Przepraszamy za spoznienie....
Zobacz prosze jakiego "agenta"mi skombinowałas :evil_lol:
Nowe łóżko Ireneusza :lol:
[IMG]http://img297.imageshack.us/img297/8422/sdsc088344vy.jpg[/IMG]
[IMG]http://img46.imageshack.us/img46/3658/sdsc088389hi.jpg[/IMG]
Irek spędza w nim wiekszosc czasu , absolutnie nie pozwala tam nikomu wejsc!! (to znaczy Chrupkowi i MAłemu - ja spoko mogę (mimo ze tez przeciez jestem Chrupkiem)hehe ;)
mozna tam znalezc wiele ciekawostek - naprzyklad suche zarełko , papierki po skradzionych cukierkach , zabawki Majki i takie tam ciekawostki!
ech..ten Ireneusz!!! :lol: