-
Posts
871 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by króliczek
-
[b]G.Wysłannik[/b]-bez problemu dogadasz się po angielsku(nawet zakładam ,że po polsku również nie będzie problemu -dzwoniąc oczywiście do Lwowa). Warto przypilnować czy z dokumentami jest wszystko OK.Lepiej zadbać o to wcześniej niż potem z jakiś względów żałować.
-
Dodam jeszcze do stawki Amstaffów informację ,że Alamo Sentiel uzyskał CAC,CACIB ,BOS ,Certyficate Quality,oraz ChLV. :D My niestety nie mamy takich radosnych wieści z tej wystawy .Nobis tylko res.CACIB oraz Certyficate Quality-sędzia A.Kazimierski-to chyba wszystko tłumaczy.Rasę wzięła bardzo przeciętna suka z Łotwy :x :evil:
-
można kopiować uszy: Hiszpania ,Canada,Litwa ,Łotwa,Rosja,Rumunia,Słowacja,USA można kopiować ogony: Belgia (zakaz wejdzie w 2006r),Czechy,Francja,Hiszpania,Irlandia,Canada,Litwa,Łotwa,Rosja,RPA,Rumunia,Słowenia,Słowacja,USA,W.Brytania. całkowity zakaz kopiowania uszu i ogona: Austria,Dania ,Estonia,Finlandia,Holandia,Niemcy,Norwegia,Polska,Portugalia,Szwajcaria,Szwecja,Włochy.
-
Czy ktoś może dzwonił do Lwowa w sprawie ChUA??Czy dogoworka ,o której słyszałyśmy we Lwowie zostałą już podpisana?? [b]KATARZYNA[/b] - 10 Euro to najprawdopodobniej opłata za Championat -za CACIB nigdzie przecież się nie płaci.Jeśli miałabyś niedopłatę z powodu wystawy ,to raczej wychwyciliby to jeszcze przed wydaniem nr.startowego.Tak więc ja zakładam najbardziej optymistyczną wersję -ChUA :D TYLKO DLACZEGO JA NIE DOSTAŁAM ŻADNEGO E-MAILA W TEJ SPRAWIE?? :o
-
Ja postaram się na tą wystawę wybrać za wszelką cenę :wink: .Tym bardziej ,że jest to już sezon urlopowy .Może ,więc przy okazji tej wystawy uda mi się zorganizować moim dziewczynkom fajne wakacje :D Do pełni szczęścia brakuje mi tylko tydzień póżniej lub tydzień wcześniej jakiejś krajówki na Węgrzech 8)
-
Mam rozumieć ,że Ty[b] DOROTAL[/b] jedziesz??? :D Tym razem napewno uda nam się dłużej porozmawiać ,ponieważ w niedzielę na wystawie będę już tylko jako widz/gawędziarz ,a Twoje rasy są chyba oceniane w niedzielę,tak??
-
[quote name='Artik&Shapali'][quote name='króliczek']Dostałam potwierdzenie zgłoszenia Nobisa do Rygi .Mam numer katalogowy 663 :D zobaczymy czy szczęsliwy 8) :wink:[/quote] My mamy numerek 171 :)[/quote] Tylko nie mów ,że będziesz oceniana o 13 .53 ??? :wink: ...bo ja będę :D na ringu 7 s/KAZIMIERSKI(buuuuuu)
-
My wyjeżdżamy już w piątek rano.Tym razem nie będzie to wyjazd na wariata.Na wariata miałam TATA :D Chyba się człek starzeje i jakiś dziwnie wygodny się robi. 8)
-
Dziękuję bardzo [b] DOROTAL[/b] za stawkę .Nie ma co ,sporo ich było :D A wszystko przez ten krem przeciwzmarszczkowy... :wink:
-
Nieśmiało przypominam się :roll: .Poproszę jeszcze raz o stawkę shr-pei :modla:
-
Ja [b]DOROTKO[/b] nie będę oryginalna, poproszę o sharpki + sędziego oraz relację z wystawy :D Gratuluję sukcesu ,szczególnie tego ze Stuttgartu,zresztą spotkamy się chyba w Rydze?? wtedy mam nadzieję opowiesz mi o tym długim weekendzie :wink: :D
-
[b]Ajrisz[/b] a kto jest przewidziany do sędziowania shar-pków na zimowej?? :D
-
[quote name='Noelani'][quote name='króliczek']I proszę o stawkę shar-pei 8) :D[/quote] PSY kl. mlodziezy Andreas Lu-Lu-Bei Armando Lu-Lu-Bei kl. weteranow: Enki Alma Tadema SUKI kl. posrednia: Connie Best Pei Demi z Kutne Hory kl. otwarta: Antares Laenska Hvezda Royal Sachi for Yijing's[/quote] [b]NOELANI[/b] dziękuję za stawkę :D Potwierdza się to za każdym razem(niestety),że tam gdzie nas nie ma stawka jest maleńka ,a jak już gdzieś się wybierzemy -to tłumy walą 8)
-
[b]Bogarko[/b] mi również było bardzo miło spotkać tak przesympatyczną osobę. No i ten Bogar- wielki,śliczny ....i grzeczny :D Dziękuję za pomoc i miłe towarzystwo na obczyżnie :D :D
-
Och -dzielna z Ciebie dziewucha [b]KIKA[/b] :D :D :wink:
-
[b]KIKA[/b] jaką jesienią :o :wink: przeca to grudzień ,zima ,śniegi po pas .Przez góry się nie przedrzesz :wink: A tak serio ,jeśli nie pojadę do Kijowa na podwójną CACIB -to zobaczymy się na Węgrzech :D
-
Z wystawę "Championów" -trzeba zapłacić 50 Euro :-? a w dniu wystawy 55 Euro
-
[b]KIKA[/b] -wszystko się zgadza. :D "DERBY" -to Nationale Dog Show - z prawem przyznawania CAC-Za zgłoszenie 40 Euro -w dniu wystawy 55 Euro Wystawa "Championów"- jest bardziej wystawą prestiżową z przyznawanym tytułem "Championok Championja" "Veteranok Veteranja" Na tą wystawę przyjmowane są tylko Championy i Weterani. Na Best in Show przyznany będzie tytuł " DOG OF YEAR 2005" :D
-
Już wszystko wiem.Lenistwo nie popłaca.Przecież ja przywiozłam sobie informacje o tych wystawach z TATA. :D Wystarczyło tylko ruszyć d..pę w kierunku katalogu 8) :wink:
-
Słuchajcie ,mnie się niestety strona "Derby" ani "Champion" nie otwiera :-? Mam więc prośbę,żeby ktoś mi podał kto na tych dwóch wystawach sedziuje shar-pei
-
Także przyłączam się do gratulacji :D :D :D I proszę o stawkę shar-pei 8) :D
-
[b]KAUKAZY[/b] ja tak się tylko droczę .I to sama ze sobą :wink: .Zapewnie pojadę tylko najpierw pomarudzić troszkę muszę 8) :wink:
-
Widzisz [b]JAGOODKA[/b] ,niestety ta zależność często się sprawdza.Zdarzają się również wyjątki i z tego należy sie cieszyć.W zeszłym roku w Trencinie wystawiałam swojego sharpka u Staviarskiej (Slovakia) i także do domu wróciłam z BOB-em i CACIB-em ,ale trzeba być czujnym 8) W tym roku mam T.Havelkę -i ...... się zastanawiam,pojechać ,czy nie?? Powinnam pojechać i skończyć championat słowacji :D
-
WOW ,rewelacja ,gratulacje dla ślicznej SUN :lol: . Ale Powiem Ci Ryśku ,że MATRIX prezentuje się równie ślicznie ,to piękny pies .... a do tego taki słodki :D
-
Dodam jedynie ,że sunia z Finlandii całkiem nieciekawa.Nasze rodzime Cardigany prezentowały się dużo lepiej(czyt. super :D ),co sędzia z Irlandii ,który sędziował II dnia znacząco podkreślił. Właścicielka fińskiej suni dwa dni chodziła wściekła.Przyjechała po CACIB a dostała pstryczka w nos :wink: