[quote name='ferraribox']Cześć Fioneczki właśnie przeleciałam po stronkach .Szkoda,że nie załapałam się na imprezkę a:evil_lol: le na 300 będę:evil_lol:[/quote]
A co to przeszkadza można sie napić za 201 stronke
[quote name='AgusiaTerierka']Byłaś znowu na zakupach?[/quote]
A i zgadłaś:cool3: tym razem kupiliśmy kosiarkę spalinową:roll: bo przy sobotnim koszeniu sie popsuła stara a naprawa jej dużo kosztowała to kupiliśmy nową .....a co:cool3:
[quote name='Imbir1']cześć dziewczyny:multi::multi: a co tam, jest rano, jeszcze chłodnawo, to sobie chlapnę za tą 200 str.:evil_lol:
[CENTER]:drinking::drinking::drinking::drinking::drinking:[/CENTER]
[LEFT]miłego dzionka życzymy:lol:[/LEFT]
[/quote]
[LEFT]Cześć Imbirki:multi: [/LEFT]
[LEFT][quote name='evaxon']witanko:multi:[/quote][/LEFT]
[LEFT]Cześć:multi: [/LEFT]
[quote name='bonita'][B][I]Ja też się napiję:cool3:[/I][/B]
[CENTER][I][B]w końcu nie piłam wczoraj[/B][/I]:p[/CENTER]
[CENTER][B]za 200:drink1::drink1::drinking::drinking:[/B][/CENTER]
[/quote]
Cześć Bonitko
[quote name='AgusiaTerierka']
[LEFT]Cześć Fionusie:lol: ![/LEFT]
[/quote]
Cześć:multi:
[LEFT][quote name='Kate I Luka']Hop Hop Fioneczki, gdzieście WY????[/quote][/LEFT]
[LEFT]Już jesteśmy.[/LEFT]
[LEFT][quote name='matusz5']Dzień dobry dziewczyny ! ;)[/quote][/LEFT]
[LEFT]Cześć:multi: [/LEFT]
[LEFT][quote name='madzia i medor']WiTanko:hand::hand:[/quote][/LEFT]
[LEFT]Cześć:multi: [/LEFT]