Jump to content
Dogomania

Patia

Members
  • Posts

    4794
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patia

  1. Zaraz będę obrabiać fotki . Jestem taka szczęśliwa , że udało się je zabrać , że mają już pełne brzuszki , mam nadzieję , że bez problemów przebiegnie pozbywanie się robali . Malawaszko , wielkie dzięki za bazarek , w tej chwili mamy do zapłacenia jedynie odrobaczanie . Znów pomógł Arwet , ja nie wiem co bym bez nich zrobiła , psiaki są w gabinecie w tej chwili ale trzeba szybko szukać tymczasów , w Arwecie już się potknąć mozna o klatki ze zwierzakmi , oprócz zwierząt po zabiegach jest mnóstwo kotów z działek po sterylkach . Ten mały piesek to mieści się do kieszeni a jest tak uroczy , że trudno od niego wzrok oderwać . Sunia jest taka kłapciata :p , uchole ma wielgaśne , cudne , widac u niej każdą kosteczkę :-( , jest bardzo wychudzona .
  2. Założyłam im wątek : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1160/krakow-dwa-szczeniaczki-bardzo-potrzebna-pomoc-dt-fundusze-145237/#post12865718[/url]
  3. Dwa szczeniaczki , którym udało się uniknąć schroniska w Nowym Targu : Piesek , czarny , szorstkowłosy , malutki , waży 2 kg , ma ok 3 miesiące , wychudzony i zarobaczony ale wesolutki Suczka , czarna , podpalana , wielkie kłapciate uszy i długaśny ogonek , będzie duża , ma ok 4 miesiące , bardzo chuda ale brzuszek dużo mniej wydęty niż u maluszka Zostały odpchlone , odrobaczone i nakarmione , skóra , oczy czyste , psiaki są ufne , wesołe , suczka ładnie chodzi na smyczy . Psiakom jest pilnie potrzebny dom tymczasowy i ogłoszenia . Zdjęcia wstawię później .
  4. Co robić ? jechać po nie ? Jeśli nawet przeżyją to pójdą pewnie na łańcuch :-(
  5. Dziewczyny , szczeniaki są w Wieliczce w Straży , oni dzwonili po Nowy Targ ale jeszcze nie przyjechał . Co robić ? Ja moge zabrać do weta , na hotel już nie mam , Pepe nie spłacona :placz:
  6. Jestem :p Podaję moje numery jeszcze raz 012 288 24 81 0 602 722 040 Proszę o telefon , umówimy się na odwiedziny .
  7. Tutaj ich wątek na forum Dogue de Bordeaux , są tam też zdjęcia . Ja dziś wyjeżdżam na tydzien ale po powrocie pomoge w ogłaszaniu. [url]http://www.ddb**********/molosy-takze-ddb-w-potrzebie,28/trzy-ddb-do-adopcji,3071.html[/url]
  8. Ja w srode wyjeżdżam na tydzień więc nawet Allegro nie wznawiałam , po przyjeździe wznowię . Pisałam z prosbą o umieszczenie ogłoszenie w gazecie ale bez odzewu . może kolezanka mi pomoze umiescić w Wyborczej . Moje numery 12 288 24 81 602 722 040 Wzruszających tekstów pisać nie umiem , Agamika pomozesz ?
  9. Oj Elton , Elton , może cię ta historia powstrzyma od pozerania . Baczek ale się pewnie strachu najadłaś . Mój Maks połknął raz szmatkę , ja to widziałam , zadzwoniłam do lekarza a lekarz kazał mi nabrać do strzykawki wody utlenionej i wstrzyknąć Maksiowi do pyska . To spowodowało wymioty i szmatka wyszła , dobrze , że to zauwazyłam , bo pewnie skończyło by się tak jak u Eltonka . Pozdrawiam !
  10. Frodek jest starszym psem . Idusiek , ten z fotek zamieszczonych przez Ciebie nadal w schronie ?
  11. Lupak , już mam , to Paweł , juz go z Jolką skontaktowałam , ja już je zbierałam raz z gigantu , stąd wiem :p
  12. [quote name='lupak']Dziewczyny z WIELICZKI proszę o pomoc. Są znalezione 2 suki husky - (Tina i jej siostra chyba, jedna jasna, druga czarniawa). Ich właściciel p. Darek mieszka w Wieliczce, ale nic więcej poza tym, że jest wysoki, o nim nie wiemy :diabloti: > Suki są w Przebieczanach. Jak odszukac Darka ? I przekazac mu żeby skontaktował się z Jolką ? Dzwoniłam do posiadaczy stada haszczaków ale nie kojarzą , czy na pewno Darek ? Nie Paweł ? Jeśli podasz mi numer tatoo to powiem Ci czy to nie psy Pawła :p
  13. Figa dziś znów do mnie przyjeżdża na dwa tygodnie , tym razem fotki już muszą być , koniecznie !!
  14. Piękna sunia ! :loveu: Dobrze , że już po sterylce . Napisz coś Doniu o jej charakterze , też ciekawa jestem jaka jest ta sliczna panna .
  15. [quote name='idusiek']i jak sie miewa wieczny tymczasowicz?:)[/quote] Dobrze się miewa .Dziękujemy ! Dziś miał usuwaną brodawkę z ucha , Frodo ma na całym ciele sporo brodawek , ta w uchu często ulegała uszkodzeniu i krwawiła mocno teraz już będzie spokój .
  16. Tu bazarki na hotelowanie Pepe : :[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/pojemnik-na-karme-rc-5-kg-na-hotel-pepe-do-1-ix-143400/#post12730087"]Pojemnik na karmę RC ,5 kg , na hotel Pepe , do 1 IX[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/super-plecak-royal-canin-na-hotelowanie-pepe-do-15-ix-143378/"]super plecak Royal Canin na hotelowanie Pepe , do 15 IX[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/frisbee-rc-super-tylko-12-zl-na-hotelik-pape-do-15-ix-143397/#post12729934"]Frisbee RC , super !! Tylko 12 zł na hotelik Pape do 15 IX[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/dla-posiadaczy-kotow-sliczne-miseczki-na-hotel-pepe-do-15-ix-143398/#post12729993"]Dla posiadaczy kotów :) śliczne miseczki na hotel Pepe do 15 IX[/URL] Sterylizację 270 zł opłaciłam z pieniedzy od Ewy , która adoptowała ode mnie kotkę Szprotkę , zostało jeszcze 130 na hotel , za lipiec jeszcze do zaplacenia 350 zł , tak więc mam wielką nadzieję na powodzenie bazarków .
  17. [SIZE=4]Szprotka w domku !!![/SIZE] :multi: Dziś ją zawiozłam do mojej koleżanki z pracy - Ewy , to wymarzony domek i jestem taka szczęśliwa , ze po paru latach bez kota w domu Ewa zdecydowała się przygarnąć własnie Szprotkę . Szprotka zadomowiła się w sekundzie , mrucząc i z podniesionym ogonkiem zwiedzała mieszkanie , do miseczki trafiła bez błądzenia :eviltong: Dziękuję bardzo za pomoc w ogłaszaniu !:loveu: Dziękuję BARDZO Ewie :loveu: , która przeznaczyła 400 zł na Szprotkę a ponieważ Szprotka już opłacona , zapłaciłam za sterylizację Pepe , mojej podopiecznej w hoteliku - 270 zł , Pepe jest już w hotelu miesiąc więc 130 zł przeznaczę na hotel . :multi::multi::multi:
  18. Bazarki na hotelowanie , sterylkę Pepe i szczepienia Szprotki :http://www.dogomania.pl/forum/f99/pojemnik-na-karme-rc-5-kg-na-hotel-pepe-do-1-ix-143400/#post12730087 http://www.dogomania.pl/forum/f99/super-plecak-royal-canin-na-hotelowanie-pepe-do-15-ix-143378/ http://www.dogomania.pl/forum/f99/frisbee-rc-super-tylko-12-zl-na-hotelik-pape-do-15-ix-143397/#post12729934 http://www.dogomania.pl/forum/f99/dla-posiadaczy-kotow-sliczne-miseczki-na-hotel-pepe-do-15-ix-143398/#post12729993
  19. [URL=http://img213.imageshack.us/i/dsc5281.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/5966/dsc5281.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='Justynak']Na "przygarnę psa" babka szuka suni Cane Corso [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/przygarne-cane-corso-142085/[/URL], wiem że Peper CC nie jest, ale jak by się bardzo uparł, to może być w typie ;) może ją tam pokażecie? :razz: Moim zdaniem dom sprawia wrażenie sensownego :roll:.[/quote] Z tego co doczytałam tam jest królik , gdy dom jest blisko mozna bez trudu sprawdzić jak psiak reaguje a to daleko , sunia raczej zwierzątek innych nie lubi :roll:
  21. Raczej nie przepada , z kotem miała kontakt jedynie raz , na spacerze i chciała biec za nim , z małymi psiakami obwachiwała się , duże raczej obwarkuje . A , zapomniałam napisać , że koniec końców okazało się , że sunia nie jest wysterylizowana więc wysterylizowana została .
  22. [URL=http://img12.imageshack.us/i/dsc5237.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/3753/dsc5237.jpg[/IMG][/URL]
  23. [URL=http://img150.imageshack.us/i/dscn2251.jpg/][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/5968/dscn2251.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img196.imageshack.us/i/dscn2254p.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/8159/dscn2254p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img139.imageshack.us/i/dscn2283x.jpg/][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/5513/dscn2283x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img517.imageshack.us/i/dscn2296.jpg/][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/5882/dscn2296.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img197.imageshack.us/i/dscn2302.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/3161/dscn2302.jpg[/IMG][/URL]
  24. Mam nowe zdjęcia Kangoo :multi: Michał pisze :"Opanowała już siad i waruj oraz z waruj do siad :) Do nogi też, aktualnie uczymy się już slalomu między nogami, strasznie szybko się uczy i przy tym am bardzo dużą zabawę, zresztą ja też :)" [URL=http://img204.imageshack.us/i/dsc0917a.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5076/dsc0917a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img27.imageshack.us/i/dsc0996e.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/6583/dsc0996e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img515.imageshack.us/i/dsc0911a.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/172/dsc0911a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img150.imageshack.us/i/dsc1010m.jpg/][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/3895/dsc1010m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img515.imageshack.us/i/dsc1046.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/301/dsc1046.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img195.imageshack.us/i/dscn2247z.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/5198/dscn2247z.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...