Jump to content
Dogomania

Irkowa

Members
  • Posts

    1905
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Irkowa

  1. jak tylko odblokuja mi Allegro - wystawie sunię
  2. Haniu , skoro parasole juz są to nad czym my sie zastanawiamy ? :evil_lol: kupimy płatki coby brzuchy pełne były! ps: nie bede sie miala jak spotkac , tak wiec przeslij numer konta na PW ile kosztuje cala zgrzewka?
  3. Haniu , a moze Tobie wysle ta kaske to kupisz wiecej tych płatków , co??? bo tego bedzie zdecydowanie wiecej niz makaronu
  4. To co robimy? mam kupic za te 20zl - makaron badz ryż czy wplacic (bo juz sie gubię):roll: dajcie szybko znac!
  5. [img]http://img19.imageshack.us/img19/9290/sdsc088416mq.jpg[/img] Ireneusz & "Mały" ;) [img]http://img297.imageshack.us/img297/4493/sdsc088453gx.jpg[/img]
  6. [quote]zaczynam mieć kompleksy ja po prostu nie dbam o swojego psa[/quote] haha :grin: Ale jaja!!!
  7. Niestety , Akita caly czas w schronisku
  8. [QUOTE]Iruś wygląda jak na wczasach w tropikach! [/QUOTE] hehehehe....dokładnie :lol:
  9. Asiaf1 - tez ma jakies "znaleziska" do przekazania . Prosi o kontakt osobe ktorej moze to przekazać
  10. Przepraszamy za spoznienie.... Zobacz prosze jakiego "agenta"mi skombinowałas :evil_lol: Nowe łóżko Ireneusza :lol: [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/8422/sdsc088344vy.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/3658/sdsc088389hi.jpg[/IMG] Irek spędza w nim wiekszosc czasu , absolutnie nie pozwala tam nikomu wejsc!! (to znaczy Chrupkowi i MAłemu - ja spoko mogę (mimo ze tez przeciez jestem Chrupkiem)hehe ;) mozna tam znalezc wiele ciekawostek - naprzyklad suche zarełko , papierki po skradzionych cukierkach , zabawki Majki i takie tam ciekawostki! ech..ten Ireneusz!!! :lol:
  11. bardzo Was przepraszam , w schronisku bede dopiero jutro zapytam i dam znac! trzymajcie kciuki zeby to byla adopcja
  12. skromnie , ale zawsze cos moge dorzucic 20zl gdzie przesłac?
  13. Kaprysek juz w hoteliku kiedy on zjadzie dom? czy wogole go znajdzie?
  14. hmmm..nie wiem co z ta Akitą w sobote jej nie widzialam chyba ze zostala gdzies przeniesiona jutro zapytam co sie stało z sunią
  15. Eurydyka - Iruś ma dla Ciebie niespodziankowe zdjecia.... wstawie wieczorkiem :lol: hehe , uśmiejesz się , jakie ma posłanko :) buhahahah! ps:ogladam wczesniejsze foty i stwierdzam ze [U] ładny ten moj Iruś!!![/U] :loveu: :multi: , coooooo?
  16. [QUOTE]Melissa miala cieczke, byly wiec pewne problemy, ale na sczescie przekonali Pania Dyrektor ze wysterlizuja sunia :smile: i Meliska pojechala do domu :smile:[/QUOTE] o bosz...to bosko! ze sie udało ufffffff....wielkie ...ufff......
  17. [QUOTE]Jak wygląda sytuacja z zachowaniem czystości u suczki, bo ogłaszam ją jako psa domowego.[/QUOTE] niestety nie mamy takich informacji- nie mamy jak sie dowiedziec , :shake: byc moze jutro ja odwiedzę
  18. [QUOTE]nikt wamnic nowego nie przekazal???:-( [/QUOTE] hmm.no wlasnie nie , a prosilam Pana o kontakt obiecał , ale coz
  19. No nie wytrzymam - Filmik jest BOSKI!!!!! :sweetCyb:
  20. ["] ["] ...............................................
  21. no i jak udało się? wiem ze temu Panu bardzo zalezalo - dzwonil tez do mnie.... daj koniecznie znac!!! ;)
×
×
  • Create New...