Jump to content
Dogomania

króliczek

Members
  • Posts

    871
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by króliczek

  1. [b]@ DOROTAL[/b] Dziękuję za info,jest to bardzo przydatna wiadomość.Jeśli chodzi o mandaty ,coś juz na ten temat dane mi było się dowiedzieć przy okazji wystawy w Wilnie tego roku. 8) Jeśli znajdziesz chwilkę ,wrzuć mi stawkę shar-pei i sędziego.Z góry dziękuję ,bo wiem ,że dobra babeczka z Ciebie :wink: :lol:
  2. @[b]DOROTAL[/b] @[/b]GORZAŁA[b]. Na stacji będę mogła zapłacic w Euro ,czy lepiej zabrać tubylczą walutę?[/b]
  3. [b]@ AGA2[/b] Masz rację ,u Henia .Z Trójmiasta 3 godzinki i na miejscu będziesz .Jeśli Ty nie zdążysz to ja poczekam :wink: :D
  4. Kto z was wie ile kosztuje paliwo na Łotwie.Robię wstępną kalulację kosztów transportu i obliczenia ,gdzie wypadnie następne tankowanie .Pewnie gdzieś na Łotwie ,tyle ,że nie wiem ile tam kosztuje paliwo .Może lepiej zatankować na Litwie a potem dopiero w Estonii.Macie jakieś pomysły?
  5. No to jeśli nikt nie prosi o sesję zdjęciowową ,to ja się zgłaszam.Proszę zatem o shar-pei g.10.00 :wink:
  6. No więc chodzi mi o stawkę z tej krajówki :D :D :D Shar-pei -to po Rusku shar-pei 8)
  7. No tak wiem ,że na tej wystawie myśliwskiej ich nie było ,ale następnego dnia była chyba krajówka? Albo już coś pokręciłam :oops: :wink:
  8. Wow,to już była próba generalna :D :wink:
  9. Dzięki [B]DOROTAL[/B] :wink: Jaką rangę miała ta wystawa?Jestem w ogromnym szoku po podaniu przez Ciebie ilości klas :wink: 8) Za wszchodnią granicą shar-pei przecież wystawiane są stadami :D edit: Już nie musisz odpowiadać .Cofnęłam się o kilka stron :lol: :wink:
  10. @[b]WYSŁANNIK[/b] Czekamy więc na relacje i fotki :D Napewno Spike będzie wyglądał w niej ślicznie. :lol: :D
  11. [b]G.WYSŁANNIKU[/b] podaj mi stawkę z Białorusi.Oczywiście shar-pei :lol: Może już nie w tym roku ale w przyszłym pojedziemy,kto wie..... :wink:
  12. Tobie [b]SKUBI[/b] także gratulujemy :D Super :lol: Jeśli nie sprawię kłopotu to proszę [b]DOROTAL[/b] albo [b]SKUBIEGO[/b] o stawkę shar-pei.
  13. @[b]MIGA[/b]-a gdzie shar-pei'e :o :wink: No nie mogę podnieść ręki do góry ,choć bardzo bym chciała 8) :wink:
  14. [b]DOROTAL[/b]gratulacje.Tak trzymać :D
  15. Niestety moja (NOBISOWA :wink: )skórzana ,zacikowa ringówka po woli się wykańcza .Zabiły ją 23 wystawy.Robi się powycierana i mało elegancka.Dlatego myślałam o żmijce.Nie ma jak żmijka Wysłanniku :wink: :D Nie wiem czy już ,czy może za miesiąc ,ale kupię mu tą żmiję.Niech ma -za te sukcesy :D :lol:
  16. Już wróciliśmy z Krakowa :D Ch Nobis Jogi-pei zdobył CWC,CACIB ,NPwR :wink:
  17. Bo jeszcze jest sporo czasu.I wakacje przed nami..... :wink:
  18. Wyślij e-mailem zgłoszenie po raz drugi(przyjmują do 25.07)z dopiskiem-diengi na wystawkie :wink:
  19. Tak jak Ty-w sobotę :D
  20. O opłacie już było 8) 35 Euro .Można na miejscu(ja tak płacę) ale to trzeba było zaznaczyć (dopisać ) na zgłoszeniu :wink:
  21. Więc się dodzwoniłam.... [b]GWIEZDNY WYSŁANNIK [/b] -jest zgłoszenie :D -sędziuje Cię p.Natalia Kryżanowska (jakoś tak)-UA [b]AGASIA[/b]-jest zgłoszenie :D -sędziuje Cię p.Szabaszander-Hungary [b]ASIACZEK[/b]-Twoich basków nie ma :cry: Wyślij jeszcze raz .Sędziuje Cię p.Szubabeła-Hungary Wszystkie nazwiska pisałam fonetycznie,więc nie wiem czy dobrze :D
  22. Dziś dostałan potwierdzenie,ale najbardziej w tej kopercie ucieszyła mnie mała mapka . :D
  23. To ja również foto, oraz namiary "gdzie nabyć takie cudeńko".Fiu,fiu 9 dyszek-niezły wydatek .Zobaczymy czy się opłacało :wink:
  24. Wracając do samych wyników badań.Z tego co piszecie nie otrzymuje się żadnego zaświadczenia na specjalnym formularzu a jedynie wpis do paszportu.[b]TAK???[/b] :o
  25. A po polsku brzmi to tak ...Jeśli chcesz ,aby badanie przeciwciał w kierunku wścieklizny było cały czas aktualne i nie stracio swojej mocy ,powinnaś fundować piesiowi szczepienia na wściekliznę bez opóżnień i przerw :wink: .Zdaje się ,że tylko do GB traci ono ważność ,ale tylko wtedy, gdy znajdziesz się z psem poza UE -wtedy badanie należy powtórzyć.Tak mi się wydaje przynajmniej . :roll:
×
×
  • Create New...