Jump to content
Dogomania

Patia

Members
  • Posts

    4794
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patia

  1. Patia

    Metamorfozy

    Ja już tak spuchłam z dumy z powodu tego wątku , że się zaraz uniosę w powietrze . A widzieliście kalendarz "Metamorfozy serca": [URL]http://forum.boksery.pl/tematy13/kalendarz-quotmetamorfozy-serc-2007-quot-vt3706.htm#67105[/URL]
  2. Kiwi , dziękuję Ci za pomoc , jak zwykle niezawodna:loveu:
  3. Jest , przyjechał ! Viva dzwoniła do mnie , poszedł z Anią , nową opiekunką bez wahania , Kajtusiu bądź szczęśliwy w nowym domku!:loveu: Może Ania tu napisze , bo jej podesłałam link.
  4. Postaram się jutro zrobić zdjęcia boksi i innym "wczasowiczom" z hoteliku.
  5. Trzymamy kciuki z całych sił !
  6. Viva , wiem jak to jest , trudno będzie Ci się z nim rozstać ale nie martw się tylko ciesz :multi: Kajtuś , Kraków na ciebie czeka !!:loveu:
  7. No to ja się pochwalę , październik - moja córcia z Dudkiem , listopad- mój Maks :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Cała moja rodzina kupi kalendarze:multi:
  8. Faro , popłakałam się !!! Gdzie i kiedy można kupić ten kalendarz ! Faro !!!:calus:
  9. Biafra , przepraszam za off ale potrzebujemy słomy do bud dla psiaków w hotelu , gdzie można kupić w okolicach Krakowa ?
  10. miałam pełna skrzynkę , spróbuj jeszcze raz
  11. Już Ci wysłałam umowę. Napisz coś więcej o tym panu , czemu chce Kajtusia i w ogóle , zżera mnie ciekawość.:p
  12. Podaj mi swój adres , to wyślę Ci taką , jakiej ja używam. Może chcesz , żeby sprawdzić domek przed adopcją? Zawsze to bezpieczniej.
  13. Viva , to świetnie! Pamiętaj , zeby spisać umowę adopcyjną. Czy pojedziesz z Kajtusiem sprawdzić domek? Czy to kontakt z Allegro?
  14. Viva , to dlatego , ze ja jestem z Wieliczki i ta informacja wyświetlana jest na Allegro . Zaraz napiszę wielkimi literami , że piesek jest w Łodzi. A te osoby , które dzwoniły , chciały Kajtusia?
  15. Oj , to dobrze , że się wysiusiał.
  16. Kiwi , może to tylko chwilowe , może sie potłukł , oni szaleją z Tolką , nie martw się na zapas. Ściskam Cię :loveu:
  17. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img470.imageshack.us/img470/7084/img9404ll6.jpg[/IMG][/URL]
  18. Madzia , całą zimę kopalnia jest czynna od 8 rano , ostatnia grupa wchodzi o 17. Przyjeżdżaj! Nie trzeba robic rezerwacji na 2 osoby. Malawaszko , piękne zdjęcia w National , prawda? A ja dziś fotografowałam nietoperze:loveu: W Jaskini Nietoperzowej , co roku w lutym odbywa się spis nietoperzy , według danych z lutego tego roku mieszka ich w jaskini 120 ( rózne gatunki). Nietoperzy przybywa ale powoli , samiczki wydaja na świat młode ( jedno , rzadko dwa) tylko raz w roku, na wiosnę. W tej chwili nietoperki spią już smacznie , jaskinia jest zamykana na zimę , nikt im nie przeszkadza. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img306.imageshack.us/img306/1222/img9409gd1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img490.imageshack.us/img490/6756/img9401bn0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img490.imageshack.us/img490/8048/img9419aj2.jpg[/IMG][/URL]
  19. Nie było mnie cały dzień w domu , martwiłam się bardzo. Biafra , dziękuję Ci :loveu: Wpłacam jutro na Nurie ile mogę i modlę się , żeby Nurii sie udało , żeby na wiosne wybiegła radosna na łąkę , żeby zapomniała , żeby miała siły cwałować po zielonej trawie , żeby była szczęśliwa.
  20. To może poprosić Amicusy o pomoc? Te 1500 zł , których żąda potwór może wystarczą na leczenie klaczki.
  21. Dzwoniłam na numer telefonu podany na stronie fundacji ale nikt nie odbiera.Chciałam sie dowiedzieć ile pieniędzy jeszcze brakuje.
  22. A i ten potwór kupi następnego konia i go wykończy , powinien dostać zakaz posiadania zwierząt do końca życia! Widziałam na Animal Planet , w Usa można taki zakaz wydać.
  23. Ja moge założyć , nie mogę dać całej kwoty , niestety ale załozyć mogę. Strasznie się martwię o nią , nie ufam temu właścicielowi , on może chcieć się jej pozbyć , żeby nie było dowodów.
  24. Tweety , czy ten konik stoi w okolicach Krakowa? Cały czas myślę o tej klaczce , czy on aby jej nie bije cały czas :-( A krowa , w jakim była stanie? Tak myślałam , zeby założyć pieniądze już jutro a potem dopiero zbierać ale nie wiem , raz tak ktos zrobił i potem były same problemy.
×
×
  • Create New...