potrzebuje wszystkich waszych rad. Nie wiem co zrobić!:shake:
Bruno przybrał na wadze, psychicznie odbudowuje się, bardzo płochliwy już nie jest. Smycz w rękach człowieka oznacza nadal koniecznośc ucieczki, ale staramy sieę i nad tym popracować, ALE...
niestety Bruno wygryzł sobie zupełnie nową i wielką ranę. Te dwie pozostałe które miał 2 tyg wcześniej łądnie się zagoiły, skóra zaczyna zarastać sierścią, ale ta nowa jest STRASZNA!!!:shake:
Lamia2 posmarowała mu ranę gencjaną na wodzie, zeby Bruno jej już nie lizał, ale czy to pomoże? a moze wygryzie sobie nastąpną obok?
proszę o wasze rady, moze ktoś ma jakieś doświadzcenia z takim zachowaniem, czy to moze być jednak choroba skóry, czy nerwica????:-(
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img105.imageshack.us/img105/9679/pict4721mw7.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2803/pict4733fv9.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/8195/pict4732gy6.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/501/pict4731me6.jpg[/IMG][/URL]