Jump to content
Dogomania

Patia

Members
  • Posts

    4794
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patia

  1. JoSi , ja te wszystkie Twoje opisy uwielbiam czytać :loveu: Ja własnie też mam problem z sikaniem ( to znaczy nie ja osobiscie , tylko zwierzaki:oops: ) Bąbelek sika na dole w domu w nocy a jak śpi z nami w sypialni nie sika i wytrzymuje całą noc bez wychodzenia na zewnątrz . Czemu sika gdy śpi na dole a na górze nie sika???? To jego wielka tajemnica. Jeśli Fafik zauważy , że wpuszczamy do sypialni Bąbla szczeka , jęczy i bulgocze tak długo , aż go wpuścimy. :mad: :cool3: Zaraz po wejsciu do sypialni pieseczki rozpoczynają wielkie mycie "narządów":lol: czyli mlaskanie , chlipanie i siorbanie ( to przez płaskie nosy) Jak już fafiki zapadną w błogi sen chrapią niemiłosiernie aż ściany sie trzęsą. Ale wiesz co zauważyłam ? Ja się budzę gdy Babelek przestaje chrapać i nasłu****ę czy oddycha . To mi zostało z tego okresu gdy miał te bardzo częste ataki padaczki i bałam się , że umrze:-( :oops: Pozostałe zwierzaki czyli Maksio , Dudek , Suczka oraz koty i papugi śpią w miarę spokojnie. I Wam życzymy dobrej nocy no i czekamy na dalsze relacje z wielką niecierpliwością.:loveu:
  2. No to czekam na tekst do Allegro i jeśli Kiwi nie moze ja wystawię.
  3. oj trzymamy , oczywiście Kiwi , moze Allegro sie przyda. Nie martw się , Bodzio na pewno wyzdrowieje
  4. O Dżizes:shake: :-(
  5. Kiwi , co z Brzusiem ? Pisałaś u Toga , ze jest w złym stanie:shake: :-(
  6. U mnie trzy koty , u rodziców pieć. Ale napiszę do fajnych młodych ludzi , którzy adoptowali stareńkiego pieska Kajtusia z Łodzi . Oni są na forum ( Akteris) , jakoś tak mi przyszli na myśl gdy czytałam ten wątek:roll:
  7. JoSi , kochana , u Ciebie widzę towarzystwo mieszane , tak jak u mnie:loveu: Oj masz Ty sie masz kim opiekować , nie wiem na jakiej podstawie te Twoje kompleksy. U Bąbelka w porządku a nawet lepiej . Łapki takie już zostaną , jamnikowate . Najważniejsze , że Bąbek jest szczęśliwy , tak myślę. Jest bardzo radosny , cieszy się z byle czego , co chwilę zaczepia nas , trąca nochalem , próbuje skakać. Śpi u nas w sypialni , bo zostawiony na noc gdzie indziej siusia:oops: , nie wiemy dlaczego. Nie ma ataków (odpukać ) już od jakiegoś czasu ale mi pozostał strach , ze coś mu się dzieje i jak słyszę jakieś podejrzane odgłosy to od razu biegnę sprawdzić czy to nie on. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img384.imageshack.us/img384/614/img0297it4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img487.imageshack.us/img487/2007/img0312he1.jpg[/IMG][/URL]
  8. Co słychać u Ebika ?
  9. Co z kwiatkiem , sprawdził się ? Mar.Gajko a ten mały czarny z pogotowia ? Zgłosił sie ktos po niego , załozyłam mu wątek w dziale zagubionych.
  10. Jeśli koty moga wieszać , to wyślę całą moją trójkę:evil_lol: W Wieliczce tez wieszać???
  11. Macie aparat ? Jeśli nie to w któryś dzień podjadę na sesję.
  12. Kiwi , proszę o umieszczenie w pierwszym poście prawie rocznego bordożka z Krakowa dla którego szukam domu . Jego wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35294[/URL] Dziękuję:loveu:
  13. :loveu: :multi: :multi: To wspaniale!!!:loveu: :multi: :loveu:
  14. Nie zapomnijcie o umowie adopcyjnej. Czy to sprawdzony domek? Przepraszam , że tak gnębię ale zawsze się boję gdy piesek jedzie tak daleko.
  15. czy sunia jest na Allegro? Będę wystawiać zbiorczą aukcje szczeniaków z Krakowa , czy wystawić też Bułeczkę?
  16. Proszę wszystkich z Krakowa o zerknięcie na zdjęcia pieska z tego tematu , może gdzieś wiszą ogłoszenia o jego zaginieciu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35346[/URL]
  17. UWAGA Chcę wystawić zbiorczą aukcję szczeniątek na Allegro. Proszę o przysyłanie zdjęć i opisów piesków [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Perfi , Sugarr czy wystawić Wasze słodziaki?
  18. A ja chciałam wam dziś pokazać apartament Maksia :loveu: Maksio poszedł na spacerek a ja podglądałam Faro jak porządkowała Maksia pokoik .
  19. myślałam o takiej zbiorczej aukcji na Allegro pt "szczeniaki z Krakowa". - 5 szczeniaczków od Frotki - 1 czarny z hotelu , który jest z mamusią - szczeniaczki perfidne - szczeniaczki od Sugarr - 2 szczeniorki , które jutro przyjadą do hotelu Czy są jakieś jeszcze , które potrzebują reklamy?
  20. Czy szczeniaki od Frotki ( te z hotelu) mają swój wątek?
  21. Mama kazała napisać, że dzisiaj przejmuje dyżur u szczeniorków;) Już pojechała. Kamila:)
  22. Zachyłki się operuje , pytałam juz telefonicznie Agnieszkę (wet) , mogło być jednak tak , że ten pierwszy , nieudany zabieg uszkodził zwieracze i nie wiadomo czy uda się to naprawić. PANIE KIEROWNIKU CZY JEST MOŻLIWE SKONSULTOWANIE PRZYPADKU DOBCIA POZA SCHRONISKIEM? CHCEMY POMÓC!!
  23. O rany , jeśli to nie nowotwór to może jest szansa dla niego:multi: znalazłam w necie coś takiego: "ż pisałam na forum...o moim psie który ma problemy z wypróżnianiem...udałam się do lekarza wet., który stweirdził że pies ma przerośniętą prostatę i dlatego tworzy się u niego "zagłębie" z kałem powodujące widoczną gulkę na zewnątrz Lekarz stwierdził że należy go wykastrować by zmniejszyć produkcję hormonów mających wpływ na powiększanie się prostaty... " I to : "Czasami okrężnica staje się słaba i uwypukla się, tworząc zachyłek ułatwiający gromadzenie się stolca; ta dolegliwość zwana jest okrężnica olbrzymią. Może być wrodzona, spowodowana chroniczną kolką lub powiązana z powstaniem przepukliny kroczowej, gdy fragment okrężnicy naciąga mięsień w miednicy, tworząc w końcu opuchliznę po jednej lub obu stronach odbytu." Perfi a czy pan kierownik dał zgodę na zabranie go na badania?
  24. Ja zdaje się będę dziś mogła pojechać do hotelu, o piątej będę wiedzieć na 100%.
  25. Nowe zdjęcia , po zajęciach sportowych czas na odpoczynek:loveu: :loveu: : [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img327.imageshack.us/img327/3762/pb220116sj6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img431.imageshack.us/img431/205/pb220117gv1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img433.imageshack.us/img433/8656/pb220119mj1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img431.imageshack.us/img431/3678/pb230140tc4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img376.imageshack.us/img376/914/pb230142en0.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...