[quote name='Imbir1']Imbir jak ważył 26 kg to mu żeberka sterczały:cool3:,
w sumie to ciekawe, cały czas mam wrażenie, że ona ma jednak więcej tych kilogramów:evil_lol:[/quote]
Pięknie chcesz żebym powtórzyła Fionie że uważasz że jest gruba:evil_lol::eviltong:
A wiesz ciekawa jestem czy naprawdę tyle waży czy ta moja waga jest popsuta:angryy: .Jak będę przy okazji u weta to poproszę żeby ją zważył:p
to teraz troszkę foteczek:p
[IMG]http://img232.imageshack.us/img232/9312/p1020517xq3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4549/p1020544xl1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img56.imageshack.us/img56/1727/p1020367ud0.jpg[/IMG]
i moje ulubione
[IMG]http://img70.imageshack.us/img70/9388/p1000248hs5.jpg[/IMG]