Jump to content
Dogomania

alina71

Members
  • Posts

    3431
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by alina71

  1. Sznupkowata sunia Szafra?
  2. Oczęta z fochem gdzie miski chyba ;););)
  3. Kciuki za dobka. Mam nadzieję, że szybko znajdzie dom.
  4. Doczekał się swojego domku Finuś. :)
  5. Fajna jest. :)
  6. Hej Iwa :) Rok? ale ten czas leci. I jak się niektórzy dobrze poczuli, że tak rozrabiają no nieźle. Pozdrawiam serdecznie.
  7. O ile dobrze pamiętam filmik to były dwa takie nieduże psiaki razem przywiezione. Jeden poszedł do domu wcześniej a teraz ten.
  8. Ja cały czas to mówie, że jest różnie. Jesteśmy zalezni od rodziny, czasem naprawde jest mega dół i nawet siebie ciężko ratować. Kciuki za Nale. Kolejna klusia. ;)
  9. Ale ja też kojarze temat opłat za odbieranie psa przez właścicieli. Dlatego nieraz właściciele klócili się w schronisku, zwłaszcza jak SM przywoziła psa czy miała zgłoszenie. Kto będzie zakladał sprawe za 150zł?
  10. Nie bardzo kojarze suczke. Ale dawno nie byłam.
  11. W góre maluchu po domek
  12. Super, że Hrabal bezpiecznie dotarł na miejsce a dziewczyny do domu. Mój piątak właśnie wysłałam.
  13. Obejrzałam filmik. Cudna ta pierwsza sunia. Też jestem ciekawa zdjęć nowych psiaków.
  14. Jeszcze w drodze na Ruptawe jest salon. Pracowałam kiedyś z ta dziewczyną w sklepie. Dzwoniłyście tam może? Jak nie to zadzwonie jutro. Byłam tam wieki temu z psem ale jeżdze tamtędy i reklama salonu nadal jest.
  15. A tam przy gazowni też nie mają miejsca? Zwykle jak się mówiło, że ze schroniska to pani szybciej przyjmowała.
  16. Przez Żory jest szybciej podpowiada M no ale on jedzie do Wrocka w 1,5 godz wy nie musicie gnać 190 ;)
  17. Do Wrocławia Szafra? Mój M jeżdzi 2x w tygodniu Podaje trase najszybszą do Wrocka 1,5 godz Jastrzębie Żory A1 Gliwice Węzeł Sośnica A4 Wrocław
  18. No to odemnie i 15 też. Sory ale opłaty zeżarły część wpłat i musialam tak dziubać. Ja jestem rozliczona.
  19. Ale śliczna :)
  20. dojdzie jeszcze 50ode mnie ma przyjsc 85zł bo tyle dostałam wpłat do wczoraj
  21. No kciuki za Hrabalka
  22. Bo ja dostałam jeszcze więc wysyłam razem podaje od kogo BERKANO 35zł Ula 20zł Szafra 10zł Ula 20zł raazem 85zł i w tej chwili je wysylam tylko z dwoch kont bo mi oplaty pozarly czesc wplat hihi
×
×
  • Create New...