Jump to content
Dogomania

Patia

Members
  • Posts

    4794
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patia

  1. Ja mogę wystawić na Allegro , tylko jaki podać numer tel. kontaktowy ?
  2. [INDENT]Ja wpłaciłam 200 zł , na Afn , pieniadze juz idą ale nie wiem czy będą na jutro , czy dopiero w poniedziałek. [/INDENT]
  3. Przelałam na Afn , gdzie ten psiak się podzieje ?
  4. W okolicach Kopalni Soli w Wieliczce został wczoraj znaleziony cocker spaniel złoty , na razie szukam właściciela , jeśli takowy sie nie znajdzie nowego domku. Oto słodziak: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/1128/img7834pc1.jpg[/IMG][/URL]
  5. Justynko , może można przesłać pieniądze na Twoje konto bezpośrednio ?
  6. Ciapcio znów na Allegro: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=133972232
  7. Wydaje się być radosna , mimo wszystko , kochana krówka:loveu:
  8. Sunia na Zierzaki w Krakowie: http://zwierzakiwkrakowie.blox.pl/html
  9. Sunia na Allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=133734391
  10. Mogę dać 200 zł Czy piesek ma konto na AFN ? Skoro jedzenie sprawia mu ból niewiele czasu mu zostało , on umrze z głodu:-( jeśli nie będzie leczony
  11. Aga , Rudolf i Mietek to koty A moje stadko powiększyło sie oststnio o ....... papugi , które zastałam w domu po przybyciu z pracy pewnego dnia:-o
  12. Co Ty chcesz od matki jak sama musi 5 facetów pomieścić a czasem nawet 7 , bo Rudolf z Mietkiem też czekają w kolejce:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/3531/img7814iy3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/5108/img7819ec3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/2917/img7822uq8.jpg[/IMG][/URL]
  13. Oto szczęściarz:loveu: :loveu: :loveu: A tu chyba pani pokazuje szwy niewyjęte : A tu , domyślam sie , suczka - rezydentka?
  14. Zakończyła się aukcja Caipka na Allegro , czy wystawiać jeszcze raz ?
  15. Czy w związku z nowymi informacjami na temat zdrowia Timby mam coś zmieniać w ogłoszeniu Allegro ? Aga bardzo proszę o wiadomość , może dopisać coś ?
  16. Albo zaszła w ciążę.
  17. Timba na Zwierzaki w Krakowie : http://zwierzakiwkrakowie.blox.pl/html Reklamujmy gdzie się da!
  18. Timba na Allegro : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=130511567 :-( :-( :-( :-( :-( :-(
  19. Już wklejam stróżówkę :oops: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/7824/tnhpim2628ej7.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...