[quote=AgaiTheta;]
Thetunia po powrocie [SIZE=1](żeby mi jakieś upierdliwe ciotki nie mówiły, że bez podusi!)[/SIZE]
[IMG]http://img77.imageshack.us/img77/1179/mghpim1789001jy4.jpg[/IMG][/quote]
To zdjęcie jest śliczne:loveu: a boksia urocza:loveu: :loveu: :loveu: