-
Posts
2866 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BeataSabra
-
[SIZE=7][COLOR=Yellow]{*} [*](*) :shake::shake::placz::placz::-(:-( [/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='ayshe']no nizsze maja:cool3: . Trzymaj sie ...:-([/quote] Odpisali ale jakoś tak hmmmmmm Wysyłają za pobraniem alo nie napisali ile opłata. Trymer u nich kosztuje 80 tylko nie wiem czy z vat czy bez. Boję się że wyjdzie tyle samo co w Karusku. Staram się nie ryczec przy niej ale łzy mi same lecą. Edit łączna kwota 90 zł. Zamówiłam
-
:placz::placz::placz: Sabra kiepsko się ma serce przestało reagować na leki a to może rozwalić nerki.:-(
-
Sympatyczny, mlody Kajtek (Piła) - MA JUŻ DOM!! :-)
BeataSabra replied to Marta i Wika's topic in Już w nowym domu
kajtek myślę o tobie Czy wiadomo jak sie czuje ?? i pod jakim numerem jest w schronie ?? -
[URL="http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=4767&action=prod"]OSTER- trymer COAT KING professional 10 medium[/URL] [URL="http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=4768&action=prod"]OSTER- trymer COAT KING professional 18 large[/URL] [URL="http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=4766&action=prod"]OSTER- trymer COAT KING professional 18 medium[/URL] mają tylko cena powala.:crazyeye::crazyeye:
-
[quote name='ayshe']ten co zamieszczalam na poczatku jest z karuska.ostery nie iwem czy sa w karusku..link do strony zamiescilam. Aga-najlepszy dla ciebie bylby oster i ten mars ktory wyglada jak odfilcacz tj mars90mk-81520.tym sie naprawde czesze jak grzebieniem a wychodzi super.idealnie co do pracy nad sierscia dona ma sie przepracowanie siersciuchy marsem 90 mk i potem wykonczenie osterem320 tam gdzie podszersteg jest gestszy. BeataSabra-pogrzeb w karusku,wydaje mi sie ze powinno cos sie znalezc w podobie.lepiej sie zastanowic i kupic cos dobrego niz potem kaleczyc psa jakims szajsem.i stanei sie-jak bedziesz ciela siersc to zmieniasz jej strukture.zawsze odrasta taki wlos na jaki sobie zapracujesz.a i pamietajcie zeby przypadkiem nie wpasc na pomysl eby wykapac pieseczka przed odkudleniem go;).[/quote] dziękuje za rade. Kupie Oster 320 skracać nie będe Pozdrawiam
-
Jak w temacie moje szczescie ma kardiomiopatie czy jest sens pakowac ja na karme kardiologiczna?? Np czy trovet ma taką karme ??
-
Sympatyczny, mlody Kajtek (Piła) - MA JUŻ DOM!! :-)
BeataSabra replied to Marta i Wika's topic in Już w nowym domu
Banerka zrobić nie umiem ale podbije do góry -
[quote name='ayshe']wejdz sobie na stronke [URL="http://www.sewing.pl"]www.sewing.pl[/URL] tam masz do wyboru do koloru.tansze napewno sa z gorszych marek czyli np trixie,ale juz bedziesz wiedziec czego szukac .ja polecam oster 320 ,mars 90mk-81520,mars 99m-429.kolejnosc wg moich preferencji.nie trymuje sie tym psa oi takim wlosie tylko czesze w kierunku z wlosem.to usuwa doskonale wlos martwy.ja robie to zawsze po szczotkowaniu wtedy mi sie nei sypia a jak linieja to hurtem wtedy ten nowy ma gdzie rosnac i u onka jest rzeczywiscie twardy.ale uwaga-nie wolno przycinac trymerem wlosa.tylko czeszesz.[/quote] dziękuje. Ona nie ma aż tak twardego jak onek. W tym tygodniu musze trymer kupić i zdam relacje jak poszło.
-
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
BeataSabra replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
Anza a foty mojej psoty ?? Hmmmmmmmm Możesz mi je na email przesłać. Ps: Sabra go polubiła ja też -
Sympatyczny, mlody Kajtek (Piła) - MA JUŻ DOM!! :-)
BeataSabra replied to Marta i Wika's topic in Już w nowym domu
Fotek nie mam ale Kajtek mnie ujął gdyby nie to że miałam długą podróż pociągiem z moją Sabrą i 100 % weto rodziny na drugiego psa, oraz to że nie wiadomo jaki bagaż psiak ma za sobą ( ja już nie chce psa który może być problemowy - nie mam siły na to .....) Z moją Sabrą która nie lubi obcych psów się bawił wcale nie chciała go zjeść. Cały czas o nim myśle i mam nadzieję że szybko znajdzie nowy domek -zasługuje na to. Biedak nie wiedział co to jest suszona tchawica, łapka czy inny przysmak - brał w zęby ale potem pozostawiał .......... -
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Jest bez zmian, tzn. cos tam je, ale same niedozwolone rzeczy-chrupek nawet nie tknie.....nie widziałam aby wymiotowała na razie. Ale co z tego...ona sie meczy, a ja nie mam sił jej tego oszczędzić. Jak widze gdy ożywia sie na spacerku albo gdy bawimy sie piłeczką.....mysle sobie, moze nie jest tak źle...ale gdy wracamy do domu-leży cały czas na łóżku, na mojej poduszce:-( Cały czas rozmyślam jak to zrobic, kiedy...wtorek, sroda a moze sobota..... Dlaczego własnie Milva...........:placz::placz:[/quote] Nie wiem co mam powiedzieć mogę Cię tylko wirtualnie przytulić i pogłaskać Milve. Będziesz wiedziała kiedy jest ten moment serce Ci podpowie.
-
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
BeataSabra replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Oskarek detektyw. Da się cos zrobić z jego przednimi lapkami żeby mu nadgarski tak okrutnie nie wysiadały ?? -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
BeataSabra replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
[quote name='Sabina1']Bo byłam wyjechana od wtorku. Zwiedziłam czeską Pragę, prawie taką samą jak Kraków i dwa dni byłam w Szklarskiej Porębie, popatrzeć sobie na niesamowite tłumy przewalające się ulicą 1 maja. Wróciłam dzisiaj, późno, jestem nieżywa. Nigdy nigdzie już nie pojadę.[/quote] Sabinko nigdy nie mów nigdy. Na pewno jeszcze gdzieś wyjedziesz zwiedzisz. Odpocznij sobie nabież sił. Któraś niutka jest w ciąży ??? coraz bardziej mnie świnka kusi. Lub szczurek rasowy. Pozdrawiam -
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Udało mi sie w nia wcisnac-choc nie powinnam..jednego kabanosa i 5 małych rogalików 7 days....nic innego nie chciała ruszyć.....teraz czekam czy tego nie zwymiotuje:( Trzęsa jej sie łapki....lezy cały czas. Ale tak sie ucieszyła jak mnie zobaczyła-widziałam taka ulge w jej oczach:(:([/quote] W takiej sytuacji to niech ona je byle co byle coś zjadła. Mam nadzieję że bedzie lepiej Uszy do góry.
-
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Mój pobyt w Londynie był srednio szczesliwy....Milva nie chciał jesc rodzicom i cały czas była na serkach homogenizowanych...wymiotowała.... Jak ja dzis zobaczyłam to sie załamałam:-(:-(:-(:-(:-( Wygląda źle...bardzo źle...schudła i jest bardzo zmęczona. śpi cały czas-dzis nic nie jadał.....rycze cały czas, bo nie wiem co robic. Ten tydzien to chyba nasze ostatnie dni:placz::placz::placz:[/quote] Kurcze nie wiem co powiedzieć może Milvunia źle rozłąke zniosła ?? Daj jej troszke czasu może się poprawi jezeli nie ......... bedziesz wiedziala co robić Jestem z Wami
-
[quote name='Bura']OOops a ja miałam zamiar w ogóle nie jechać... Chyba jednak się pojawimy, ale wiesz, ten żar i serducho AJki... w sumie nie wiem. Niby mam auto z klima ale w końcu nie będę jej trzymać cały czas w aucie... Jeszcze zobaczę. Dawka magnezu to myslę że połowa na dorosłego człowieka, zobacz sobie na danym preparacie. Poszukam dokładnego dawkowania dla psa. pozdr[/quote] Ech masz racje klima to dobra na podróż ale na terenie wystawy to jak zwykle patelnia .....
-
[quote name='Bura']Można dodać do tego magnez i wyciągi z kwiatów głogu. Karnityne kupisz w dużych dawkach w kulturystycznych np w necie. pozdr M[/quote] Dziekuje za odpowiedź sabra jest w tej chwili w miare ustawiona na lekach. A co da ECHO ??] zostale zalecone przez weta bo musimy wiedzieć co jest powodem skurczów dodatkowych. zamowie l karnityne i tauryne. kupie tez kwiat głogu magnez ? jaka dawka na 25 kg ?/ Pozdrawiam i mam nadzieje ze sie spotkamy na krakowskiej wystawie.
-
Help mam pytanie czy w okolicach Piły jest ognisko babeszji czy innej cholery odkleszczowej ??
-
Śnieżynka nie rób literówek i stawiaj znaki interpunkcyjne cieżko się czyta to co piszesz.
-
[quote name='Agnisia =)']Dobrze, kończymy OT. Więc teraz na temat kagańca fizjologicznego: moj pies rozwalił sobie łapę i ma założony opatrunek. Tylko, że za wszelką cenę chce go ściągnąć, więc 24h na dobę siedzi w kagańcu fizjologicznym. Nie wyobrażam sobie czegoś takiego przy zwykłym kagańcu. Strasznie się cieszę, że kupiłam ten Chopo :].[/quote] Biedny psiak na czym rozwalił szkło ?? Pogłaskaj go ja ide spac