[b]coztego[/b] rozumiem :( ,po prostu trzeba czekac,trzymam mocno [img]http://img131.imageshack.us/img131/2168/kciuki1pg.gif[/img] niech sunia wraca do zrówka jak najszybciej :P
Z tego co piszesz,rozumiem że u Kreski ten kulaiwzm jest od poczatku,jak ja masz! :(