Jump to content
Dogomania

alina71

Members
  • Posts

    3431
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by alina71

  1. Też dostałam, kalendarz jest piękny, dziękuje, ulotki wzięłam do biura.
  2. Wydaje mi się, że tak ale poczekam aż Shanti potwierdzi bo nie widziałam go ale zgapiłam się z zapytaniem.
  3. Zapisuje pięknego olbrzyma. :)
  4. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Wu3Ll-HJnok/UQ0tkw035aI/AAAAAAAAThs/M5-Sn1doCRs/s640/psiaki%2520luty%2520042.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-gwxCwXthhmQ/UQ0tpT2AjbI/AAAAAAAATh0/EHwB9RRcIAQ/s640/psiaki%2520luty%2520040.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-CZpaV5mAUxA/UQ0tv-3t1OI/AAAAAAAATh8/C86AOuPWqUA/s640/psiaki%2520luty%2520050.JPG[/img]
  5. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-hJfDbaIOQYE/UQ0sNzOS57I/AAAAAAAAThk/edrh5R7xHIk/s640/psiaki%2520luty%2520034.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-f7P_ZW2X60A/UQ0sI3KsrgI/AAAAAAAAThc/c8wRUvR4ovw/s640/psiaki%2520luty%2520031.JPG[/img]
  6. Założyłam wątek suni bardzo podobnej do Migotki ale mniej wpadającej w oko a równie sympatycznej. Mój syn nazwał ją Zezia. ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239468-Jestem-Zezia-pragnę-tego-co-ty-domu-i-miłości?p=20381488#post20381488[/URL] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-akl5YpcGO7Y/UQ0hbZVkEhI/AAAAAAAATgE/w9y8Kt2fsgI/s640/psiaki luty 074.JPG[/IMG] Uaktualniłam album ze zdjęciami szczeniaków na facebooku, zostawiłam tylko te, które dziś widziałam.
  7. Zezią nazwał ją mój syn na część bohaterki ukochanej bajki, ktora kocha zwierzaki. Zezia to młoda około 2 letnia sunia w typie pinczera średniego. Ma króciutką brązową sierść. Ma fajny charakter, jest spokojna, kochana, uwielbia się przytulać. Sunia jest po sterylizacji i szczepieniach. Gdy zagoi się rana pójdziemy na spacer i poznamy się bardziej. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-y1VMGMyVKt0/UQ0hhzcR31I/AAAAAAAATgM/9xoMqCpNYNE/s640/psiaki luty 089.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-akl5YpcGO7Y/UQ0hbZVkEhI/AAAAAAAATgE/w9y8Kt2fsgI/s640/psiaki luty 074.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-DLtx0KltEYo/UQV6vl6FfXI/AAAAAAAATRo/CJjzEwwaQ5A/s640/psy zimowe 170.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HfBTyGXEu-A/UQ0h2Add51I/AAAAAAAATgc/6rNuTNGhcr0/s640/psiaki luty 079.JPG[/IMG]
  8. Naprawde żal patrząc na nią za kratami.
  9. Tak wielki smutek. [i] Podnosimy starszaki, żeby dac im szanse na lepsze ostatnie lata, w cieple, swoim domu, z człowiekiem.
  10. Do góry Szkrekusiu, święty czas na dom dla ciebie.
  11. Mi też. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-pkgHvhaaNIk/UHr_g-D8tlI/AAAAAAAARxY/GdA0WtBCss8/s640/psiaki%2520002.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-uPd1LUQYZXM/UHr_opjwBkI/AAAAAAAARxg/TsRVYaszO8Y/s640/psiaki%2520005.JPG[/img]
  12. Staruszki kochane hopajcie na pierwszą, Szaggi, Alfa, Bruno.
  13. Prosze tylko o telefon jestem do dyspozycji. :)
  14. Ja też tak chce. Ciesze się, że sa postepy. Żeby jeszcze to zostawanie w domu dało się opanowac to byłoby super. :)
  15. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-aCUnRK2ICLo/UQWd7GbcWGI/AAAAAAAATTU/P4C6VQMUB4c/s640/psy%2520zimowe%2520129.JPG[/img]
  16. Sympatyczny sierściuszek [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Bjtf4H4FTH0/UQV6mJdHMpI/AAAAAAAATRY/1g46oWRPVR8/s640/psy zimowe 172.JPG[/IMG] i śliczny psiak z kwarantanny [img]https://lh6.googleusercontent.com/-WDKFKenrTA8/UQVfQUE3mtI/AAAAAAAATP8/UvD7uST3V4I/s640/psy%20zimowe%20048.JPG[/img] delikatna sunia w typie Migotka, wielkości pinczera średniego, uwielbia być głaskana [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-DLtx0KltEYo/UQV6vl6FfXI/AAAAAAAATRo/CJjzEwwaQ5A/s640/psy zimowe 170.JPG[/IMG]
  17. Piękna niesmiała SURI, więcej fotek na jej wątku [img]https://lh4.googleusercontent.com/-kEYU5O2b4c8/UQVLhJ-2HTI/AAAAAAAATOk/udFB12ZwO7E/s640/psy%2520zimowe%2520112.JPG[/img] Dropsik [img]https://lh6.googleusercontent.com/-8z4nj36RRq0/UQVD96R1atI/AAAAAAAATNg/0Zmi-AbYc4E/s640/psy%2520zimowe%2520138.JPG[/img] Przytulaczek [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Jt58wcFHyxI/UQVfsTnRNfI/AAAAAAAATQM/qlntwLs9ty0/s640/psy%2520zimowe%2520090.JPG[/img]
  18. Fajnie Marta, że jej poprawiłaś kubraczek. Ja sie ciesze, że niedługo śliczna ma iść do domku. Siedzi w kojcu z bardzo podobną do siebie ale jaśniejszą sunią. Też piękną. W związku z operacją dzis nie było spacerku.
  19. Potwierdzam. Cudna kochana choć jeszcze troszkę lękliwa sunia. Jest prześliczna, fajnie idzie na spacerku gdy obok drepcze drugi pies. Myśle, że powoli można jej szukac domku, trzeba tylko dodać uwage o tej jej bojaźliwości. Warto dać jej szanse. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-VkSPmxD1tcs/UQVLQwilwbI/AAAAAAAATOM/a7-Uvr1RZko/s640/psy%2520zimowe%2520110.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-pvC8XJJnkf4/UQVLVzgTgQI/AAAAAAAATOU/oppOm7OCiog/s640/psy%2520zimowe%2520107.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-kEYU5O2b4c8/UQVLhJ-2HTI/AAAAAAAATOk/udFB12ZwO7E/s640/psy%2520zimowe%2520112.JPG[/img]
  20. To jest taka kochana malizna, że aż serce się kraje, że nie grzeje dupci w jakimś domku. Naprawdę słodki dojrzały psiak.
  21. Byliśmy dziś na długim spacerze. Dropsik jak zobaczył smycz to skakał w swoim stylu czyli łączy dwie przednie łapki i przebiera nimi jakby pływał. Spacerek był fajny, bawił sie troszkę z Suri. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-nPOPYsbcQmk/UQVEYohYLqI/AAAAAAAATN4/VNkVRIvprL4/s640/psy zimowe 136.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-8z4nj36RRq0/UQVD96R1atI/AAAAAAAATNg/0Zmi-AbYc4E/s640/psy zimowe 138.JPG[/IMG] A tutaj dowód na jego mega przytulaśność [img]https://lh6.googleusercontent.com/-LI3PkGEjxYw/UQUu90OZizI/AAAAAAAATLA/TO2nvT8wSD0/s400/psy%20zimowe%20144.JPG[/img]
  22. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-1dJIqWgWeyA/UQUulwjUwiI/AAAAAAAATKo/pCxAzPkiaiM/s640/psy%2520zimowe%2520033.JPG[/img] Piękny pies w typie wilka, roboczo nazwałam go Rex, boks nr 18. Nowy lokator schroniska. Niestety nie dopytałam więcej. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-6evPqWAgvYg/UQUyW5RMo7I/AAAAAAAATL0/HMvMKkyKo80/s400/psy%2520zimowe%2520045.JPG[/img]
  23. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-KUJidtyL-QE/UQUvjngIqDI/AAAAAAAATLg/4VNV10w8q3M/s640/psy zimowe 150.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-w5J5CSuD8PI/UQUvbfzLZEI/AAAAAAAATLY/7PPT3DqtyAk/s400/psy zimowe 147.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ID_Hp66nRRk/UQUvP8F4SiI/AAAAAAAATLQ/eZwrHf_vAHw/s640/psy zimowe 166.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-jAOgz9UCTXc/UQUvKmw5U0I/AAAAAAAATLI/GHkqsLm8PgA/s640/psy zimowe 163.JPG[/IMG]
  24. [quote name='monika55']Dopiero w poniedziałek lub wtorek państwo z Pawłowic zabiorą pinczerkę na DT. Mam nadzieje że nie zawiodą.[/QUOTE] Migotkę? Gdyby się rozmyślili dajcie mi znać.
  25. Do góry mała po domek hopsaj. Będę w niedziele to pójdziemy na spacerek.
×
×
  • Create New...