Już jestem z powrotem, spacerek sie udał:p
Wiesz [B]Cimi [/B]bardzo dużo ludzi uważa że nasze słodziutkie boksie są agresywne,sama chodząc z Fioną często słysze opinie że mam morderce:angryy: , że po co takiego trzymać:angryy: , że powinnam uśpić bo napewno mnie zagryzie itp. Czasem się zdarza że ludzie przed nami uciekają (i to dosłownie)
Witaj [B]Imbirku[/B]:p
Oj pyskuje , pyskuje i to często:evil_lol: