Kochana, ze zacytuję sama siebie ;) [QUOTE]Kasiu, poczekajmy z ogłoszeniami, jak pojawią się na wątku APSA i Dada M, one bedą wiedziały jaka jest szansa na adopcję prosto ze schroniska, może na nie wtedy podawać kontakt?.
Pies nie jest wykastrowany.[/QUOTE]
Skoro jest odpowiedz, ze adopcja ma być ze schorniska, to proszę podawać telefony schroniska, bo jak widzę wolontariuszki też nie podjęły tematu. ja nie będę robić z siebie i ludzi głupków i po sto razy jeździć na Paluch i słyszeć- nie do adopcji bo nie wykastrowany- a kiedy będzie?- nie wiaodmo, bo jest dużo psów w schronisku- i tak całymi tygodniami.