[b]@ DOROTAL[/b]
Dziękuję za info,jest to bardzo przydatna wiadomość.Jeśli chodzi o mandaty ,coś juz na ten temat dane mi było się dowiedzieć przy okazji wystawy w Wilnie tego roku. 8)
Jeśli znajdziesz chwilkę ,wrzuć mi stawkę shar-pei i sędziego.Z góry dziękuję ,bo wiem ,że dobra babeczka z Ciebie :wink: :lol: