zaszłam tu po banerku, który mi się ukazał na innym wątku i myślałam, ze to moja Stefusia ;) sama mam w domu 3 "dziadeksy" z czego dwa są głuche, ślepe, neurologiczne i załatwiają sie w domu i po porównaniu Delki z nimi, to Delka jest w SUPER dobrej formie! Jeszcze tyle życia przed nią.:)