Jump to content
Dogomania

gugu

Members
  • Posts

    831
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gugu

  1. No to se mam,fota pinkna ale czemu z profila!!! :wink:
  2. Noi nie miała wyjścia!!Ja prosze o więcej!!! :angel: :angel: :angel: :drinking:
  3. [b]bos[/b] te zmiany to dla ciebie :wink: Witaj wśród zdrowych,zdrowy!!! :angel: :angel: :angel: Pisz jak sie czujesz,co cie tak powaliło do wyra!!!
  4. I to szybko!!! :angel: :drinking: :angel: :drinking: :drinking: :wink:
  5. [b]zadziorny[/b]co go tak rozłożyło,korzonki??? :( (no wiem andrzejko barbórka ale az tak!!) :wink:
  6. [b]bosik[/b] :cry: :cry: :cry: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
  7. Ja przepraszam ale bosik wracaj szybciutko do zdrowia!!! :angel: :angel: :angel: :P :wink: Czekamy na ciebie!!! :drinking:
  8. Tamte są z przed prawie 10 lat :wink: Teraz wstawie z tego roku z wakacji.... :P [img]http://img194.imageshack.us/img194/1561/tnf10200285mk.jpg[/img] [img]http://img194.imageshack.us/img194/1622/tnf10200269oy.jpg[/img] [img]http://img194.imageshack.us/img194/2158/tnf10200051or.jpg[/img] Pozdrawiam.
  9. Witajcie koffani dogomaniacy!!! :angel: :angel: :angel: Przejżałam topic od dechy do dechy :roll: ,zajeło mi to prawie 4 godziny 8) ,ale było warto,wszytkie foty są zajefajne a najwiecej to jest [b]Aggi[/b] i [b]Justy[/b]... :P ,kiniec pisania czas sie pokazać :wink: [img]http://img192.imageshack.us/img192/9746/aga31rj.png[/img] [img]http://img192.imageshack.us/img192/9223/aga47bb.png[/img]
  10. [b]bosik[/b] bidulko,wracaj ty nam szybciutko do zdrówka,ckni nam sie za tobą [img]http://img445.imageshack.us/img445/7963/bussi0yz.gif[/img] :P [b]zadziorny[/b] dzieki :drinking: Za zdrówko bosa!!! :drinking: :drinking: :drinking:
  11. A u nas snieg buuuu..... :( [b]zadziorny[/b] masz ty jakieś namiary na bosa? (maili nie odbiera,moze tel) Może byś zadzwonił i zapytał co z nim się dzieje,oczywiscie pozdrowił serdecznie i zaprosił na dogo! :angel: :drinking:
  12. [quote name='zc'][quote name='gugu'][b]zadziorny[/b] problem w tym ze nie każdego sasiada da się "wychować",ja mieszkam w bloku wojskowym,same trepy powyżej 60 roku życia... :( :wink: [b]nitencja[/b] szybko minie.... :wink:[/quote][b]gugu[/b]nie zawsze jest tak źle mieszkać w bloku. Tery jest faworytem wielu moich sąsiadów. Żałuję tylko, że nie mam takiej sąsiadki jak [b]jborowy[/b]dla której ja byłbym faworytem[/quote] [b]zc[/b] mieszkanie w bloku ma swoje zalety :wink: ,chociaz co swój domek,to swój :lol: ,wolność Tomku w swoim domku :wink: No ja takiego sąsiada tyz nie mam :( :wink:
  13. [b]zadziorny[/b] przesyłaj dalej..... :angel: :angel: :angel: [b]nitencja[/b] racja!! :drinking:
  14. [quote name='Marcino1978'][img]http://img206.imageshack.us/img206/6954/j25ny.jpg[/img] jeszcze jedno :wink:[/quote] Brawo braciszku,nauka nie idzie w las!!! Juniorek słodziutki!!! :angel: :angel: :angel: :drinking:
  15. No to ci tłumacze braciszku :lol: ,coś mi dzisiaj nie kumasz :(
  16. [b]borsaf[/b] żyć nie umierac :angel: ,fajnie że jesteś z nami :drinking: W Gnieżnie byłam jak miałam chyba 10 lat,moze kiedyś tam zawitam i skorzystam z zaproszenia :angel: :drinking:
  17. [b]borsaf[/b] upsss..... :oops: :wink: ,jasne że zarty :drinking: :drinking: A kiedy bedziesz w Wawie bo ja się do Gniezna nie wybieram!!! :lol: :wink:
  18. [b]zadziorny[/b] koffany jestes,dzieki :P ,wiecznie życ nie beda,więc jakoś damy rade :lol: :angel: :wink:
  19. [b]zadziorny[/b] problem w tym ze nie każdego sasiada da się "wychować",ja mieszkam w bloku wojskowym,same trepy powyżej 60 roku życia... :( :wink: [b]nitencja[/b] szybko minie.... :wink:
  20. [b]nitencja[/b] jaki sliczny masz avatarek!!! :angel: :angel: :angel: :drinking:
  21. [b]zc[/b] no wrescie!!! :angel: :angel: :angel: :drinking: Doszłeś już do siebie po wycieczce Terego? :wink: Ciągle pada....... :(
  22. [b]bos[/b] daj znak zycia,zaczynamy się sie niepokoic o ciebie!!! :( [b]jborowy[/b] zadziorny ci napweno podesle biuścik :lol: :wink: :drinking:
  23. [b]borsaf[/b] mój mail jest pod tickerkiem :P [b]zadziorny[/b] ja ci dziekuje za prezent Mikołajkowy :angel:,jesteś niesmowity :drinking: :drinking: :drinking: :P A gdzie nasz koffany [b]bosik[/b] :( 8)
  24. [b]borsaf[/b] ja też kcem!!! :angel: :angel: :angel: :P :wink:
  25. [b]borsaf[/b] mnie tez zalogowało :angel: :angel: :angel: ale do 1 w nocy siedziałam i bez rezultatów :( ,rano sam ruszył,ale juz wiem co robic jak sie taka sytuacja powtórzy :P [b]zadziorny[/b] i [b]coztego[/b] kofani jestescie,na was dogomaniacy zawsze mozna liczyc !! :P :angel: :P [img]http://img227.imageshack.us/img227/1378/bussi5je.gif[/img] [b]Ibolya[/b] avatarek zajefajny!!! [img]http://img227.imageshack.us/img227/8549/newmulti8iz.gif[/img] :drinking: Do mnie jeszcze Mikołaj nie przyszedł! :cry:
×
×
  • Create New...