Jump to content
Dogomania

BeataSabra

Members
  • Posts

    2866
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BeataSabra

  1. [quote name='Ania+Milva i Ulver']W takim nie jest na razie chyba tak źle z tymi wynikami. Zobaczymy co Neris napisze....:) Może powinnaś zmienić weta skoro sie w ogóle nie interesuje pacjentem.... U mnie bez zmian na razie, choć troche sie Milvie zaczyna znowu brzydko odbijać....[/quote] Milva trzymaj się Masz być w formie wiosna idzie
  2. [quote name='Ania+Milva i Ulver']A jakie jest ogólne samopoczucie Sabry? Ja na wynikach nie znam się za bardzo-tylko kojarzę kreatynine i mocznik...ale moje wyniki zostały u weta ostatnio i nie mam jak porównać-zwłaszcza,ze u mnie mocznik np był podawany - np. 320 -czy to oznacza,ze u ciebie to bedzie 430? Mam nadzieje, że sie mylę....:(Powiedzcie,ze sie mylę!!!![/quote] W jakich jednostkach masz podane wyniki? Ona się czuje raz lepiej raz gorzej Ja mam podane obok wyniku mocznika i kreatyniny normy ale nie wiem czy prawidłowe MOCZNIK Ma : 4.3 mmol/L podana norma 3.32-7.47 mmol/L KREATYNINA Ma : 74 umol/L podana norma 88.4 -150.3 umol/L W RTG wyszły zrosty (blizny) w płucach powiększenie serca głównie lewej komory EKG odwrócony załamek T (niedokrwienie niedotlenienie serca) wiadomo dlaczego się tak męczy i bardzo chrapie w nocy Ech wet to nas po prostu olał A jak wasze psiaki ?
  3. [quote name='AniaB']pewnie dostałaś po prostu pół opakowania - pudełko zostało u weta ja też zazwyczaj swoje od razu wyrzucam, ale jutro zaraz napisze wszystko z ulotki[/quote] Dziękuje Troche mnie to wszystko przytłoczyło
  4. [quote name='AniaB']karsivan nie jest lekiem uciązliwym dla organizmu nie jest tez alergizujący to taki właśnie dotleniacz organizmu dobry dla starszych psów - aby łatwiej pracowało serce, dotleniał sie mózg równiez stosowany u psów z problemami sercowymi oraz wszedzie tam gdzie wystepuje niedotlenienie.. beatasabra - nasza leksa jest alergikiem, ma powiekszone serce i jest stara - lek przyjmuje juz rok jest po nim zwawsza, weselsza i ma wiecej sił ja polecam go bardzo w kazdym razie jutro odbieram nastepną dawke to ewentualnie przepisze wazniejsze rzeczy z opakowania - chyba, ze kupiłas i sama mozesz to zrobić.. lek nie jest tani - ja płace 50 zł za 60 tabletek nie znam odpowiednika -nie wiem czy jest leksa nasza będzie brać ten lek dozywotnio..[/quote] Ja zapłaciłam 30 zł za 30 tabletek Ale nie dostałam ulotki opakowania nic Więc bardzo chętnie skorzystam z pomocy
  5. [quote name='Ela_and_Krzys']Nie wiem, Bimus bierze go od kilku miesiecy i ma sie caly czas dobrze. Ja nie slyszalam o efektach ubocznych. Staruszkom chyba podaje sie go przewlekle. Przy mlodym psie nie mam pojecia. AniaB tez podaje karsivan swojej Leksie.[/quote] Aha Sabra ma brać dwa razy po pół tabletki Od jutra dostanie
  6. [quote name='Ela_and_Krzys']Moj 15-letni spanielek dostaje Karsivan na ogolna poprawe kondycji. I widze duze zmiany na plus - jest zwawszy, wiecej biega, ma wiecej sil.[/quote] Sabra ma 5 lat. Czy są jakieś skutki uboczne stosowania tego leku ? I czy pies będzie go przewlekle dostawał I czy jest jakiś tańszy odpowiednik
  7. Mam pytanie czy ktoś stosował u swojego psa lek Karsivan ? Sabra ma zrosty w płucach /oskrzelach Momentami jest niedotleniona wet przepisał właśnie ten lek a nie wiem nic na jego temat i boję się troche go podawać. Zalecił również Rimadyl na łapy ale wiele złego na jego temat słyszałam i nie podam. Jest coś o podobnym działaniu a mniej szkodliwe ?? Pozdrawiam
  8. Czy ktoś może luknąć na wyniki Sabry ?? Link powyżej Post 2143
  9. [quote name='shami']Są worki 4kg, a przynajmniej były jesienią. Ja w listopadzie kupilam Acanę Premium w worku 4kg w Krakvecie. Byl to oryginalny worek, wiekszy od workow 3kg, z oryginalnym napisem 4kg. Pozniej w grudniu z oferty Krakvetu zniknely te worki 4kg i pojawily sie 3kg. Może sklep w którym kupowalas zapomnial zmienic napisu????[/quote] Zapomnieli ale już wprowadzili zmiany Zachowali się ok różnice zwrócą lub dowiozą kg karmy
  10. w ofercie mają również : senior 4 kg premium de Lux 4 kg premium 4 kg Są takie worki ??
  11. [quote name='Tilia']a są w ogóle 4 kg worki? jeśli zamówiłaś, to powinni do worka 3 kg dodać ten brakujący kg, np w próbkach, masz prawo tego żądać, pomyłka sprzedającego to jego problem[/quote] W tym sklepie na stronie jak byk pisze acana salmon ....... 4 kg za 51 zł Więc zamówiłam A tu dostarczyli 3 kg Więc mam prawo zażądać brakujący kg ?? Aha jak moge zrobic"zrzut strony" jako dowód że tak faktycznie mają w ofercie ? Nie lubie takich ludzi
  12. Kurcze Zamówiłam worek acany z rybą i zemniakami 4kg - tak bylo napisane na stronie sklepu Dostałam 3 kg Cholera co z tym fantem zrobić Czekam na tel ze sklepu wrrrrrrrrr oj podpadli mi
  13. [quote name='ayshe']w hodowli Ingemar jest dlugowlosy szczeniak.z tego samego skojarzenia jest josh od naszej forumowej ewy-jo:p[/quote]można prosić namiary ......
  14. [quote name='Ania+Milva i Ulver']To super-gratuluję!!!!!!! Kurcze moja Milva to pietruszki w zyciu nie ruszy:)Co innego Ulver-on pochłania wszystko....[/quote] Pietruszke można przepuścić przez sokowirówke dodać buraczki, seler, jabłko i masz soczek. Jak się dzisiaj czują nerkowce ? Romas jak Zuzia ? Czy ktoś może luknąć tutaj na wyniki mojej Sabry na razie nic nie wiem w piątek idziemy do weta Tu jest link do wyników : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3914606#post3914606[/URL] Ps: Prosimy o kciuki w piątek około 12:00 Sabra będzie prześwietlana w premedykacji
  15. [quote name='ayshe']wiem,rozumiem....ale i tak smutno:-([/quote] :-( :-( bardzo ........
  16. [quote name='ayshe']ojjjj ja rozumiem....ale dlaczego ludzie nie chca starszych psow:placz: :placz: .....[/quote] Ech wiem to przykre że starsze psy mają dużo gorzej. Mają kota dziecko w wieku szkolnym no i sie troche obawiaja doroslego psa.
  17. Domek poszukuje szczeniaka onka donka pies może być petem bo rodzinie nie zalezy na wystawach. Chcą psa bardzo ale w tej chwili nie mogą sobie pozwolić na rodowodowego wystawowego psa. A ja bardzo nie chce żeby kupili szczeniaka w pseudohodowli. Adopcja również wchodzi w gre tylko pies ma bardzo przypominać onka i musi być szczylem.
  18. Czy ktoś wie jakie są odsetki za podatek ( zawaliłam i w zeszłym roku nie zapłaciłam a chce wyrównać) Pozdrawiam
  19. Gdzie jest sunia ? I jakiej mniej więcej wielkości będzie ?
  20. BeataSabra

    Gliwice :)

    [quote name='Jacol123']Ależ Beatko, uważam że każdy na tyle zna swojego psa, iż wie dobrze jakie sytuacje go przerastają i jakie są niekorzystne. Na pewno nie namawiałbym Ciebie do czegoś, co mogłoby zniweczyć pracę z Sabrą. Każdy pies jest inny i dlatego do każdego staram się podchodzić indywidualnie, rozumiejąc jego możliwości i potrzeby.[/quote] Wiem Jacek :Rose: ze byś mnie nie namawial jak by Sabra byla ciut inna to bym sie na to zdecydowala. bo takie zajecia sa suuuuuuuuuuuuuper naprawde psu wiele daja Niestety po tym pogryzieniu jest gorzej niz bylo duzy krok w tyl :shake: :-( Głaski dla Arii i pozdrówka dla wszystkich z Alteri
  21. Bardzo mi przykro rozmawialam z ta osoba przez telefon .....:shake: Niestety chce duzo mlodszego psiaka :-( :shake: Przepraszam:oops: :oops:
  22. BeataSabra

    Gliwice :)

    [quote name='zaba14']Tym bardziej ze zostaje przeprowadzone przez szkoleniwca, ktory sluzy rada jak zaradzic agresji ;) mam nadzieje ze bedzie wiecej zdjec ;)[/quote] Ze super szkoleniowiec wiem ale nawet przy Jacku bym Sabry nie puscila w gromade psow To by nam bardzo szybko rozwalilo prace ktora w nia wlozylam Wiec to nie dla nas
  23. BeataSabra

    Gliwice :)

    [quote name='marmara_19']no ale o to wlansie chodiz zeby piesy zsocjalizowac... wiec jak peis ma problem z innymi psami to jak najbardziej to spotkanko ejst dobre...[/quote] Tak zwlaszcza jak pies zostal dotkliwie pogryziony przez czarnego psa i sie ich panicznie boi i na pewno nalezy go puszczac razem z psami ktorych sie boi
  24. domek bylby w Krakowie jak sie ta osoba zdecyduje na sunie
  25. [quote name='Marta i Wika']Mniej jedzenia, więcej ruchu :-)[/quote] Ech czasem to nie wystarcza Moja mloda nie moze zgubic ale tez nie przybiera na wadze.
×
×
  • Create New...