W okolicach Kopalni Soli w Wieliczce został wczoraj znaleziony cocker spaniel złoty , na razie szukam właściciela , jeśli takowy sie nie znajdzie nowego domku.
Oto słodziak:
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/1128/img7834pc1.jpg[/IMG][/URL]