[quote name='evaxon']czesc weekendowe Fioneczki:multi:[/quote]
[quote name='matusz5']Witamy ;) i życzymy miłego weekendu :multi::multi:[/quote]
[quote name='Kate I Luka']buuu.... a wszysyc mają już weekenda, a ja jutro do pracy muszę się przywlec :placz: buuuuuuuu :placz:
Ale co tam, złość piękności szkodzi - więc miłej sobótki i niedzieli :) Odpocznij Mirciu, by od poniedziałku znów pilnie w pracy siedzieć :cool3:[/quote]
Cześć Wszystkim:multi: :multi:
Strasznie czekałam na ten weekendzik:multi: :multi: , bo w piatki już ledwie żyje:shake:
Mam nadzieję tylko że będzie ładna pogoda, nie tak parno i duszno jak było dzisiaj :razz: