u nich kosztuje 80 tylko nie wiem czy z vat czy bez. Boję się że wyjdzie tyle samo co w Karusku. Staram się nie ryczec przy niej ale łzy mi same lecą. Edit łączna kwota 90 zł. Zamówiłam
  3. :placz::placz::placz: Sabra kiepsko się ma serce przestało reagować na leki a to może rozwalić nerki.:-(
  4. napisałam do tego sklepu co linka podałaś oni mają dużo niższe ceny Jakas promocja czy cuś. Czekam na odpowiedź. Jestem przybita zdołowana wizytą u kardiologa objawy u Sabry się nasiliły płuca nie dają rady :-(:-(:-( Cholerna tarczyca rozwala organizm :placz:.
  5. kajtek myślę o tobie Czy wiadomo jak sie czuje ?? i pod jakim numerem jest w schronie ??
  6. [URL="http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=4767&action=prod"]OSTER- trymer COAT KING professional 10 medium[/URL] [URL="http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=4768&action=prod"]OSTER- trymer COAT KING professional 18 large[/URL] [URL="http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=4766&action=prod"]OSTER- trymer COAT KING professional 18 medium[/URL] mają tylko cena powala.:crazyeye::crazyeye:
  7. [quote name='ayshe']ten co zamieszczalam na poczatku jest z karuska.ostery nie iwem czy sa w karusku..link do strony zamiescilam. Aga-najlepszy dla ciebie bylby oster i ten mars ktory wyglada jak odfilcacz tj mars90mk-81520.tym sie naprawde czesze jak grzebieniem a wychodzi super.idealnie co do pracy nad sierscia dona ma sie przepracowanie siersciuchy marsem 90 mk i potem wykonczenie osterem320 tam gdzie podszersteg jest gestszy. BeataSabra-pogrzeb w karusku,wydaje mi sie ze powinno cos sie znalezc w podobie.lepiej sie zastanowic i kupic cos dobrego niz potem kaleczyc psa jakims szajsem.i stanei sie-jak bedziesz ciela siersc to zmieniasz jej strukture.zawsze odrasta taki wlos na jaki sobie zapracujesz.a i pamietajcie zeby przypadkiem nie wpasc na pomysl eby wykapac pieseczka przed odkudleniem go;).[/quote] dziękuje za rade. Kupie Oster 320 skracać nie będe Pozdrawiam
  8. Jak w temacie moje szczescie ma kardiomiopatie czy jest sens pakowac ja na karme kardiologiczna?? Np czy trovet ma taką karme ??
  9. Czyli najbardziej preferujesz oster 320 ?? Tylko czy ja go dostane w Krakowie?? zależy mi na czasie a przesyłka zajmuje trochę czasu. Jak jej skruce ciut sierść to się nic nie stanie ja mam mixa "syberiano-owczarko cośtam małopolsko nowohucki"
  10. Banerka zrobić nie umiem ale podbije do góry
  11. [quote name='ayshe']wejdz sobie na stronke [URL="http://www.sewing.pl"]www.sewing.pl[/URL] tam masz do wyboru do koloru.tansze napewno sa z gorszych marek czyli np trixie,ale juz bedziesz wiedziec czego szukac .ja polecam oster 320 ,mars 90mk-81520,mars 99m-429.kolejnosc wg moich preferencji.nie trymuje sie tym psa oi takim wlosie tylko czesze w kierunku z wlosem.to usuwa doskonale wlos martwy.ja robie to zawsze po szczotkowaniu wtedy mi sie nei sypia a jak linieja to hurtem wtedy ten nowy ma gdzie rosnac i u onka jest rzeczywiscie twardy.ale uwaga-nie wolno przycinac trymerem wlosa.tylko czeszesz.[/quote] dziękuje. Ona nie ma aż tak twardego jak onek. W tym tygodniu musze trymer kupić i zdam relacje jak poszło.
  12. [quote name='ayshe']jaki ma wlos?ten trymer na zdjeciu jest z karuska.[/quote] Okrywowy dosyć twardy półdługi. Gęsty miękki podszerstek .
  13. [quote name='ayshe']wyczesz trymerem w kierunku "z wlosem".;) taki jest najlepszy [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/5224/b4484nr9.jpg[/IMG][/quote] Co to za trymer ?? Jakiej firmy ?? Help bo ogolę psice na zero.....
  14. Anza a foty mojej psoty ?? Hmmmmmmmm Możesz mi je na email przesłać. Ps: Sabra go polubiła ja też
  15. Fotek nie mam ale Kajtek mnie ujął gdyby nie to że miałam długą podróż pociągiem z moją Sabrą i 100 % weto rodziny na drugiego psa, oraz to że nie wiadomo jaki bagaż psiak ma za sobą ( ja już nie chce psa który może być problemowy - nie mam siły na to .....) Z moją Sabrą która nie lubi obcych psów się bawił wcale nie chciała go zjeść. Cały czas o nim myśle i mam nadzieję że szybko znajdzie nowy domek -zasługuje na to. Biedak nie wiedział co to jest suszona tchawica, łapka czy inny przysmak - brał w zęby ale potem pozostawiał ..........
  16. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Jest bez zmian, tzn. cos tam je, ale same niedozwolone rzeczy-chrupek nawet nie tknie.....nie widziałam aby wymiotowała na razie. Ale co z tego...ona sie meczy, a ja nie mam sił jej tego oszczędzić. Jak widze gdy ożywia sie na spacerku albo gdy bawimy sie piłeczką.....mysle sobie, moze nie jest tak źle...ale gdy wracamy do domu-leży cały czas na łóżku, na mojej poduszce:-( Cały czas rozmyślam jak to zrobic, kiedy...wtorek, sroda a moze sobota..... Dlaczego własnie Milva...........:placz::placz:[/quote] Nie wiem co mam powiedzieć mogę Cię tylko wirtualnie przytulić i pogłaskać Milve. Będziesz wiedziała kiedy jest ten moment serce Ci podpowie.
  17. Oskarek detektyw. Da się cos zrobić z jego przednimi lapkami żeby mu nadgarski tak okrutnie nie wysiadały ??
  18. [quote name='Sabina1']Bo byłam wyjechana od wtorku. Zwiedziłam czeską Pragę, prawie taką samą jak Kraków i dwa dni byłam w Szklarskiej Porębie, popatrzeć sobie na niesamowite tłumy przewalające się ulicą 1 maja. Wróciłam dzisiaj, późno, jestem nieżywa. Nigdy nigdzie już nie pojadę.[/quote] Sabinko nigdy nie mów nigdy. Na pewno jeszcze gdzieś wyjedziesz zwiedzisz. Odpocznij sobie nabież sił. Któraś niutka jest w ciąży ??? coraz bardziej mnie świnka kusi. Lub szczurek rasowy. Pozdrawiam
  19. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Udało mi sie w nia wcisnac-choc nie powinnam..jednego kabanosa i 5 małych rogalików 7 days....nic innego nie chciała ruszyć.....teraz czekam czy tego nie zwymiotuje:( Trzęsa jej sie łapki....lezy cały czas. Ale tak sie ucieszyła jak mnie zobaczyła-widziałam taka ulge w jej oczach:(:([/quote] W takiej sytuacji to niech ona je byle co byle coś zjadła. Mam nadzieję że bedzie lepiej Uszy do góry.
  20. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Mój pobyt w Londynie był srednio szczesliwy....Milva nie chciał jesc rodzicom i cały czas była na serkach homogenizowanych...wymiotowała.... Jak ja dzis zobaczyłam to sie załamałam:-(:-(:-(:-(:-( Wygląda źle...bardzo źle...schudła i jest bardzo zmęczona. śpi cały czas-dzis nic nie jadał.....rycze cały czas, bo nie wiem co robic. Ten tydzien to chyba nasze ostatnie dni:placz::placz::placz:[/quote] Kurcze nie wiem co powiedzieć może Milvunia źle rozłąke zniosła ?? Daj jej troszke czasu może się poprawi jezeli nie ......... bedziesz wiedziala co robić Jestem z Wami
  21. [quote name='Bura']OOops a ja miałam zamiar w ogóle nie jechać... Chyba jednak się pojawimy, ale wiesz, ten żar i serducho AJki... w sumie nie wiem. Niby mam auto z klima ale w końcu nie będę jej trzymać cały czas w aucie... Jeszcze zobaczę. Dawka magnezu to myslę że połowa na dorosłego człowieka, zobacz sobie na danym preparacie. Poszukam dokładnego dawkowania dla psa. pozdr[/quote] Ech masz racje klima to dobra na podróż ale na terenie wystawy to jak zwykle patelnia .....
  22. [quote name='Bura']Można dodać do tego magnez i wyciągi z kwiatów głogu. Karnityne kupisz w dużych dawkach w kulturystycznych np w necie. pozdr M[/quote] Dziekuje za odpowiedź sabra jest w tej chwili w miare ustawiona na lekach. A co da ECHO ??] zostale zalecone przez weta bo musimy wiedzieć co jest powodem skurczów dodatkowych. zamowie l karnityne i tauryne. kupie tez kwiat głogu magnez ? jaka dawka na 25 kg ?/ Pozdrawiam i mam nadzieje ze sie spotkamy na krakowskiej wystawie.
  23. Help mam pytanie czy w okolicach Piły jest ognisko babeszji czy innej cholery odkleszczowej ??
  24. Śnieżynka nie rób literówek i stawiaj znaki interpunkcyjne cieżko się czyta to co piszesz.
  25. [quote name='Agnisia =)']Dobrze, kończymy OT. Więc teraz na temat kagańca fizjologicznego: moj pies rozwalił sobie łapę i ma założony opatrunek. Tylko, że za wszelką cenę chce go ściągnąć, więc 24h na dobę siedzi w kagańcu fizjologicznym. Nie wyobrażam sobie czegoś takiego przy zwykłym kagańcu. Strasznie się cieszę, że kupiłam ten Chopo :].[/quote] Biedny psiak na czym rozwalił szkło ?? Pogłaskaj go ja ide spac
×
×
  • Create New...