[b]bos[/b] przez to że zapchałeś mi skrzynke nie jestem na bierząco :( :wink: :P ,musze nadrabiac.....
Dzieki za maile,usmiałam sie do łez,rewelacje..... :P ,dziewczyny wyczysccie sobie skrzynke bo bos ma tego sporo.... :roll: :wink: :P
Z kagańca jestem bardzo zadowolona,mysle ze to pomoze... :P ,a zaba jest odjazdowa..... :lol: