-
Posts
4794 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patia
-
Na każdym zdjęciu z piłką :loveu: Sportowiec:p
-
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/1074/ebi2op4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/1748/ebi4zj3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/4558/ebi5pm1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/9592/ebi6my5.jpg[/IMG][/URL]
-
Ja już pisałam do Moda z prośbą o przeniesienie wątku parę dni temu. Akteris , zaraz wstawię zdjęcia , bardzo sie cieszę , że tu napisaliscie . Nie ma to jak wieści z pierwszej ręki. Widzicie ile tu psów w potrzebie , często jest ciężko i smutno gdy się to wszystko czyta , pocieszją i dają siłe do dalszego działania szczęśliwie zakończone historie , takie jak historia Ebika.:loveu:
-
Akteris , witamy serdecznie :multi: Czy mogę wstawić zdjęcia jakie od Was dostalam?
-
powieszę plakaty też w Wieliczce , Ela i Krzyś , podaj mi maila
-
mam plakat wysyłam wszystim krakowiakom na maila , na wszelki wypadek.
-
Mar.Gajko , czy jest plakat , czy trzeba robić? Ja już wstawiam ogłoszenia gdzie się da, czy podać Twój numer telefonu , czy pani Bożeny? Mogę jechać dziś szukać ale dopiero po pracy , koło 17 , mam walkie talkie , czy jak to się tam pisze , wezmę ze sobą ,gdzie ten Ruczaj jest?
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/3779/img7059fn9.jpg[/IMG][/URL]
-
Noemik , zapisz sobie wszystkie pytania , które chcesz zadać weterynarzowi na kartce , ja z nerwów wszystko zapominam więc tak robię , biorę też ze sobą notes i wszystkie zalecenia lekarza notuję. Łatwiej też jest potem jeśli konsultujesz diagnozę z innym lekarzem. Czasem jeśli lekarz ma czas , jest mało pacjentów , to proszę , żeby sam opisał wszystko , łącznie z lekami podanymi , jesli nie wpisuje do książeczki. Trzymam kciuki za Was !
-
Cudny jęzorek :loveu: Dobrze , że się wszystko układa!
-
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
Patia replied to Trop's topic in Już w nowym domu
Faro:loveu: :loveu: :loveu: -
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
Patia replied to Trop's topic in Już w nowym domu
Na pewno plakaty kolorowe będą fajne , bo mordka jest śliczna i warto ją pokazać w kolorze. -
Jagienko , hotel tu odpada ,moim zdaniem , tymczas raczej też. Jedyny sposób pomocy temu psu to zabranie go do Kujawskiego a potem trzeba go zawieźć z powrotem do schroniska. Szukac tymczasu mozemy , oczywiście , cały czas ale ten tyczas będzie wyglądał tak jak schronisko tzn budka w ogródku . W schronisku są izolatki , może się zgodzą go tam przetrzymać po , ewentualnej , operacji. Tak myślę , że nawet jesli usuną guz , to usuną też zwieracze i dobuś nigdy kupki nie bedzie trzymał:shake:
-
Dziewczyny , on jest na wybiegu , bo z pupci cały czas leci , szczególnie przy wysiłku , np. gdy dobus szczeka. Takiego go nigdy nie wyadoptujemy.:shake: :-( Ale myślę , że dobrym pomysłem jest zabranie go na konsultację np. na Piłsudskiego , może mozna go operować , złożymy się . Jeśli nie możemy pomóc w adopcji , to przynajmniej wspomóżmy leczenie , nawet jeśli po operacji wróci do schroniska , myślę , ze warto spróbować. 1 Trzeba zapytać kierownictwa schroniska czy zgodzą się wydać psa na badanie 2 Trzeba załatwić transport , który musi się liczyć z tym , że dobuś nie trzyma kupy ( może mozna jakąś pieluszkę mu załozyć) 3 Trzeba umówić się na wizytę
-
:loveu: Cudownie!!!:loveu: Wszystkim psiakom takich domków życzymy!
-
Brzuszek zmalał , mógł byc wzdęty , oczko lepsze , Eryka zastałam wyczesanego przez córkę pana Tomka (dziękujemy!). Piesio jest kochany :loveu: Przytulanie woli niż spacery , cały czas macha ogonem , słodziak jakich mało:loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/3233/img9487vk9.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/9619/img9486aj4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/1476/img9490xy3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/9928/img9488td9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/3185/img9491le2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/6308/img9493qu4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/7008/img9492wr7.jpg[/IMG][/URL]
-
Bokser Max z krakowskiego schronu!
Patia replied to AgaiTheta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wietrzymy jęzorek: -
Przypominam Wam Misia , Miś został wyciągniety z olkuskiego schroniska , był u mnie na tymczasówce , długo szukał domku i znalazł najlepszy pod słońcem!:loveu: Miś w dniu przywiezienia ze schroniska do mnie : [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img475.imageshack.us/img475/8950/img35313ffyy5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img475.imageshack.us/img475/8941/img35324uezz8.jpg[/IMG][/URL] Miś już u siebie , w nowym domku , gdzie jest kochany i rozpieszczany: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img380.imageshack.us/img380/3034/hpim3079ny0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img488.imageshack.us/img488/548/hpim3131nz4.jpg][IMG]http://img457.imageshack.us/img457/3002/patia1wd4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img404.imageshack.us/img404/5250/hpim3132jc8.jpg][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/2981/patia2xm4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img404.imageshack.us/img404/5734/hpim3133azq2.jpg][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/8434/patia3on0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img488.imageshack.us/img488/249/hpim3134jb8.jpg][IMG]http://img386.imageshack.us/img386/8596/patia4fl3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img380.imageshack.us/img380/7403/hpim3135aoi9.jpg][IMG]http://img474.imageshack.us/img474/1525/patia6lz5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img380.imageshack.us/img380/6659/hpim3136zo9.jpg][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/2078/patia5cp9.jpg[/IMG][/URL]