-
Posts
3431 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by alina71
-
Wydaje mi się, że tak ale poczekam aż Shanti potwierdzi bo nie widziałam go ale zgapiłam się z zapytaniem.
-
Mix bernardyna-pojechał do domu. Został Ktoś.
alina71 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Zapisuje pięknego olbrzyma. :) -
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-Wu3Ll-HJnok/UQ0tkw035aI/AAAAAAAAThs/M5-Sn1doCRs/s640/psiaki%2520luty%2520042.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-gwxCwXthhmQ/UQ0tpT2AjbI/AAAAAAAATh0/EHwB9RRcIAQ/s640/psiaki%2520luty%2520040.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-CZpaV5mAUxA/UQ0tv-3t1OI/AAAAAAAATh8/C86AOuPWqUA/s640/psiaki%2520luty%2520050.JPG[/img]
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-hJfDbaIOQYE/UQ0sNzOS57I/AAAAAAAAThk/edrh5R7xHIk/s640/psiaki%2520luty%2520034.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-f7P_ZW2X60A/UQ0sI3KsrgI/AAAAAAAAThc/c8wRUvR4ovw/s640/psiaki%2520luty%2520031.JPG[/img]
-
Założyłam wątek suni bardzo podobnej do Migotki ale mniej wpadającej w oko a równie sympatycznej. Mój syn nazwał ją Zezia. ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239468-Jestem-Zezia-pragnę-tego-co-ty-domu-i-miłości?p=20381488#post20381488[/URL] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-akl5YpcGO7Y/UQ0hbZVkEhI/AAAAAAAATgE/w9y8Kt2fsgI/s640/psiaki luty 074.JPG[/IMG] Uaktualniłam album ze zdjęciami szczeniaków na facebooku, zostawiłam tylko te, które dziś widziałam.
-
Zezią nazwał ją mój syn na część bohaterki ukochanej bajki, ktora kocha zwierzaki. Zezia to młoda około 2 letnia sunia w typie pinczera średniego. Ma króciutką brązową sierść. Ma fajny charakter, jest spokojna, kochana, uwielbia się przytulać. Sunia jest po sterylizacji i szczepieniach. Gdy zagoi się rana pójdziemy na spacer i poznamy się bardziej. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-y1VMGMyVKt0/UQ0hhzcR31I/AAAAAAAATgM/9xoMqCpNYNE/s640/psiaki luty 089.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-akl5YpcGO7Y/UQ0hbZVkEhI/AAAAAAAATgE/w9y8Kt2fsgI/s640/psiaki luty 074.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-DLtx0KltEYo/UQV6vl6FfXI/AAAAAAAATRo/CJjzEwwaQ5A/s640/psy zimowe 170.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HfBTyGXEu-A/UQ0h2Add51I/AAAAAAAATgc/6rNuTNGhcr0/s640/psiaki luty 079.JPG[/IMG]
-
Jestem Nala...mój pan już mnie nie chce...A Ty?
alina71 replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Naprawde żal patrząc na nią za kratami. -
STARY NIE OZNACZA ZŁY!-Jastrzębskie pieski w podeszłym wieku...
alina71 replied to dominika_06's topic in Już w nowym domu
Tak wielki smutek. [i] Podnosimy starszaki, żeby dac im szanse na lepsze ostatnie lata, w cieple, swoim domu, z człowiekiem. -
Do góry Szkrekusiu, święty czas na dom dla ciebie.
-
Mi też. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-pkgHvhaaNIk/UHr_g-D8tlI/AAAAAAAARxY/GdA0WtBCss8/s640/psiaki%2520002.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-uPd1LUQYZXM/UHr_opjwBkI/AAAAAAAARxg/TsRVYaszO8Y/s640/psiaki%2520005.JPG[/img]
-
STARY NIE OZNACZA ZŁY!-Jastrzębskie pieski w podeszłym wieku...
alina71 replied to dominika_06's topic in Już w nowym domu
Staruszki kochane hopajcie na pierwszą, Szaggi, Alfa, Bruno. -
Prosze tylko o telefon jestem do dyspozycji. :)
-
Ja też tak chce. Ciesze się, że sa postepy. Żeby jeszcze to zostawanie w domu dało się opanowac to byłoby super. :)
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-aCUnRK2ICLo/UQWd7GbcWGI/AAAAAAAATTU/P4C6VQMUB4c/s640/psy%2520zimowe%2520129.JPG[/img]
-
Sympatyczny sierściuszek [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Bjtf4H4FTH0/UQV6mJdHMpI/AAAAAAAATRY/1g46oWRPVR8/s640/psy zimowe 172.JPG[/IMG] i śliczny psiak z kwarantanny [img]https://lh6.googleusercontent.com/-WDKFKenrTA8/UQVfQUE3mtI/AAAAAAAATP8/UvD7uST3V4I/s640/psy%20zimowe%20048.JPG[/img] delikatna sunia w typie Migotka, wielkości pinczera średniego, uwielbia być głaskana [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-DLtx0KltEYo/UQV6vl6FfXI/AAAAAAAATRo/CJjzEwwaQ5A/s640/psy zimowe 170.JPG[/IMG]
-
Piękna niesmiała SURI, więcej fotek na jej wątku [img]https://lh4.googleusercontent.com/-kEYU5O2b4c8/UQVLhJ-2HTI/AAAAAAAATOk/udFB12ZwO7E/s640/psy%2520zimowe%2520112.JPG[/img] Dropsik [img]https://lh6.googleusercontent.com/-8z4nj36RRq0/UQVD96R1atI/AAAAAAAATNg/0Zmi-AbYc4E/s640/psy%2520zimowe%2520138.JPG[/img] Przytulaczek [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Jt58wcFHyxI/UQVfsTnRNfI/AAAAAAAATQM/qlntwLs9ty0/s640/psy%2520zimowe%2520090.JPG[/img]
-
Miniatura dobermana,księżniczka pojechała do domu
alina71 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Fajnie Marta, że jej poprawiłaś kubraczek. Ja sie ciesze, że niedługo śliczna ma iść do domku. Siedzi w kojcu z bardzo podobną do siebie ale jaśniejszą sunią. Też piękną. W związku z operacją dzis nie było spacerku. -
Potwierdzam. Cudna kochana choć jeszcze troszkę lękliwa sunia. Jest prześliczna, fajnie idzie na spacerku gdy obok drepcze drugi pies. Myśle, że powoli można jej szukac domku, trzeba tylko dodać uwage o tej jej bojaźliwości. Warto dać jej szanse. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-VkSPmxD1tcs/UQVLQwilwbI/AAAAAAAATOM/a7-Uvr1RZko/s640/psy%2520zimowe%2520110.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-pvC8XJJnkf4/UQVLVzgTgQI/AAAAAAAATOU/oppOm7OCiog/s640/psy%2520zimowe%2520107.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-kEYU5O2b4c8/UQVLhJ-2HTI/AAAAAAAATOk/udFB12ZwO7E/s640/psy%2520zimowe%2520112.JPG[/img]
-
To jest taka kochana malizna, że aż serce się kraje, że nie grzeje dupci w jakimś domku. Naprawdę słodki dojrzały psiak.
-
Dropsik w małym ciele wielki duch Już w domu :)
alina71 replied to izek77's topic in Już w nowym domu
Byliśmy dziś na długim spacerze. Dropsik jak zobaczył smycz to skakał w swoim stylu czyli łączy dwie przednie łapki i przebiera nimi jakby pływał. Spacerek był fajny, bawił sie troszkę z Suri. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-nPOPYsbcQmk/UQVEYohYLqI/AAAAAAAATN4/VNkVRIvprL4/s640/psy zimowe 136.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-8z4nj36RRq0/UQVD96R1atI/AAAAAAAATNg/0Zmi-AbYc4E/s640/psy zimowe 138.JPG[/IMG] A tutaj dowód na jego mega przytulaśność [img]https://lh6.googleusercontent.com/-LI3PkGEjxYw/UQUu90OZizI/AAAAAAAATLA/TO2nvT8wSD0/s400/psy%20zimowe%20144.JPG[/img] -
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-1dJIqWgWeyA/UQUulwjUwiI/AAAAAAAATKo/pCxAzPkiaiM/s640/psy%2520zimowe%2520033.JPG[/img] Piękny pies w typie wilka, roboczo nazwałam go Rex, boks nr 18. Nowy lokator schroniska. Niestety nie dopytałam więcej. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-6evPqWAgvYg/UQUyW5RMo7I/AAAAAAAATL0/HMvMKkyKo80/s400/psy%2520zimowe%2520045.JPG[/img]
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-KUJidtyL-QE/UQUvjngIqDI/AAAAAAAATLg/4VNV10w8q3M/s640/psy zimowe 150.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-w5J5CSuD8PI/UQUvbfzLZEI/AAAAAAAATLY/7PPT3DqtyAk/s400/psy zimowe 147.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ID_Hp66nRRk/UQUvP8F4SiI/AAAAAAAATLQ/eZwrHf_vAHw/s640/psy zimowe 166.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-jAOgz9UCTXc/UQUvKmw5U0I/AAAAAAAATLI/GHkqsLm8PgA/s640/psy zimowe 163.JPG[/IMG]
-
[quote name='monika55']Dopiero w poniedziałek lub wtorek państwo z Pawłowic zabiorą pinczerkę na DT. Mam nadzieje że nie zawiodą.[/QUOTE] Migotkę? Gdyby się rozmyślili dajcie mi znać.
-
Miniatura dobermana,księżniczka pojechała do domu
alina71 replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Do góry mała po domek hopsaj. Będę w niedziele to pójdziemy na spacerek.