Ewaka musze przyznać że mądrze gadasz :D i co do tych hodowców i zastosowania tych psów to musze sie z tobą zgodzić.Że zbyt dużo ludzi kupuje Husky nie wiedząc o ich potrzebach a Greye to psy dla wybranych.Ale mojim takim cichym mażeniem nie jest wcale mieć szybki zaprzęg ale przedewszystkim piękny lecz złożony z psów które wiedzą do czego służą :D