Jump to content
Dogomania

Patia

Members
  • Posts

    4794
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patia

  1. Noemik , wlewki moga nie działać , na Bąbla nie działały . One są po to , żeby przerywać długotrwały atak ale nie zapobiegają następnym. Luminal powstrzyma ataki. Podałaś luminal? Trzymam za Was z całych sił
  2. Ile miał ataków do tej pory?
  3. Jeszcze znalazłam - po luminalu Bąbel miał potworny apetyt , zjadał wszystko , na przykład węgiel do grila.
  4. Przegladam wątek Bąbla- po podaniu luminalu w dużych dawkach na początku , żeby powstrzymac ataki , Bąbel źle widział. Piszę , żebyś się nie martwiła , to normalne objawy działania leku. Daj to wszystko przeczytać bratu i współlokatorce , żeby wiedzieli czego się spodziewać .
  5. Noemik , bedzie dobrze , tak jak z Bąblem. Mam dla Ciebie luminal , jeśli nie kupisz , to Ci go przywiozę. Ja wiem , ze taki atak to straszny widok. Bądź przygotowana na to , ze ataki go osłabią , Bąbelek nie był w stanie ustać o własnych siłach . Przy ataku może nietrzymać moczu i kupki , może próbowac gryźć , nie poznawac otoczenia. To są wszystko normalne objawy , które mnie doprowadziły do rozpaczy . Po ataku może ciężko oddychac , dyszeć , ślinić się , może byc nadmiernie pobudzony (Bąbel nie przestawał machac ogonem) lub przeciwnie może cały czas spać. Bąbelek strasznie śmierdział . Jak mi sie coś przypomni to zaraz Ci napiszę. Przez pierwsze dni po podaniu luminalu ataki mogą jeszcze występować aż nie nastąpi nasycenie krwi lekiem. Po luminalu Elik będzie ospały , niekontaktowy , spowolniony. Luminal mam juz w torebce , jak będę w Krakowie to zadzwonię , czy potrzebujesz. Trzymaj się dzielnie!
  6. Maszerują do lekarza , Noemik dzwoniła.
  7. Jeśli chodzi o robienie na drutach , to umiem drutami robic tylko krzywdę:evil_lol: Kiwi , jak Ci będę zawozić paczki to może ubranko jakieś dla Ciapka wezmę , hę?
  8. Ela I Krzyś , oczywiście mój mąż wolał sie umówić z Kiwi niż z Twoim mężem :mad: Nie wiem jednak czy ich randka doszła do skutku , jesli nie , to bedziemy sie jakos umawiać w sprawie plakatów
  9. Kiwi , Ciapkowi pewnie przyda się ubranko , bo on chudziutki :oops:
  10. Mój mąż będzie jutro w Krakowie między 12 a 16 , w okolicach Basztwej , Dunajewskiego . Czy mógłby gdzieś odebrac plakaty? Ela i Krzyś , Kiwi ?
  11. Jest śliczna :loveu:
  12. Chyba bardzo urosła , ważyliście ją?
  13. Birint nadal w hotelu :-(
  14. mam transporter koci , dość spory
  15. :-( - bo Johny odchodzi :multi: - bo nie odchodzi w schronisku ale kochany i otoczony opieką w domu Pani Magdy , Pani Magdo, dziękujemy w imieniu Johnego!
  16. W hotelu bardzo potrzeba kocyków , ręczników itp.
  17. Mordka co wieczór wychodzi na spacer z Faro . Tutaj uchwyciłam Mordkę wracającą ze spacerku ze swoją ulubioną zabawką: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img457.imageshack.us/img457/3621/img9716tz9.jpg[/IMG][/URL] Ogonek jej chodził jak szalony , ona uwielbia ruch i zabawę.
  18. Mar.Gajko , dziś podjadę zrobić zdjęcia , bo wczoraj mialam późno grupę . Przywiozę szmatki , może cos będzie w odzieży na wagę. Czemu on tak siurka na tą paletę ? Mar.Gajko a czy Ciapusiowi można zmienić karmę , czy cały czas musi być na tej nerkowej? Chyba mam w domu jeszcze tą wysokokaloryczną karmę , którą jadł Bąbelek , może Ciapkowi się przyda?
  19. Patia

    Metamorfozy

    A ja jeszcze raz wszystkich fanów tego wątku zachęcam do kupna kalendarza "Metamorfozy serc ": [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34610[/URL] Niedługo będzie on dostępny na naszym bazarku i na Allegro a juz teraz mozna go kupić w księgarni w Bunkrze Sztuki w Krakowie. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc psom w potrzebie. Jednym z bohaterów kalendarza jest mój Maksio , którego przedstawiłam na jednej z pierwszych stron tego wątku. Oto Maksio- sierotka: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/7280/img25701pwle7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/151/img25656goxe5.jpg[/IMG][/URL] I Maksio na porannym spacerku parę dni temu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/4201/img0266ig5.jpg[/IMG][/URL]
  20. Mordka jest w kalendarzu : "Metamorfozy serc" , może tu ją ktos wypatrzy.
  21. Szukajcie , szukajcie , ja też szukam A na Allegro jest?
×
×
  • Create New...