Jump to content
Dogomania

Patia

Members
  • Posts

    4794
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patia

  1. Bąblowi wybacza się wszystko:oops: , nawet kupę i on to wie ! Niestety:razz:
  2. Musisz koniecznie przyjechać , to magiczne miejsce :loveu:
  3. Jestem na chwilę i wstawiam zdjęcia dziś zrobione u mnie w pracy , może się domyślicie gdzie pracuję:lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img454.imageshack.us/img454/8240/img8997go2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img459.imageshack.us/img459/6088/img8766bh4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/8462/img8830ij8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img459.imageshack.us/img459/1548/img8760gu1.jpg[/IMG][/URL] A tu ja :oops: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2261/img8927jx6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/1315/img8942qd6.jpg[/IMG][/URL] Psów dziś nie fotografowałam , bo Dudek cały dzień udaje pomnik , jak to mówi mój mąż a Bąbel zrobił w domu kupę!!:angryy: :shake: :mad: :crazyeye: :lol:
  4. Noemik:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Witaj wśród nas i pytaj ile wlezie Elik ma domek , huraaaa:multi: :multi: Zdjęcia chcemy , zdjęcia!
  5. AgaG będzie wiedzieć , może malutka zmieści się do Kundla? Może właściciel ogląda albo kogos zauroczy maleńka
  6. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/5210/img0248wd9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/7304/img0253ry2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/3702/img0254hl7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/5311/img0251vi1.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/2545/atosik10up6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/7152/atosik12bz2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/9070/atosik13wu9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/614/atosik9rv5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/2059/atosik11yz4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/4730/atosik14gi9.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/4308/kruszynkauli2ep5.jpg[/IMG][/URL]
  9. [CENTER][CENTER][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana]Została znaleziona na os. Widok w Krakowie. Nikt jej nie szuka, a ona potrzebuje kochającego domu.[/FONT][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana]Została przygarnięta, ale nie może zostać tam na stałe. Jeżeli szybko nie znajdzie się dla niej dom, trafi do schroniska, co przy jej wrażliwości i lękliwości źle wróży.[/FONT][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana] [/FONT][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana]CECHY PSA:[/FONT][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Wingdings][SIZE=2][FONT=Wingdings]§[FONT=Times New Roman][SIZE=1] [/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana]Młodziutka, malutka[/FONT][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Wingdings][SIZE=2][FONT=Wingdings]§[FONT=Times New Roman][SIZE=1] [/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana]Kocha ludzi (dorosłych i dzieci)[/FONT][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Wingdings][SIZE=2][FONT=Wingdings]§[FONT=Times New Roman][SIZE=1] [/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana]Wrażliwa i lękliwa[/FONT][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Wingdings][SIZE=2][FONT=Wingdings]§[FONT=Times New Roman][SIZE=1] [/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana]Wielki pieszczoch, przytulanka[/FONT][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Wingdings][SIZE=2][FONT=Wingdings]§[FONT=Times New Roman][SIZE=1] [/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana] [/FONT][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana]Zadzwoń lub napisz. Tel. 657 02 57: lub 601 712 775 [/FONT][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana]Mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=black][COLOR=windowtext][email protected][/COLOR][/COLOR][/EMAIL][B][B][/B][/B][/FONT][/SIZE][/FONT][/CENTER][/CENTER]
  10. [quote name='Perfi']no wlasnie :angryy: juz raz go podobno cewnikowali[/quote] O Boże , To jego nikt nie wyprowadza ?!?!?:shake: Przecież ten pies musi cierpieć jak cholera! Jeśli jutro nie pójdzie do domu , trzeba go zabierać
  11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img423.imageshack.us/img423/9684/obraz388ii1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/966/obraz076fw8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/2514/obraz178ts3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/5826/obraz111wy3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/7060/obraz139bc7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/113/obraz364ul2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/9636/obraz362qr7.jpg[/IMG][/URL]
  12. Trzymam z całych sił żebyscie się sobie spodobali!
  13. Ja nie mogę , praca:shake: Noemik , czy Ty chcesz go przygarnąć?:lol: Zakończyła sie aukcja na Allegro , wystawić jeszcze?
  14. I jeszcze Luiza dzwoniła do mnie wczoraj , że mają nowego pieska w hotelu , malutkiego ale nie wiem czy to szczeniaczek , czy niewielki , dorosły piesek
  15. Na stronie łódzkiego schroniska znalazłam takie ogłoszenie, jest z września i o piesku pięcioletnim ale opis się zgadza: [CENTER]"4 wrześmia 2006 r. zginął mały, 5 letni piesek, kundelek o ciemnej, półdługiej sierści, nad oczami ma dwie żółte kropki, klapiaste uszy, krótkie nóżki z żółtymi skarpetkami. Jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi, ufny. Wabi się Roki, najprawdopodobniej pobiegł za suczką." tel.0-42 681-22-40 [/CENTER]
  16. Mam następne zapytanie z Allegro , Łelik , trzymaj się , bedzie dobrze!
  17. To nic , w hoteliku jest sunia ze szczeniakami , tam sa ogrzewane pomieszczenia
  18. Teraz przeczytałam , mój telefon : 602 722 040 , od godz 15 .15 do około 18.30 nie mogę odebrać , wysyłajcie sms . Możecie przywieźć sunie do mnie , jeśli nie dam sobie rady , mam w domu 5 psów obecnie , umieszczę małą w hoteliku dopóki nie znajdzie się transport.
  19. Świetnie !!!!!! Zapytajcie tej pani czy zgodzi się dać mi swój adres , to chętnie Łelika odwiedzę a może się znamy ?
  20. Cieszę się , że suczki nie marzną :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  21. Ale się udało Soni z Tym domkiem , przed samą zimą! Tu Oskarek: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1575/kif0041pz0.jpg[/IMG][/URL] Sonia: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/4462/kif0043jo6.jpg[/IMG][/URL] Filka: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/769/filka8hi1.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/3228/filka7ft6.png[/IMG][/URL]
  22. Kamilka moja zgłasza się na prezenterkę
  23. Filka:loveu: :loveu: :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/4813/filkafd3.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/3806/filka1ys2.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/9920/filka3nq7.png[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...